5800 52.0.07 güncellemesi ile ilgili.... Lütfen bakın...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

badboy94

Üye
    Konu Sahibi
5800 52.0.07 güncellemesi ile ilgili.... Lütfen bakın...
Arkadaşlar ben bugün 5800'ıma 52.0.07 güncellemesi yaptım. Telefonumun önceki sürümü 40.0.05'ti sanırım. Ama güncelledikten sonra Shazam, Get Rihanna, Quickoffice gibi programlar yüklenmedi. Ama bir başka arkadaşımda benim gibi bilgisayar üzerinden yapmış ve Get Rihanna ve yukarıda saydığım diğer uygulamalar yüklenmiş. Bende 2 kere kurdum Pc Suite üzerinden ama yinede gelmedi. Daha sonrada Ovi Suite üzerinden yazılım güncelleştirmesi buldu 8 adet. Onlarıda yükledim. Ama saydığım programlar yüklenmedi. Acaba sorun bende mi, yoksa bunları başka bir yerden mi yüklüyoruz?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Arisklaus

Arisklaus

Üye
ovi suite üzerinden yazılım güncellemesi ne yaw

kcsoft

kcsoft

Üye
onları daha sonradanda oviden indirebilirsin saydığın programları

badboy94

Üye
    Konu Sahibi
onları daha sonradanda oviden indirebilirsin saydığın programları

Ama arkadaş güncelleme yapmış. Onlarda beraberinde gelmiş. O nasıl oluyor acaba? Bu arada ilgilendiğiniz için teşekkürler. :D

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Arkadaşın v40 yaptıktan sonra hardformat atmamış v52 yapınca da atmamış o yüzden o programlar hala içinde. O programlar sadece V40'da geliyor.

kcsoft

kcsoft

Üye
get rihanna,Quickoficce 6, shazam ovide mevcut indirebilirsin yazılımla gelmemesi sorun değilki

badboy94

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşın v40 yaptıktan sonra hardformat atmamış v52 yapınca da atmamış o yüzden o programlar hala içinde. O programlar sadece V40'da geliyor.

ilgilendiğiniz için teşekkürler. ancak bende hard format atmadımki. zaten telefonu aldığım v40'tı ve o arkadaşta da güncelleme yapmadan o programlar yoktu.

badboy94

Üye
    Konu Sahibi
bu arada oyunlarım ve programlarımda açılmıyor. acaba onları açabilmenin bir yolu var mı? en önemlisi doodle jump'ta 116397 rekorum vardı. o gidecek tekrar yüklersem. tekrar yüklemeden açmanın bir yolu var mı acaba? :vur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt