Telefon istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yumurta kabuğu

yumurta kabuğu

Üye
    Konu Sahibi
Telefon istiyorum
merhaba arkadaşlar. elimde 200 TL kadar miktar var ve yeni bir telefon almak istiyorum. kendime kız arkadaş edinmek üzereyim ve alacağım TL'ler ile de onunla mesajlaşacağım. bunu ilk defa yaşayacağım ve çok da heyecanlıyım. alacağım telefonun şöyle özelliklerinin olmasını istiyorum.

(2. el de olabilir)

nokia olsun;
2 megapixsel kamera
ince tasarımlı
bluetooth
radyo
müzik çalar

mümkünse önerilerde ericsson olmasın. samsung da olabilir fakat 2. planda kalsın. önceliğim NOKIA.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Nokiayı boşver.samsung c3200 monte bar öneririm.Her konuda iyi :) hızlı kameralı mp3lü rahat mesajlaşılabilir.Nokiadan iyi olduğu kesin.Şarj soketi ve kulaklık girişi ayrı nokiadaki gibi.

OğuzcanAbi

Üye
Off çok heycanlıdır şimdii .dal bi ucuz tel parayıda kız arkdaşınla ye bence .d 6300 al .? Yada 2. El n73 3.2megapixel kamera

yumurta kabuğu

yumurta kabuğu

Üye
    Konu Sahibi
Off çok heycanlıdır şimdii .dal bi ucuz tel parayıda kız arkdaşınla ye bence .d 6300 al .? Yada 2. El n73 3.2megapixel kamera
merhaba, önerdiğin iki telefona da baktım. 6300'ı beğenmedim açıkcası. N73 zaten bildiğin fotoğraf makinesi. yani istediğim tarzda değil.

Nokiayı boşver.samsung c3200 monte bar öneririm.Her konuda iyi :) hızlı kameralı mp3lü rahat mesajlaşılabilir.Nokiadan iyi olduğu kesin.Şarj soketi ve kulaklık girişi ayrı nokiadaki gibi.
merhaba, önerdiğiniz telefon açıkcası hoşuma gitti. sportif bir telefon ve bu da bana cezbedici geldi. uzun süre kullanacağım fakat Samsung oluşu beni biraz korkutuyor. alacağım telefonu en az 5 yıl kullanacağım. herhangi bir sorun yaşar mıyım Samsung'tan yana. telefonları her daim titiz kullanırım. telefon yere düşmesin diye kendimi yere de kapaklarım. alternatif önerilerin varsa yazarsan sevinirim.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
İnanmıyorummm :D Cİddi bir konu bu sefer :D

• Beğen
Tepkiler: minoo
jejep

jejep

Üye
Bende inanamıyorum :D

Aege

Aege

Üye
bu adamı ciddiye almalımıyız sizce ?

hoss

hoss

Üye
j105 var bende gercekten cok iyi bir telefon 10binlerce mesaj saklama kapasitesi var istersende hafiza kartina yukleyebiliyorsun mesajlari
6000saat bekleme suresiyle cok mesajlajmama ragmen sarji 5gune yakin gidiyor , ayrica sms chat ozelligiyle msn de chatlesir gibi mesajlasiyordun tavsiye ederim
ikinci el istiyorsan c510 , w880 ,c902 ,t700 gibi cihazlarada bakabilirsin sahibinden comdan bak

yumurta kabuğu

yumurta kabuğu

Üye
    Konu Sahibi
bu adamı ciddiye almalımıyız sizce ?
alakasız mesajlar yazmayınız lütfen. eğer bir öneriniz varsa da belirtiniz.

j105 var bende gercekten cok iyi bir telefon 10binlerce mesaj saklama kapasitesi var istersende hafiza kartina yukleyebiliyorsun mesajlari
6000saat bekleme suresiyle cok mesajlajmama ragmen sarji 5gune yakin gidiyor , ayrica sms chat ozelligiyle msn de chatlesir gibi mesajlasiyordun tavsiye ederim
ikinci el istiyorsan c510 , w880 ,c902 ,t700 gibi cihazlarada bakabilirsin sahibinden comdan bak
sizin de bu kadar önerilerinizi bir çırpıda yok edeceğim fakat ericsson bana çok karmaşık geliyor. lütfen özürlerimi kabul edin. ilgi ve alâkadan ötürü teşekkürlerimi borç bilirim.

Aege

Aege

Üye
alakasız mesajlar yazmayınız lütfen. eğer bir öneriniz varsa da belirtiniz.

kusura bakmayın kabuk bey nihayet sizinle tanışma fırsatı bulabildim.Bu şerefi bana bahşettiğiniz için çok müteşekkirim.Efendim size bir 3310 çok yakışırdı.Mesaj yazmak için ideal.5TL'ye telefon alırsınız paranızın geri kalanıylada sakız alırsınız hamburgerciye falan gidersiniz...

yumurta kabuğu

yumurta kabuğu

Üye
    Konu Sahibi

kusura bakmayın kabuk bey nihayet sizinle tanışma fırsatı bulabildim.Bu şerefi bana bahşettiğiniz için çok müteşekkirim.Efendim size bir 3310 çok yakışırdı.Mesaj yazmak için ideal.5TL'ye telefon alırsınız paranızın geri kalanıylada sakız alırsınız hamburgerciye falan gidersiniz...
o efsane telefonu kullanma şerefine nail oldum. 200 TL bütçe varken onu almam biraz absürd kaçmaz mı? hamburger demeyin bana. o kara günü hatırlamak istemiyorum.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
N73 falan al :D

maxirabit

maxirabit

Üye
Zamanla daha fazla açılır hatta gün gelir biz bile tanıyamayız:)
nokia e63 qwerty klavye wireless 2mp kamre.2.el 200'e bulabilirsin

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
200 tlye bı fıkrım yok valla yazardım yoksa kolay gele bulursun ınsallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt