Nokia 5800 Hafiza Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
no_body

no_body

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 Hafiza Sorunu
Arkadaslar,

Netten indirdigim tum programlari telefon degil hafiza kartina indirmeme ragmen telefonun hafizasi git gide kuculuyor anlamadigim bir sebepten ve bu kalan yerin ileride daha da azalmasindan korkuyorum.

Ayrica bu kurulum dosyalarini nereye atiyor onu da bulamiyorum...

Su an telefon hafizasinda telefonu alali iki gun olmasina ragmen 15 mb. civari bos yer gosteriyor, bunun kac mb ve altina dusmesi tehlikelidir ve bu telefon hafizasini nasil bosaltabilirim telefonda problem yaratmadan?

Tesekkurler...

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
telefon hafızasını istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Büyük ihtimal ile yüklediğiniz dosyalar hafıza kartına, çektiğiniz görüntüler telefona kayıt oluyordur

ozzytaste

ozzytaste

Üye
Arkadaslar,

Netten indirdigim tum programlari telefon degil hafiza kartina indirmeme ragmen telefonun hafizasi git gide kuculuyor anlamadigim bir sebepten ve bu kalan yerin ileride daha da azalmasindan korkuyorum.

Ayrica bu kurulum dosyalarini nereye atiyor onu da bulamiyorum...

Su an telefon hafizasinda telefonu alali iki gun olmasina ragmen 15 mb. civari bos yer gosteriyor, bunun kac mb ve altina dusmesi tehlikelidir ve bu telefon hafizasini nasil bosaltabilirim telefonda problem yaratmadan?

Tesekkurler...

Bu programı indir... sorunun çözülür. Korkmadan kullanabilirsin kardeş

hasan0338

Üye
Arkadaş hafızan 1 mb altına bile düşebilir benimde 5800'ım var o kadar düştü ki mesaj gönderemedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt