Telefon Tavsiyesi telefon tavsiyesi!!!monte mi 6303i mi x2 mi!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şehmuz1234şehmu

Üye
    Konu Sahibi
telefon tavsiyesi!!!monte mi 6303i mi x2 mi!!!
arkadaşlar samsung monte mi 6303i mi ya da x2 mi? veya başka telefon tavsiyesi de edebilirsiniz

aradığım özellikler
-sağlam olacak
-şarjı uzun gidecek(en az 4 gün)telefonla pek oynayan birisi deilim
-dokunmatik olacaksa ekranı hassas olacak.basmatik olmayacak.
-telefon hızlı olacak
-çabuk bozulmayacak
bu aradığım özellikler arasından bana hangisinin önerirsiniz.
bir de telefonu en az 3 yıl kullanırım o zamana kadar dokunmatik telefonlar dayanır mı
max 420tl

saygılar......

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Verdigin listedeki telefonlar tamamen kel alaka.Monte'nin 3G ve Wifi'ı var.X2'de ise 5 mp kamera var ve ses kalitesi çok iyi.
Çok telefonla oynayan biri degilsen X2 al.Ama 3G olsun wifi olsun GPS olsun istiyorsan Monte sana uygun.
Ayrıca bu telfonların hangini alırsan al hiç kullanmasan bile şarjı 4 gün gitmez...

mehmetkabaoglu

mehmetkabaoglu

Üye
kesinlikle c5-00 öneririm. harika bir makine atik , dayanıklı uzun şarj hepsi var bakmalısın ben kulanıyorum memnunum

şehmuz1234şehmu

Üye
    Konu Sahibi
benim için en önemli şey sağlamlıktır arkadaşlar.telefon en az 3 yıl gidebilmeli.aslında gönlüm monteden yana ama dokunmatik olduğu için çabuk bozulur gibime geliyor.bu konuda bilgisi olan var mı

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Dokunmatikte sorun olmaz.Ama saglamlık istiyorsan X2 al.Samsung son dönemlerde Çin firmaları ile fazla flört ediyor.
X2 sade bir medya telefonu.5 Mp kamera,4 Stereo hoparlör ve Fm radyo(kulaklık gerekmeksizin)
Ama biraz daha teknolojik olsun diyorsan Monte sana uygun olur.3G ve Wifi oldugu için biraz daha önde bir telefon.Ama X2 kadar saglam ve kullanıslı olacagını sanmam...

şehmuz1234şehmu

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar nnokia e52 nasıl yeni buldum bu teli.donma filan yaşanıyor mu bu telde

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
E52 de güzel bir model.Donma falan olmaz senin listendeki tüm telefonlardan daha yüksek işlemcisi ve ram'i var.
Gps ve Wifi da cabası.Tasarımı da iyi ve şarj konusunda seni en çok tatmin edecek telefon e52 olacaktır.490 lira kadar bi fiyatı vardı en son.Wifi olsun kaliteli kamera olsun GPS olsun bu fiyatta bu özellikler harika.Ama istersen Nokia C5-03 , Nokia C3 veya C5-00 modellerine bakmanı öneririm arkadasım...

şehmuz1234şehmu

Üye
    Konu Sahibi
kesinlikle c5-00 öneririm. harika bir makine atik , dayanıklı uzun şarj hepsi var bakmalısın ben kulanıyorum memnunum

c5 in tipini sevdim ama intten okuduğum kadarıyla telefon kendid kendine kapanıyormuş doğru mu

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
c5 in tipini sevdim ama intten okuduğum kadarıyla telefon kendid kendine kapanıyormuş doğru mu
Arkadasım telefon niye kapansın kendi kendine bi arızası vardır o okudugun telefonun.C5 saglam telefondur verdigim önerileride git bi magazada incele...!

silver021

silver021

Üye
samsung yok çinle flört ediormuşta yok dayaniksizmista. geç kardeşim bunlari biz ne nokia telefonlari elimize alip ortadan ikiye bölünmüş halde çöpe attiysak tuşlari tek tek tuşlari elimizde koptuysa bu nokianin atele bi mal oldugunu gösterir o zaman. allahi var samsungun bana aldigim hic bir telefonunda yamuk yapmadi kirilmadi elimde kalmadi. şu anki wavede tek bir çizik yok 7 ay kullanmama rağmen. halen kutusundan çikma sifir gibi duruyor. al kardesim al monte al. samsungun sen kalitesine güven. monte çok güzel bir alet. kapasitif ekran kullaniliyor. başina iş açarsa resistif ekran türleri açar. monte hizli seri ve çok kullanişli bir cep telefonu. zorlanmadan msjini yazarsin mp3 ünü açarsin internetine girer takilirsin. tasarim olarak çok şik özelliklede beyaz rengi çok hoş. incecik estetik bir yapisi var.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Ben gerçekleri söylüyorum Samsung Çin'e birsürü yatırım yapıyor.Ayrıca Nokia ile Samsung hiçbir zaman kıyaslanamaz kalite konusunda.Nasıl ki senin gördügün kırılmıs nokialar bir tesadüfse,senin kullandıgın wave'nin de saglam olması çook büyük bir tesadüf.
Kalite genelleme ile belli olur...

silver021

silver021

Üye
el pistelore git bir wavein öncelikle bir saglamlik testini izle yada el eline bir kullan sonra yap bi genelleme. ayrica tesadüfü geç bende n95 cihaz vardi tuş takimlari koptu telefon günde iki kere arka arkaya reset atiordu ve ben o cihaza ilk ciktiginda 1 milyar para saydirdim. inan bana değmedigini anladim. ayrica arkadaslarimdada nokia vardi. dünya kadar para saydirdiklari mallari 1 sene içinde çöpe attilar. bunun neresi kalite ? ancak şuan kullandigim samsung bana her açidan saglamlik ve mükemmelik hissiyatini yaşatiyor. daha öncelerdende nokia cihazlarim oldu hepsine fahiş fiyatlar verdi
harcadim ama 1 milyar saydirdigim cihazi 1 sene sonra 150 tlye zar zor sattim. değmez yani. ayrica samsung çine yatirim yaptigi gibi bildigin tüm büyük markalar çine fabrika açmiş durumda. kaliteleri değismis durumda deil. çinde üretiliyorsa dandik oldugu anlamina gelmez. marka kalitesi hic bir zaman degismez ve samsung her alanda başari göstermis bir marka. nokia fanatikligi yapmaya gerek yok burda bu nokia babanizin şirketiymiş gibi savunmanizada anlam veremiorum işin açikçasi herneyse herkez kullandigi malin kalitesini iyi bilir. daha fazlada uzatmaya gerek yok.

----------Eklendi @ 00:25:21 ---------- Yazıldı @ 00:22:21 ----------

he eğer kalite genellemeyse sen önce savundugun nokia modellerinden x6 modelinin ortadan ikiye ayrildigini sikayet konusu olarak anlatip dillendiren nokiacilarina göre konuş ;)

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Bu telefonların arasından Monte diğer telefonları ezer geçer. Bilinçsiz yorumlar da yapılmasın Monte'nin şarjı 4-5 gün gidiyor. Karşılaştırma bile yapılmaz Monte her türlü ;)

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
Bu telefonların arasından Monte diğer telefonları ezer geçer. Bilinçsiz yorumlar da yapılmasın Monte'nin şarjı 4-5 gün gidiyor. Karşılaştırma bile yapılmaz Monte her türlü ;)

evet doğru diyor arkadaşımda var pazartesinden pazartesine şarj ediyor :evet:

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Androide bakmanda fayda var mını ve 5 gibi galaxy cihazlarına bakabilirsin:oke:

Utku

Utku

Üye
c5-00 al çok sağlam olsun dersen e52

pRime.

pRime.

Üye
E52'yi şiddetle tavsiye ederim. Buradaki telefonların hepsinden iyi, sorunsuz ve normal kullanımda şarjı 7gün falan gidiyor.

asi_gen07

asi_gen07

Üye
ikiside iyi ama monte daha ağır basıyor..müzik telefonu tercih edersen kesinlikle x2

hoss

hoss

Üye
sony ericsson elm modeline bak media markt ta satılıyor

h0LyqAn

h0LyqAn

Üye
Arkadaşım sana Nokia 6303iClassic tavsiye ederim fiyatı çok uygun 300 tl civarı.. Ben 309 tl ye aldım kvk garantili 2 ay oldu telefonu alalı kabında çizik bile yok tuşlarda renk atması felan sorunu olmaz tuşları mükemmel.. Geçen hafta telefonumu bi kova suyun içerisine düşürdüm çıkardığımda telefona hala mesaj geliyodu içine çok az su aldı, telefonu kuruttukdan sonra hiç bi sorun yoktu sonuçta telefon çelik kasa olduğu için içeri sızma çok az.. Telefonu hala kullanıyorum kamerası 3.2 ama x2nin 5mp. li ile hemen hemen aynı diyebilirim flaş çok güçlü çift led flaş orjinal bataryası ve şarj aleti ile mx. 20 dk.da şarj oluyor.. telefonu elimden hiç düşürmem sürekli mesajlaşır intenete girerim şarjı minimum 2 gün gidiyor.. Tavsiye ederim:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...