samsung s3533 işletim sistemi

Sponsorlu Bağlantılar

tv mobile

Üye
    Konu Sahibi
samsung s3533 işletim sistemi
arkadaşlar bu telefonu yeni aldım,işletim sistemini bilmiyorum.yardım eder misiniz ?

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
hastroloji

hastroloji

Üye
Samsungun alt model cep telefonlarının kendilerine has işletim sistemleri yoktur.Olmadıgı için "Samsung İşletim Sistemi" de denir.

tv mobile

Üye
    Konu Sahibi
Samsungun alt model cep telefonlarının kendilerine has işletim sistemleri yoktur.Olmadıgı için "Samsung İşletim Sistemi" de denir.

Bu telefona oyun ararken nasıl yazmalıyım ve ne tür uygulamalar atabilirim?

hastroloji

hastroloji

Üye
Samsung chatle ilgili oyun ve uygulamalar vardır forumda. Burdan arayabilirsin.Mesela "samsung chat" yazıp aratabilirsin.

tv mobile

Üye
    Konu Sahibi
Samsung chatle ilgili oyun ve uygulamalar vardır forumda. Burdan arayabilirsin.Mesela "samsung chat" yazıp aratabilirsin.

ilgine teşekkür ederim arkadaşım,forumda arattım bazı şeyler buldum fakat uygulama falan bulamadım,sen tecrübeli birisin galiba yardım edersen sevinirim

hastroloji

hastroloji

Üye
ilgine teşekkür ederim arkadaşım,forumda arattım bazı şeyler buldum fakat uygulama falan bulamadım,sen tecrübeli birisin galiba yardım edersen sevinirim

Zamanım olsaydı yardım edebilirdim özür dilerim.

aalpguzel

Üye
Bu telefona oyun ararken nasıl yazmalıyım ve ne tür uygulamalar atabilirim?
java türünü destekliyor ben de o telefonu kullnyorum ve aşağıdaki dosyada oyunlar var (bazıları açılmıyor)

özellikle dynamite pro football çok güzel

oyun dosyasını telefona at e teefonda diğer dosyalar blümünden dosyayı aç içindekini aç kabul et va tamam