5800 çekilen fotolar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

birey

Üye
    Konu Sahibi
5800 çekilen fotolar
Slm 5800 ile çektiğim fotolar kayboldu. Hafıza kartının içinde system/apps/superhide/E drive/İmages klasörünün içne atmış. Normalde images dosyasına atıyor. Şimdi bilgisayarda o fotoların adını görüyorum ama açamıyorum. bunu nasıl çözerim? Bir yardım lütfen...

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Hafıza kartını biçimlendirmeyi dene:oke:

birey

Üye
    Konu Sahibi
biçimlendirince de hepsi giderse? o zaman hiç kurtaramayız...:)

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
benimde başıma geldi.. Tek çözüm "GetData Recover My Files Pro v4.6.8 1012"... Ne başka bi program nede bu programın başka bir sürümü işimi gördü..!,
bunun tam sürümünü bulabilmek için 2 gün uğraştım...
En son mayonez.net'ten buldum..
programın indirme linki :
Alternatif Link :

birey

Üye
    Konu Sahibi
benimde başıma geldi.. Tek çözüm "GetData Recover My Files Pro v4.6.8 1012"... Ne başka bi program nede bu programın başka bir sürümü işimi gördü..!,
bunun tam sürümünü bulabilmek için 2 gün uğraştım...
En son mayonez.net'ten buldum..
programın indirme linki :
Alternatif Link :

fotoları görüyor ama kurtaramıyor şimdi ne yapacağım...fotolar benim için önemliydi...

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
bendede öyleydi.. önemli fotolardı ve gören tek program buydu.. bu da lisans kodu istiyordu..
hiç bi yerde yoktu ama 2 gün uğraşıp buldum.. Program lisanslıdır..

Kullanımda sorun varsa buyur kullanımı:

Programı açtığınızda Recover My Files Wizard penceresinin açıldığını ve karşınıza bazı seçeneklerin çıktığını göreceksiniz

1.Hızlı Dosya Taraması
2.Tam Dosya Taraması
3.Format geçirmiş Diskten Hızlı Veri Kurtarma
4.Format geçirmiş Diskten Tam Veri Kurtarma

İhtiyacımıza göre bu seçeneklerden birini seçiyoruz.Biz bu anlatımımızda 2.seçeneği yani Tam Dosya Taramasını seçtiğimizi varsayalım.Next e basıyoruz...

Karşımıza şöyle bi ekran gelmesi lazım:

Bu bölümde kurtarmak istediğimiz diski/klasörü seçiyoruz.Seçimimizi yaptıktan sonra next e tıklıyoruz.Bu sefer karşımıza şu ekran görüntüsü gelecektir:

Bu bölümde de kurtaracağımız dosya türünü seçiyoruz.Gerekli seçimleri yaptıktan sonra start a basarak programın dosyaları taramasını sağlayabiliriz

Dosyaların taranması bittikten sonra bulunan dosyalar listelenecektir:

Burdaki listeden kurtarmak istediğimiz dosya/dosyaların sol tarafındaki kutucuğu işaretliyoruz ve araç çubuğunda bulunan Save Files in yanındaki küçük ok işaretine tıklıyoruz

Save Files As.. a tıkladığımızda ekrana kaydetme penceresi gelir;

Burdan dosyalarımı istediğimz yere kaydedebiliriz

Program lisanssızsa söyle.. kendim upload edeyim..!

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Yedeğini al sonrada biçimlendir:oke:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bendede öyleydi.. önemli fotolardı ve gören tek program buydu.. bu da lisans kodu istiyordu..
hiç bi yerde yoktu ama 2 gün uğraşıp buldum.. Program lisanslıdır..

Kullanımda sorun varsa buyur kullanımı:

Program lisanssızsa söyle.. kendim upload edeyim..!

teşekkürler.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
sana daha kısa bir yol göstereyim istersen o fotoları kurtarırsın ancak aynı boyutta olmaz boyutları baya küçükülür sana yararmı bilmem herhangi bir x-plorer kur ordan gizli dosyaları göster de daha sonra d-image-_PAIBTN-320x240 da resimlerin hepsi vardır ancak boyutları küçüktür

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
sana daha kısa bir yol göstereyim istersen o fotoları kurtarırsın ancak aynı boyutta olmaz boyutları baya küçükülür sana yararmı bilmem herhangi bir x-plorer kur ordan gizli dosyaları göster de daha sonra d-image-_PAIBTN-320x240 da resimlerin hepsi vardır ancak boyutları küçüktür

O yolu denedim pek işime yaramadı..
Ama bu programla yıllar önce sildiğim dosyaları bile buldu..
Hafıza kartı 2GB.. 4GBlık dosya buldu.. nası bulduysa:bilmm
Sistemini araştırıyorum şimdi.. 2GBtın içine nasıl 4GB saklamışsa...:hmmm

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
:d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt