s60v5 Te Eniyi Oyunu Seçiyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce S60v5 de En İyi Oyun Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    312
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
s60v5 Te Eniyi Oyunu Seçiyoruz
Arkadaşlar anket Polarbit Oyunları Dışındadır.
Size göre en iyisi hangisiyse seçin.
Oy verdikten sonra yorumlada belirtmeniz düşünceleriniz belirtmeniz güzel olur. :)
polarbitler hepsini tek alır

Sende c5-03 var diye ve c5-03 polarbitleri açmıyo diye güzelim polarbit oyunlarını anketin dışında bırakman çok yanlış :nono:

aaaaa armageddon asquadron nasıl olmaz bu listede şaştım vallahi...

Arkadaslar polarbıt oyunlarını koymadım çunku polarbit oyunları s60v5deki enıyı oyunlardır zaten bunu herkes bilir.polarbitten sonrakı enıyı oyun olarak algılayabılırsınız anketi.

Doodle Jump

Angry Birds

Green Farm

Guns and Glory

Need for Speed Hot Pursuit

Block Breaker Unlimited

Asphalt 4 Elite Racing

Prens of Persia The Forgotten Sands

• Beğen
Tepkiler: general-84

oleytoo

oleytoo

Üye

errant67

Üye
bi link verin de deneyelim

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Sende c5-03 var diye ve c5-03 polarbitleri açmıyo diye güzelim polarbit oyunlarını anketin dışında bırakman çok yanlış :nono:

• Beğen
Tepkiler: İz[Mir]Kan
alki58

alki58

Üye
bence en iyisi pokemon :) ama kayıt edemiyorsun onuda onuda ekleyelim ankete birde tam ekran okey olsa oda var diyecem de maselef

'Enver'

'Enver'

Üye
Doodle Jump

SilentOne

SilentOne

Üye
dodle jump beyler daqılın :D

ultrayer6

ultrayer6

Üye

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Bence En İyisi Hawx HD Ama Iste O Da s60v5 Ler De Çalışmıyor Ah Bi Çalışsa. :) Neyse Burdakilerden Green Farm Diyelim... :oke:

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi

Arkadaslar polarbıt oyunlarını koymadım çunku polarbit oyunları s60v5deki enıyı oyunlardır zaten bunu herkes bilir.polarbitten sonrakı enıyı oyun olarak algılayabılırsınız anketi.

ustte açıklamayı yaptım. 2si yorumun saçma ve düşüncesizce. benım bılgısayrmda crysis2yi çalıştırmıyor ama bı ankette crysis varken gidip nfs undergrounda vermem. crysis 2 nın ondan daha iyi olduğu zaten bellı. burda aynı duzeydekı oyunları koydum.umarım cevabını almışsındır koçum.

----------Eklendi @ 14:51:11 ---------- Yazıldı @ 14:47:41 ----------

bi link verin de deneyelim
s60v5 oyunlar bolumunde mevcut kardeşim.

bence en iyisi pokemon :) ama kayıt edemiyorsun onuda onuda ekleyelim ankete birde tam ekran okey olsa oda var diyecem de maselef
pokemon mu oo (h) varmı s60v5te bi link versene hacı :d:

dodle jump beyler daqılın :D
:islik

Bence En İyisi Hawx HD Ama Iste O Da s60v5 Ler De Çalışmıyor Ah Bi Çalışsa. :) Neyse Burdakilerden Green Farm Diyelim... :oke:
:oke: aynen 2011 oyunu ve çok iyi yapmışlar gerçekten.farm frenzyde iyi onuda oynuyorum :heyo::d:

• Beğen
Tepkiler: ahmetc503

JayJayyy

Üye
guns and glory tek geçerim.yes sir yehaaa :d

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
:d::d:

Del Rey

Del Rey

Üye
NFS Hot Pursuit çıktı mı ya S60v5 için? Asphalt 4 HD'nin de olması gerek C5-03'te teklemeden çalışıyor o :nono: Kararım Green Farm.

mrt1399

mrt1399

Üye
doodle jump tabiki de. fena halde bagimlilik yapiyor.

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
NFS Hot Pursuit çıktı mı ya S60v5 için? Asphalt 4 HD'nin de olması gerek C5-03'te teklemeden çalışıyor o :nono: Kararım Green Farm.

asphalt 4 bnde kasıyor ya. sen nerden yukledn hacı bı lınk wersene.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye

Forumda Hot Pursuit Var Ama Java Grafikleri İyi DeğiL Ve De Sensörsüz... :oke:

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
ben oviden yukledim hot pursuiti. sensorlu olsa rg thunderi gecer.

c7q7

c7q7

Üye
Doodle Jump :heyo:

ultrayer6

ultrayer6

Üye
s60v5 'deki angry birds oyunu, başka bir oyunun yamanmış hali değil mi ya :d:

Üst Alt