m.kure.tv ekleyin televızyona bakın.......

Sponsorlu Bağlantılar

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
m.kure.tv ekleyin televızyona bakın.......
selam arkadaslar sizlere televizyona bakmak için 1 yöntem daha sırayla takip edelim 1.menuye gir 2.internet yazan yere girin 3.ordan web yazan yere girin 4.seçeneklerden yeni yer imi seçin 5.başlık adını TV yazın 6.http olan yerede şu adresi yazın http://m.kure.tv yazın kaydet 7.kaydettiğimizin üstüne gelip açalım 8.açılan sayfada üst sol köşede KANALLAR yazan yere tıklayalım 9.ordaki bütün kanalları tek tek açıp kaydet edelim 10.realplayer bağlantı noktasını VODAFONE INTERNET yapalım bu kadar...............

• Beğen
Tepkiler: süleyman uğur ve turgut85

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
teşekkürler.
deneyeceğim de kanalları kaydeddikten ve real playerden erişim noktasını ayarlayınca ne yapacağım??

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
kardes kanalları kaydettın mı eger kaydettıysen zaten 1 sey yapmana gerek yok kaydettıgın yere gelecen mısal atıyorum samanyolu tv yı acacan demı samanyolu tv nın ustune gelecen acacan o zaten dırek realplayerı acacak ekranda su yazı gelecek sunucu baglantısı gerekıyor baglanılsın mı? dıyecek sende evet deyıcen kanal acılacak realplayerın baglantı sebekesı VODAFONE INTERNET olacak unutma

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
kardes kanalları kaydettın mı eger kaydettıysen zaten 1 sey yapmana gerek yok kaydettıgın yere gelecen mısal atıyorum samanyolu tv yı acacan demı samanyolu tv nın ustune gelecen acacan o zaten dırek realplayerı acacak ekranda su yazı gelecek sunucu baglantısı gerekıyor baglanılsın mı? dıyecek sende evet deyıcen kanal acılacak realplayerın baglantı sebekesı VODAFONE INTERNET olacak unutma

kaydet derken? Neyi ve nasıl kaydedeceğim?

yooniis

Üye
vodafone hatti olmayanlar ne yapacak illa vodafane diye yazilmasinin sebebi ne ?

Ahmtalyatly

Ahmtalyatly

Üye
ben deniyteceğim saol

mehmetkabaoglu

mehmetkabaoglu

Üye
teşekkürler paylaşım için :D

saribogakadir

Üye
kaydet derken? Neyi ve nasıl kaydedeceğim?

Kardeş canlı yayın kısmının altında siyah beyaz kanal ikonları var onlardan birisine basarsan real player açılacak .. Izledikten sonra kapatmak istediğinde kaydetme seçeneği gelecek kaydedersen real player ı açtığında "akış bağlantıları" bölümünden tekrardan ınternette o siteye gitmeden direk olarak izleyebiliyorsun..

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Kardeş canlı yayın kısmının altında siyah beyaz kanal ikonları var onlardan birisine basarsan real player açılacak .. Izledikten sonra kapatmak istediğinde kaydetme seçeneği gelecek kaydedersen real player ı açtığında "akış bağlantıları" bölümünden tekrardan ınternette o siteye gitmeden direk olarak izleyebiliyorsun..

teşekkürler.

serecans

serecans

Üye
tesekkurler

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
kardes acıklamasını yaptım dıkkatlı okursan yaparsın bak gene anlatıyorum dıyelımkı bır kanal acacaksın mısal samanyolu tvyı o kanalı ac dırek realplayer acılacak senden baglantı noktası ısteyecek sen VODAFONE INTERNET olanı sececeksın 5-10 sanıyede samanyolu acılacak acıldıgı zaman yanı goruntu geldıgınde durdur tusuna bas seceneklerden baglantıyı kaydet dıye yazı cıkar sen kaydet dıyecen sende telefona kaydedecen butun kanalları ve radyoları aynı bu şekilde yapacan ve sıteden cıkacan ne zaman canın televızyona bakmak ıstersen kaydettıklerın yere gelecen yanı menu/araclar/uygulama yonetıcısı/vıdeo klıpler hepsı bunun ıcınde çıkar bır kanalın ustune gel ac................eger gene yapamazsan mesaj at

----------Eklendi @ 23:51:23 ---------- Yazıldı @ 23:46:37 ----------

kardes benım hattım VODAFONE onun ıcın yazdım eger sende ınternet paketın varsa sende dene ılla VODAFONE olacak degıl dıger operatorlerle ısım olmadıgı ıcın bılgım yok.............

----------Eklendi @ 23:53:47 ---------- Yazıldı @ 23:51:23 ----------

onemlı degıl arkadaslar onemlı olan paylasmaktır..........SAYGILAR

atakan25

atakan25

Üye
turkcell olmuyor mu ve bedava mı?

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
türkcell hattım olmadığı için bilmiyorum eğer internet paketin varsa bedava ama yoksa ücretli.............

süleyman uğur

Üye
n73 te sunucu meşgul diyor. Sayfayı (m.küre.tv yi) açmıyor......

phasan

phasan

Üye
Süleyman sayfayı yenile açılır

ugur.diker

Üye
diger kanalları izlemek için bi site var mı?

süleyman uğur

Üye
arkadaşım sayfa açılmıyor ki yenileyim kaç kere denedim açılmıyor sunucu meşgul diyor

mustyaxu

Üye
tesekkürler

ahmet meço

ahmet meço

Üye
teşekkür ederim paylaşımın için tüm kanallar acıyor

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
kardes m.kure.tv bu adresı yer ımıne ekle eger gene sunucu mesgul derse telefonu kapat ac gene derse buraya mesaj at ben sana rtsp adreslerını verırım