Yardımcı OLana Dua Ederim :)AciL Cevap :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IEmreXI

Üye
    Konu Sahibi
Yardımcı OLana Dua Ederim :)AciL Cevap :(
:allalla: Arkadaşlar 1 Ay Önce Samsun 5620 Monte Aldım'da Bana 2 Program Lazım Navigasyon Bide Cep Msn Gir Aradm Bulamadım Kullana Bİleceğim Kullana Bİleceğim Bu 2 Program Sizde Warsa Çok Makbule Geçer.Birde Telefona Kurulumu Nasıl Oluyor Anlatırsan Sevinirim Şimdiden TşkLer

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş bende bir kaç tane msn programı denedim ama en iyisi ebuddy gibi

kadsamuy

Üye
ebuddy kullan gerısı bos ve faydasız butun hesaplarına baglanırsın ebuddy ıle navıgasyonu bence unut ben de cok aradım bulamadım gereksız bır sey bence...

'Patron

'Patron

Üye
ebuddy veya nimbuzz en iyisi hacı.

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye

*Navigasyon için önerdiğiniz yazılım Symbian işletim sistemi için olup maalesef Samsung GT s5620 Monte de de Symbian yerine J2ME ile yazılmış bir OS olduğundan kurulamaz.

*Samsung GT s5620 Monte için kullanılabilecek Profesyonel Navigasyon yazılımı Navking' in Route 66 adlı yazlımıdır.Forumda da mevcuttur alakalı konular.Bunun dışında ücretsiz alternatifleri arasında ise We Travel ve MGMaps gösterilebilir.

*Anında mesajlaşma (Instant messaging) yazılımı olarak ise eBuddy kesinlikle liste başıdır.

• Beğen
Tepkiler: Yigit315

IEmreXI

Üye
    Konu Sahibi
GüzeL Yorumlarınız İçin Çok Tşk Ediyorum Peki Warmı Sizde Ebudynin Linki Bi Kaç Tane İndirdim Kuramadm :S

hastroloji

hastroloji

Üye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt