n8 32 gb class 4

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
intro

intro

Üye
    Konu Sahibi
n8 32 gb class 4
merhaba herkese. n8'de 32 gb class 4 kart kullanan varmı acaba. perfrmansı nasıl paylasırmısınız?

eksantrix

Üye
Ben 16 gb class 6 kullanıyorum cok hızlı 20 mb transfer hızı var video kayıt esnasında oldukca hızlı.. Normal kartlarda kayıt durdurdukca bayagı bır beklıor ama class 6 da oldukca ıyı... 2 3 sanıye ancak beklıyor

belferkay

Üye
class 4+ olan kartlar genelde bulunmuyor teknoloji marketlerde. Nereden satın aldınız acaba?

intro

intro

Üye
    Konu Sahibi
Ben 16 gb class 6 kullanıyorum cok hızlı 20 mb transfer hızı var video kayıt esnasında oldukca hızlı.. Normal kartlarda kayıt durdurdukca bayagı bır beklıor ama class 6 da oldukca ıyı... 2 3 sanıye ancak beklıyor
32 gb class 6 bulsam düşünmem alırım ama 16 gb yetmezki

----------Eklendi @ 10:10:33 ---------- Yazıldı @ 10:09:07 ----------

class 4+ olan kartlar genelde bulunmuyor teknoloji marketlerde. Nereden satın aldınız acaba?

internette class 10 a kadar bulabilirsin. Ama class 10 ile 4 arasında 100 tl fark var

SilentOne

SilentOne

Üye
ama alıcaksan da class 10 alıcan :D

yilan53

Üye
bende var 32gb class 4 pek performasnlı olduğunu soyleyemem ama çok da kötü değil

Utku

Utku

Üye
16 gb class 10 harika ben kulllanıyorum

intro

intro

Üye
    Konu Sahibi
ama alıcaksan da class 10 alıcan :D

öyle de 300tl de karta nasıl verilir :-)

----------Eklendi @ 21:31:41 ---------- Yazıldı @ 21:28:52 ----------

bende var 32gb class 4 pek performasnlı olduğunu soyleyemem ama çok da kötü değil

performans derken negibi durumlar oluyor acaba. Mesela müzik çalarda takılma falan oluyormu. Bu class değeri şarj süreni etkiledimi mesela ?

yilan53

Üye
bazen çekilen videolarda takılma yapıyor çok fazla müzik atınca da müzük çalar uygulaması çok zor açılıyor gibi şeyler en iyisi 16gb class 10 olacak

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
16gb class6 kullanıyorum
class10 almayı düşündüm ama çok pahalı be kardeşim küççümencik kartada bi ses sistemi parası vermek koyuo yani :D
class6 16card+16yerel=32 allah bereket versin:naughty:

pRime.

pRime.

Üye
Class6 ve üstü almaya çalışın arkadaşlar. Bende de 8gb class6 var nokia'nın kendi kartı. 16+8gb rahat rahat yetiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt