5800 Ram problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByRdv

Üye
    Konu Sahibi
5800 Ram problemi
İyi geceler 1 hafta önce aldığım 5800 da bazı sıkıntılar var bunların başında ram sorunu sıkıntı mı ama bilmiyorum ram info programından bakınca ram % 60 yiyor telefon uzun süre açı durunca % 65e kadar çıkıyor bu normal mi? bir problem daha var telefonda tuş kilidini kapatında titreşimi 1 kez açınca 2 kez yapıyor ama bazen kapatırken 1 titreşimi yapmıyor tam olarak sorun sayılır mı? hard formatta denedim 2 kere ayrı sorun devam etmekte çok fazla oyun yok fazla program da yok.. resim isterseniz resim de ekleyebilirim...

ultrayer6

ultrayer6

Üye
1 yıl desen neyse de, 1 hafta olmadı şimdi. Şu zamanlarda android bu denli ucuzlamışken 5800 alınmaz.

ByRdv

Üye
    Konu Sahibi
android ucuzlamış mı? 480 tl android varsa alayım hemen :)

SilentOne

SilentOne

Üye
yani aynı fiyata glaksi fit alırsın yha

ByRdv

Üye
    Konu Sahibi
sıfır alınacak ise 480 tl hemde galaxy nerden alayım? sorusunu sormadan edemiyorum.. ayrıca konuya cevap yazarsanız telefon ile ilgili..

selo50

Üye
bilmiyorum ama bende oldu 5800 da yavaşlama problemi
ilk önce hafıza kartını çıkar sim kart kalsada olur ve sonra telefonu kapat
daha sonra tel kapalı iken yeşil tuşa + kırmızı tuşa + kamera tuşuna ve açma kapama tuşuna sim şifresini sorana kadar sırayla bas
ve sim şifreni gir dil ve bölge ayarlarını yap.
Daha sonra eğer problem çözülmez ise yine bi konuda yardım edecek ustalarımı çıkar muhakkak ama eminim sorunu çözer bu.

-efşan

-efşan

Üye
arkadaşım sadece kullandığın temayı telefon hafızasına kur diğer bütün programlar hazfıza kartında olsun
bide hackle telefonu gitsin:oke:

'Patron

'Patron

Üye
sony ericsson xperia x10 var sanırım 500tl civarında android+kapasıtıf ekran hemde minicık :heyo: :D

ByRdv

Üye
    Konu Sahibi
dediğin telefon bu 900 tl

hard format felan herşeyi denedim telefonun hafızasında sadece real player, notlar, sözlük ve tema var başka birşey yüklü değil

'Patron

'Patron

Üye
oha :D ozman yanlış oğrenmışım kusurbakma oyle duymustum.

dert91

Üye
cfw kurmanı öneririm formda mevcut fwlerden birini kur hiçbi sorun kalmaz

ByRdv

Üye
    Konu Sahibi
önerebileceğin bir cfw var mı? hızlı ve az ram kullanan?

daha beklediğim cevabı alamadım sizce bu durum normal mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt