S2 beklemek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
S2 beklemek
Merhaba arkadaşlar. Uzun süren araştırmaların ardından galaxy s2 yi bekleme kararı aldım. Telefon çıktıktan sonra da kullanıcı yorumlar iyi çıkarsa-ki iyi olacağına eminim- telefonu almayı düşünüyorum.
Olumlu ya da olumsuz yorumlarınız bekliyorum. Teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: mhmmfrkan

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Telefon çıkınca dehşet olacak:yuru1 gb ram ram,1 gb ghz işlemci android 3.bişey 8 mp arka 2 mp ön tam ve tam dehşet bir cihaz olacak ıphone 4 ü geçer 5 ide geçmesini düşünüyorum:yuru:yuru

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Geçer ya da geçmez.
Benim için önemli olan s2.

Her türlü akar.

maxirabit

maxirabit

Üye
Tanıtımı yapılalı çok uzun süre oldu ama Türkiye de yasal olarak satışa çıkması falan haziran'ı bulur.

pRime.

pRime.

Üye
Hayırlısı olsun bakalım.

axpe

axpe

Üye
lg optimus 2x çıkmıyacak türkiyede benim tahminim galaxy s2 ide ya çıkmayacak yada çıkması çok uzun sürücek

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Gözün kapalı al S2 telefon piyasasına ders olacak nitelikte bir cihaz olacak. İnsanları sömürmeyin verdikleri paranın hakkını verir dercesine...

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Gözün kapalı al S2 telefon piyasasına ders olacak nitelikte bir cihaz olacak. İnsanları sömürmeyin verdikleri paranın hakkını verir dercesine...

iPhone'a o kadar para vereceğime daha iyi ve ucuz olanı alırım. Galaxy S de iyi ama ben alınca biraz uzun kullanacağım için S2 yi bekliyorum :)

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
iPhone'a o kadar para vereceğime daha iyi ve ucuz olanı alırım. Galaxy S de iyi ama ben alınca biraz uzun kullanacağım için S2 yi bekliyorum :)

Zaten benim şu an kendi çevreme de tavsiyem budur. S2 çıkınca S'in fiyatı düşeceği için S2'ye maddi gücü yetmeyenlere Galaxy S, gücü yetenlere S2 tavsiye ediyorum.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi

Zaten benim şu an kendi çevreme de tavsiyem budur. S2 çıkınca S'in fiyatı düşeceği için S2'ye maddi gücü yetmeyenlere Galaxy S, gücü yetenlere S2 tavsiye ediyorum.

beklemek en iyisi...:naughty:

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
Galaxy S çok iyi bi cihaz S2'de de S'teki eksiklikler giderilir ve muhteşem bi cihaz çıkar ortaya fiyatı biraz tuzlu olur tabi.Ama iphone 5 ile ikisi karşılaştırıldığında hangisi üstün olur bilemem :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt