N8 Kullanıcılarının yorumalrı lazım beyler :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-omer-

-omer-

Üye
    Konu Sahibi
N8 Kullanıcılarının yorumalrı lazım beyler :D
Arkadaslar telefonumu değiştirmeye karar verdim büyük ihtimalle C7 veya N8 alıcam :D N8 kullanıcıları telefonları hakkında yorum yaparsa bizde bilgi sahibi oluruz :D

pasha14

pasha14

Üye
Ben C7 kullanıcısıyım ve telefonumdan oldukça memnunum. Şarjı 2 gidiyor ve sürekli mesajlasan internete giren birisiyim. Günde ara sıra 1-2 saatte müzik dinliyorum buna rağmen 2 gün şarjı gidiyor. Uygulama , tema , oyun yönünden forumda bir çok şey bulabilirsin. O tür sıkıntıları yok. Genel özelliklere gelince Telefon video çekiminde harikalar yaratıyor.

Bu videoyu benim telefonumla çektik. Elim biraz titremiş o yüzden görüntü kalitesi biraz kötü gibi. Fotoğraf çekimi filan çok güzel ben tavsiye ediyorum.

Emre-45

Emre-45

Üye
Bu konuda tartışma olacak.Daha önce açılmış konulara bak.En az 20-30 konu var bunun için. Her şeyde yeni konu açmayın artık.

-omer-

-omer-

Üye
    Konu Sahibi
valla kardesm son 2 haftadr c7 diye inliyordum ( :D ) ama dün aksam c7 hakkında yorumlara baktm 10 yorumun 8i kötülüyo telefonu :( bende N8 e yönelmeye basladm :D ama hala kararsızım :S

----------Eklendi @ 12:15:52 ---------- Yazıldı @ 12:14:55 ----------

hocam diğer konularn hepsini okudum :D burda telefon tartısması olsun diye acmadm N8 kullanan arkadaslarn yorumlarını merak ediyrm ondan dolayı :hmmm

Emre-45

Emre-45

Üye
valla kardesm son 2 haftadr c7 diye inliyordum ( :D ) ama dün aksam c7 hakkında yorumlara baktm 10 yorumun 8i kötülüyo telefonu :( bende N8 e yönelmeye basladm :D ama hala kararsızım :S

----------Eklendi @ 12:15:52 ---------- Yazıldı @ 12:14:55 ----------

hocam diğer konularn hepsini okudum :D burda telefon tartısması olsun diye acmadm N8 kullanan arkadaslarn yorumlarını merak ediyrm ondan dolayı :hmmm

Ben sana şu konudaki mesajımı göstereyim o zaman ve bu konu burda kapansın lütfen tartışma çıkmasın biraz sonra android ci arkadaşlar damlarlar buraya tartışma çıkar.
http://www.maxicep.com/cep-telefonlari-genel/n8-yavas-mi-hizli-mi-8-490582.html#post3414618

-omer-

-omer-

Üye
    Konu Sahibi
:D hocam türkiyede düzgün android mi var :D htc faln ne iş? nokia android kullansaydı hic düsünmeden atlardm :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt