n8 bildirim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
y_2che

y_2che

Üye
    Konu Sahibi
n8 bildirim
arkadaşlar n8imde ekramda sürekli bildirim geliyor, şu kadar bayt kullanıldı falan diye bazen 50 kr gidiyor çoğu zamanda hiç gitmiyor. bide sürekli yok mobil tv ye bağlanılıyor yok internete bağlanılıyor(bağlanamıyor sonra) diye ekranın sol üst köşesinde uyarı verip duruyor.. bunları nasıl engelleyebilirim??

Kubde

Kubde

Üye
3 ana ekranda widget olarak internete bağlanma ihtiyacı duyan programları ekrandan kaldır kendi kendine başka türlüde internete bağlanmaz bidiğim kadarıyla...

y_2che

y_2che

Üye
    Konu Sahibi
ama onları kaldırırsam o 3 ekranın hiçbi anlamı olmazki :allalla:

Kubde

Kubde

Üye
Arkadaşım kısa yollar ata sen de. ne kadar uygulaman oyunun V.S. varsa üç ana ekrana da kısa yollar oluştur sonrada o kısa yolların ayarlar bölümünde istediğin uygulamayı yerleştir. ben öyle yapıyorum. bir ara sbp shell kullandım bazen sıkılıyorum eski düzen. bazen istiyorum yine sbp shell yüklüyorum. ve bu telefonu kullanmayı seviyorum:evet:

y_2che

y_2che

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım kısa yollar ata sen de. ne kadar uygulaman oyunun V.S. varsa üç ana ekrana da kısa yollar oluştur sonrada o kısa yolların ayarlar bölümünde istediğin uygulamayı yerleştir. ben öyle yapıyorum. bir ara sbp shell kullandım bazen sıkılıyorum eski düzen. bazen istiyorum yine sbp shell yüklüyorum. ve bu telefonu kullanmayı seviyorum:evet:

sbp shell nası bişekii :hmmm

Kubde

Kubde

Üye
Sbp shell bir arayüz programıdır symbianın bildik arayüzünden farklı ana ekranı 3 -5 e kadar çıkarıp yana kaydıra biiyorsun kişiselleştip çeşitli widget ler ekleye biliyorsun denemende fayda var

komando04

komando04

Üye
kardeş bu söylediklerimi yaparsan bir daha internete bağlanmaz ilk olarak ayarlara gir,sonra bağlantıya gir oradaki ayarlara gir ve kendi ülkenizde veri kullan seçeneğini otomatikten al yalnızca wlan yada her zaman sor yap sana sormadan bağlanmaz yada garanti olarak yalnız wlana al internet kullanacağın zaman otomatik yaparsın iyi akşamar

OzGuRKnowN

Üye
Ayarlar/Bağlantı/Ayarlar/Kendi ülkenizde veri kullanımı seçeceneğini her zaman sor yap ;)

zaferozkan

zaferozkan

Üye
cevap verilmiş...

trontr

Üye
bi de benim başıma geldi o söylenenleri yapsan bile bazen bağlanıyor. onun çözümü de email aracına giripo otomatik senkronizayonu iptal etmek...

y_2che

y_2che

Üye
    Konu Sahibi
sürekli bağlanmaya çalışması whatsup tan kaynaklanıyormuş, onu silince hallodu :heyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt