winrar açıcı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
COESTO

COESTO

Üye
    Konu Sahibi
winrar açıcı
arkadaslar benimki pek telefon la ilgili olmasada bir sorunum var
bu siteden indirdiğim winrar içinde saklı oyunları açtıımda oyunlar hatalımı açılıyor bilemem ama 30 parça halinde dosyalar olarak iniyor bunun sebebi nedir acaba bilen varsa bana yardımcı olabilirmi her yardımınız için tesekkurler :heyo:

rapman

rapman

Üye
sanırsam sen rar dosyasını değil, jar dosyasını açıyorsun :oke: tek parça halindeki oyunu direkt telefona gönder ve kur :oke:

• Beğen
Tepkiler: COESTO ve celibar
COESTO

COESTO

Üye
    Konu Sahibi
ya saol kardeş onu denedim pc de olduğu gibi açıyor tlfnda.ayrıca, özellikle jar dosyalarda öyle oluyor acaba ne yapabilirim?
ve jar olarak indir diim dosya rar oluyor:bilmm

zaza

zaza

Üye
ya saol kardeş onu denedim pc de olduğu gibi açıyor tlfnda.ayrıca, özellikle jar dosyalarda öyle oluyor acaba ne yapabilirim?
ve jar olarak indir diim dosya rar oluyor:bilmm
bazı dosyalar vardır tüm içerikler rar dosyasının içindedir ama sonundaki .rar kısmını silip .jar yaptığında işe yarar eğer senin indirdiğin dosya öyle ise ve xplorer gibi bir programla o dosyayı açmaya çalışmıyorsan işe yarar bide öyle dene

phasan

phasan

Üye
bilgiler için çok saol

Sarangni

Sarangni

Üye
Benimde başıma gelmisti böyle bir durum winrar ayarlarda dosya türleri var oradaki jar uzantısını seçerek düzeltebilirsiniz. Halledemezseniz aksam evden ayrıntılı yazarım cepten ancak bu kadar yardımcı olabilirim şu anda.

COESTO

COESTO

Üye
    Konu Sahibi
bazı dosyalar vardır tüm içerikler rar dosyasının içindedir ama sonundaki .rar kısmını silip .jar yaptığında işe yarar eğer senin indirdiğin dosya öyle ise ve xplorer gibi bir programla o dosyayı açmaya çalışmıyorsan işe yarar bide öyle dene

ilgin için çok tesekkürler denedim ama olmadı:ah

----------Eklendi @ 15:54:07 ---------- Yazıldı @ 15:52:29 ----------

Benimde başıma gelmisti böyle bir durum winrar ayarlarda dosya türleri var oradaki jar uzantısını seçerek düzeltebilirsiniz. Halledemezseniz aksam evden ayrıntılı yazarım cepten ancak bu kadar yardımcı olabilirim şu anda.

saol da halledemedim acaba biraz daha ayrıntı versen :evet:

Sarangni

Sarangni

Üye
İndirmiş olduğunuz winrar dosyasının üstünde sağ tıklayıp deyin karşına çıkan pencerenin en üstünde Dosya-Komutlar-Araçlar-Sık Kullanılanlar-Seçenekler-Yardım menüsü var. O menüden Seçeneklere tıkla en baştaki Ayarlar menüsüne girin. Ayarlarda karşınıza çıkan pencerenin en sonunda Bütünleşme sekmesine tıklayın. Karşınıza dosya türlerinin uzantı adları gelecek. Oradak JAR seçeneğinin yanındaki çek işaretini kaldırıp tamam dedikten sonra dosyayı kapatıp açın düzelecek.

• Beğen
Tepkiler: COESTO
COESTO

COESTO

Üye
    Konu Sahibi
İndirmiş olduğunuz winrar dosyasının üstünde sağ tıklayıp deyin karşına çıkan pencerenin en üstünde Dosya-Komutlar-Araçlar-Sık Kullanılanlar-Seçenekler-Yardım menüsü var. O menüden Seçeneklere tıkla en baştaki Ayarlar menüsüne girin. Ayarlarda karşınıza çıkan pencerenin en sonunda Bütünleşme sekmesine tıklayın. Karşınıza dosya türlerinin uzantı adları gelecek. Oradak JAR seçeneğinin yanındaki çek işaretini kaldırıp tamam dedikten sonra dosyayı kapatıp açın düzelecek.
çok tesekkur ettim oldu:oke:
ilgin için tesekurler:bigstar:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt