Flash player hakkında nokia'dan GeLen Cevap

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hendeklee

Üye
    Konu Sahibi
Flash player hakkında nokia'dan GeLen Cevap
2-3 Gün önce nokia support'a e-mail bırakmıştım bugun sabah 4 cıvarı aradılar ve arıyan kişi 5800 'için flash player için bi çalışma yok oLmucakta sanırım dedi!....

zaza

zaza

Üye
hiç şaşmadım :)

kcsoft

kcsoft

Üye
işte bu kötü

SilentOne

SilentOne

Üye
hadi yha geçmiş olsun bize ozmn

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
5800 a YapmazLaRsa Bize Hiç YapmazLaR O ZamaN... :vur

KELGER

KELGER

Üye
vay anasını satayım be. ama üzülmeyin uc browser niyeti bozdu şimdi java script ekledi yakında onuda ekler:evet:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
vay anasını satayım be. ama üzülmeyin uc browser niyeti bozdu şimdi java script ekledi yakında onuda ekler:evet:

İnşaLLaH... :) Telefonu Almadan 2 Hafta Önce Fln Skyfire Çalışıyordu Bi Aldım Telefonu Symbian Desteği Kaldırıldı Hiç Deneyemedim Bile... :ağlarım: Operadan Da Hayır Yok Yeni Sürümü Çıkarmış Opera Mobile 11 (1444) Hiç Bi Değişiklik Yok... :off:

giray38

giray38

Üye
40 - 50 mb boş ram le Flash 10 a destek vermesi mücize değil mi zaten (;

Del Rey

Del Rey

Üye
Demek istediğim şu: Nexus S şu anda Flash 10'a sahip yegane telefonlardan biri ve RAM / İşlemcisi de gayet iyi, bilgisayar gibi. Nexus S azıcık kasıyor gibi geldi bana ve o kasıyorsa 5800 havaya uçar.

Nexus S modası geçti: 4 Çekirdekli telefonlar çıktı Motoroladan :)

-efşan

-efşan

Üye
nokia bu telefonları artık bir kenara attı arkadaşlar phone 7 ile uğraşıyor bizi unuttu üvey evlat muamelesi yani :)

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
zaten çıkmayacaktı neden böyle bir bekleme içerisindesinizki.

-efşan

-efşan

Üye
çıkmayacağı bukadar sonuca ulaşmamıştı ki herkeste bir ümit vardı ama artık bu ümitlerde kırıldı:):)

maskell

maskell

Üye
satacağını sattı.. Bizi yarı yolda bıraktı :((

nalcam22

nalcam22

Üye
bunları bilmeyenmi var 5800 a bi b k yokanlayın artık konu açmayın yeterr

Arisklaus

Arisklaus

Üye
bence ucbrowser yeni sürümünde kesin gelecek flash desteği

Del Rey

Del Rey

Üye
Ya konu kapanabilir mi? Kaç kişi zaten biliyor bunu.

2 sene sonra yeni telefon alıcam. Nokia güzel birşey çıkarırsa belki alırım. Çıkaramazsa bir daha da almam. iPhone alırım.

Mert-77

Mert-77

Üye
2-3 Gün önce nokia support'a e-mail bırakmıştım bugun sabah 4 cıvarı aradılar ve arıyan kişi 5800 'için flash player için bi çalışma yok oLmucakta sanırım dedi!....

5800'a flash güncellemesi zaten çıkamaz, halihazırdaki flash sürümünü bile zar zor ezile büzüle kaldırırken adamlar nasıl güncellesinler? Zaten azıcık ram var telefonda. 5800 Nokia'nın deneme tahtasıydı, geçti gitti, olan bizlere oldu, suçlu kim? tabii ki bizleriz, pazardan domates alır gibi telefon alırsak böyle olur. Ama telefondan bu haliyle de memnun olanlar yok mu, tabii ki var, işte o tiplere imreniyorum, keşke şu telefonlara bu kadar merakım olmasaydı da mutlu mutlu süs niyetine yanımda dolaştırsaydım. O zaman ne güncelleme derdi, ne CFW derdi, ne de oyun, program vs. derdim olurdu. :nono:

nike497

Üye
Güuya v6da olucaktı flashplayer ama bakalım 2011 sonuna...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt