Sağlık Köşesi hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PERSPECTİVE

PERSPECTİVE

Üye
    Konu Sahibi
Sağlık Köşesi hakkında
Sayın adminlerim sayın üyeler

Sağlık köşesinde Bitkisel sağlık başlıklı bir kategori açsak nasıl olur? Uzun zamandır insanlar alternatif tıbba yöneliyor ve internet ağında bu tür siteler oldukça etiket çekiyor. Hem biz bilinçlenmiş olalım hemde site dışı aktifliği ( etiketi) arttıralım. Mesela

http://www.maxicep.com/saglik-kosesi/limonu-bilinmeyen-yonleri-ve-faydalari-218695.html

bakın konunun etkiletlerine oldukça fazla sadece limondan bu etiketler ya amway, herbalife ürünleri işin içine girerse tıklanma oranı baya yukarı çıkar. Ahmet Marankinin neden bu kadar ünlü olduğunu tartışmaya bile gerek yok sanırım.

Ben böyle bir şey düşündüm siz ne dersiniz?

OğuzcanAbi

Üye
olabilir açılmasına kimse birşey demez ama illa yeni bi kategorimi :hmmm

PERSPECTİVE

PERSPECTİVE

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yapalım o zaman? Aklındaki nedir?

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Dolduracaksan açalım?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Açılırsa fulleriz.

Ozan

Ozan

Admin
Sitemizdeki sağlık bölümünün aktifliği zaten bu tarz ve diğer baslıkların toplamı sayesinde şu anki seviyede. Yani alt forum yapısı olusturmak, saglık bölümündeki orta şeker bütünlüğü bozacaktır zira sitemiz sağlık alanında bir kategoride degil. :hmmm

Bitkisel Sağlık adı altında açılacak tüm konular, sağlık köşesi bölümüne açılabilir.
Bekliyoruz :)

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref', EroL, ChavRash ve 1 kişi daha
PERSPECTİVE

PERSPECTİVE

Üye
    Konu Sahibi
Sitemizdeki sağlık bölümünün aktifliği zaten bu tarz ve diğer baslıkların toplamı sayesinde şu anki seviyede. Yani alt forum yapısı olusturmak, saglık bölümündeki orta şeker bütünlüğü bozacaktır zira sitemiz sağlık alanında bir kategoride degil. :hmmm

Bitkisel Sağlık adı altında açılacak tüm konular, sağlık köşesi bölümüne açılabilir.
Bekliyoruz :)

Aklıma bir şey geldi kategori açılmadan yapabilirim bunu. Konu dışı moderatörlerini yönlendirmek için izin istiyorum.

kol@j

kol@j

Üye
Aklıma bir şey geldi kategori açılmadan yapabilirim bunu. Konu dışı moderatörlerini yönlendirmek için izin istiyorum.

kategorileri yöneticeler belirlemiyor..

o alanda açılmış konular çoğalırsa. o zaman kategori ihtiyacı olur...

yani bir alanda konu sayısı belirgin bir şekilde çoğalması belirliyor...

PERSPECTİVE

PERSPECTİVE

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi ozanla konuştum. Bir moderatör yardımıyla bi düzenleyelim bakalım. Sevmezseniz yine eskile döneriz.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Sağlıkla ilgili ne kadar konu açılıyor ki ?
Bitkisel sağlıkla ilgili kaç konu açılıyor diye sorumu düzeltmek istiyorum aslında evet ...

Kategori ayrımı yapıldığı takdirde bölümdeki üye aktifliği düşecektir ... Motorlu araçlar bölümündeki gibi her ayrıntıya bir bölüm açıldı giren üyenin feleği şaşıyor ...

Bana kalırsa mantıksız, bir konu açılmış ve bitkisel sağlıkla alakalı diye bölüm açmak bana akıllıca gelmedi açıkçası ... Aktarcı değiliz sonuçta .

PERSPECTİVE

PERSPECTİVE

Üye
    Konu Sahibi
Sağlık bölümü kendiliğinden alternatif tıp kategorisine dönüşmüştür arkadaşlar. Sağlık Köşesi Sadece benim söylemimle alakalı bir durum değil. Yaklaşık 7 sayfa alternatif tıpla alakalı konu açılmış. Benim demek istediğim zaten böyle konular açılıyorsa eğer kategori başlığında ki değişiklik googledan daha fazla etiket çeker.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Ondan öncesi de hastalıklarla ilgili konular ...

Diyabet, tansiyon, grip, sağlıkla ilgili haberler vs vs...
Sağlık haberleri diye bir bölüm de açabiliriz bölümdeki son aktif konu içeriği göz önünde olacaksa :)

PERSPECTİVE

PERSPECTİVE

Üye
    Konu Sahibi
Dediğin o konular Hastahane - Tıp Merkezi - Poliklinik kategorisine daha genel bir isim koyarak orada da tutabiliriz. Genel isimler konu taşıma zorluğu açısından daha pratik olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...