N8 wireles modem acces baglanma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anlamamki

Üye
    Konu Sahibi
N8 wireles modem acces baglanma sorunu
slm
arkadaslar evımde 1 ana modem ve 3 acces pont var sıfreleme sıstemım mac sıfreleme, dun modemlerımle cok ugrastım ve hepsını duzelttım ,ama n8 hıc bır modem ve acces pontlerıme gırmıyor modemlerımde mac adreslerıne bakıyorum n8 mac adresıde var baglanıyor ama ınternet neden gelmıyor anlamıs degılım saygılar

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
mac filtremeleyi kısa süreliğine kaldırıp bi serbest olarak denesen...
ben mac adresini filtrele--->izin ver--->mac adresleri
olarak kullanıyorum... wlan güvenlik ayarım ise wpa&wpa2 ortak modunda bu ayarlarla dene bi nolcak bakalım?
access'den değil direk modemden bağlan
+
tam 8 kişiye internet dağıtıyorum o yüzden internetim bana bedavaya geliyor :D
Ve wlanımıda saati 50kuruştan kiralıyorum :) o yüzden macleri takip etmek zor oluyor ben ip kiralama süresini 15 dakkaya düşürdüm orjinalde 1 saattir... bence sende 15 dakika yap yoksa güncel olarak takip edemessin kim giriyor kim çıkıyor

anlamamki

Üye
    Konu Sahibi
mac filtremeleyi kısa süreliğine kaldırıp bi serbest olarak denesen...
ben mac adresini filtrele--->izin ver--->mac adresleri
olarak kullanıyorum... wlan güvenlik ayarım ise wpa&wpa2 ortak modunda bu ayarlarla dene bi nolcak bakalım?
access'den değil direk modemden bağlan
+
Ve wlanımıda saati 50kuruştan kiralıyorum :) o yüzden macleri takip etmek zor oluyor ben ip kiralama süresini 15 dakkaya düşürdüm orjinalde 1 saattir... bence sende 15 dakika yap yoksa güncel olarak takip edemessin kim giriyor kim çıkıyor

hocam netı verıyon satıyon vs alakasız seyler yazmıssın ,ama ben baglanma ısını ayarladım sorun yok hepsınden gırıyorum saygılar

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
nası alakasız şeyler yazmışım :s
önce bildiğim kadar yardımcı olmaya çalıştım sonrada işin içine biraz mizah katmaya çalıştım...
ama şuç ettik heralde :ah

anlamamki

Üye
    Konu Sahibi
hocam saolasın en azından katkınız olmusda,
<<<bunlar gereksızdı onun ıcın dedım saygılarımla....

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
neyse sen ProbLemini çözmüşsün zaTen o zaMan orTda sorun yoK:oke:

jkbaha

Üye
hocam netı verıyon satıyon vs alakasız seyler yazmıssın ,ama ben baglanma ısını ayarladım sorun yok hepsınden gırıyorum saygılar
Siz de bari sorunu nasıl hallettiğinizi yazsaydınız da forum amacına ulaşmış olsaydı:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt