Duyuru Çok Konu Açmak / Kaliteli Konu Açmak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
backspace11

backspace11

Üye
Evet ya ende cok konu aciyorum sureklide CarVash tarafindan uyerilar aliyorum konuyu yanlish actigma dair.Daha dikkatli olmaga calisarim

CoDeYs

CoDeYs

Üye
Evet ya ende cok konu aciyorum sureklide CarVash tarafindan uyerilar aliyorum konuyu yanlish actigma dair.Daha dikkatli olmaga calisarim

chavrash.
normal dir yanliş açıyorsan uyarılırsın takı iyice ogrenen kadar bizede soylendi ama şimdi gerekmiyor :)

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
Forumumuzda genel bir sıkıntı olduğu kanısındayım ve sizlerin düşüncelerini merak ettim bu konuda...

Bazı arkadaşlarımızın sayıca çok fazla konu açması;

1) Kaliteli konuların arada kaybolmasına,
2) Bir üyemizin faydalı bir konuyla karşılaştığında bunu paylaşmaktan "nasıl olsa bölümde kaybolup gidecek, kimse görmeyecek" düşüncesiyle vazgeçmesine,
3) Bu sayıca çok fazla konu açan arkadaşlarımızın hızlı olmak adına, açılan konularda özensiz davranmasına ve forumumuzda gereksiz-anlamsız bir konu yığılmasına,
4) Bu fazla konu açan arkadaşlarımızın kaliteli paylaşımlarının da bizzat kendi açtıkları aşırı sayıdaki konular yüzünden görülememesine ve kaybolup gitmesine,
Neden olmakta.

Bazı arkadaşlarımız açtığı konuyu kendisi bile tam olarak okumamış olabiliyor. Bu nedenle anlamsız konular açılıyor.
Ayrıca forumda basit bir tarama bile yapmadan açılan konular aynı konunun tekrar tekrar verilmesine sebep oluyor! Buradaki tarama tüm MaxiCep'in taraması değil! Örneğin Konu Dışı'nda ilk sayfada olan bir konu bile tekrar açılabiliyor. Bu da sitenin editörlerinin zamanını çalmak anlamına geliyor. Zira o sırada sizin konunuzu taşımak yerine siteye daha yararlı bir iş yapabilirler.

Çok konu açmaya çalışmanın nedenini anlamakta zorlanıyorum. Çünkü forumda
itibar-saygı-ayın üyeliği-hatta yöneticilik görevi kazanmanın yolunun ne sol tarafta bulunan mesaj/konu adedine bağlı olduğunu ne de rütbeye bağlı oluğunu düşünüyorum.

Konuyu açma nedenim ise şikayet değil tartışmak. Gerektiğinde zaten şikayet ediyoruz ama önemli olan şikayete gerek kalmadan bu olayların çözülesi. İşte bu nedenle görüşlerinizi merak ediyorum...

Belki bu konu altındaki görüşler genç ve yeni üyelerimize yol gösterici nitelikte olur, bu problemlerle hiç karşılaşmayız.

katılıyorum ve doğru buluyorum adminim :)

Zafer Arslan

Zafer Arslan

Üye
çok önemli bir noktaya değindiğin için tşk tebrikler

Nef'i

Nef'i

Üye
Çok haklısınız benim gibi düşünüyorsunuz :oke: elinize sağlık.
iyi forumlar...

Mücahit G

Mücahit G

Üye
'' itibar , saygı , ayın üyeliği ve yöneticilik görevi'' saydıklarının hiçbiri yok bende . Ne yapıcaz. Öleceğiz :) itibarın , saygın , ayın üyesi olsan ne işine yarayacak?. Bu 3 şeyi başarırsın belki ama yöneticilik görevini yararlı paylaşım yaparak alabilirsin. Az yapın. Öz yapın. Ben hiç bilgisayardan girmediğim için herkesten yavaşım. Konu paylaşamıyorum. Öyle takılıyoruz.

fullwar

fullwar

Üye
Faydalı bir uyarı.

Karanlık97

Karanlık97

Üye
En çok nefret ettiğim şey, bugün aynı konudan 3 tane açmış insanlar buldum.Ayrıca cevabı verilmiş soruların konulara bakılacağına kendisi tekrar açıyor emin olmak için (belki kendi telefonunda olur diye).

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
saçma konular çok maxicepte dur demek zor artik moderatörler nasil yetissin :s

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
bu yüzdende kaliteli konu açmayi destekliyorum..

Incı

Üye
bence de

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
çok konu açanlar zaten burayi inci sözlük filan sananlardir.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Gereksizlerde konu hortlatmaya bir şey demiyoruz, asdsgsdfgdfhg diye konu da açabilirsiniz.
Ancak forumun diğer yerlerinde, özellikle de ciddi yerlerinde gereksiz mesajlar yazarsanız yasaklama alabilirsiniz.

(Konu dışı bilgilendirmedir)

ismail

ismail

Üye
okaytos (tamamdır):)

gece__kuşu

gece__kuşu

Üye
konu başlığını çok beğendim zaten yoruma gerek bırakmıyor, "çok konumu :hmmm kaliteli konumu :hmmm"
sanırım hastalık gibi birşey bu alışkanlık haline geliyor, çok konu açanlar konularının ne kadar beğeni aldığını takip ediyormu acaba yada ne kadar hit olduğunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt