5800 ovi suite ile netten yasaklı sitelere girme

Sponsorlu Bağlantılar

adolpa

Üye
    Konu Sahibi
5800 ovi suite ile netten yasaklı sitelere girme
ben ovi suite ile pc den nete giriyorum 3g kullanarak ancak yasaklı sitelere bitürlü çözüm bulamadım.dns değiştiriyorum ama bağlantıyı kestiğimde ayarlar sıfırlanıyor.yardım edebilecek var mı?

ultrayer6

ultrayer6

Üye
ultrasurf kullan :oke:

adolpa

Üye
    Konu Sahibi
peki bunların dışında elle ayarlayabileceğimiz bi yol var mı?

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Ben DNS Verdiğimde Hiç Sıfırlanmıyor Bıraktığım Gibi Kalıyor...

adolpa

Üye
    Konu Sahibi
ben de anlamıyorum tel modem olarak kullandıgımda çevirmeli olarak görüyor.dns ayarını değiştirip bağlantı kestiğimde ve sonra tekrar bağlandığımda yine eski haline dönüyor.zaten bağlantı kestiğimde bağlantı da kayboluyor.

TuRKDiSK

Üye
ben de anlamıyorum tel modem olarak kullandıgımda çevirmeli olarak görüyor.dns ayarını değiştirip bağlantı kestiğimde ve sonra tekrar bağlandığımda yine eski haline dönüyor.zaten bağlantı kestiğimde bağlantı da kayboluyor.

Aynı sorunu yaşıyorum yardımcı olabilecek birileri yok mu ?

'Patron

'Patron

Üye
Neişe yarar o.

Bende eski halıne donmuyor ama dns değiştirince işe yaramıyor bağlantı cevap vermıyor diyor.
Neyse çözümü soyleyım a gir ordaki yere gireceğin sitenin linkini yapıştır ordan gir.

Üst Alt