Nokia N8'e Usb ile Bağlanabilen cihazlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ceranteam

ceranteam

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8'e Usb ile Bağlanabilen cihazlar
[video=youtube;LtUVHNa1hBM]http://www.youtube.com/watch?v=LtUVHNa1hBM[/video]

Diğer cep telefonları fotoğraf makinaları m3 m4 Çalarlar flash diskler samart diskler Bağlanabiliyor

• Beğen
Tepkiler: serhat_002

accman

accman

Üye
bir çok kişi en fazla kaç gb harici disk bağlayabileceğini soruyordu.Bunu gördüğümüz iyi oldu teşekkürler :oke: :oke:

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
joystik takılırmı n8 e

ceranteam

ceranteam

Üye
    Konu Sahibi
joystick taktım ben denedim ama olmadı tanınmayan usb aygıtı diye hata verdi olmuyor yani

----------Eklendi @ 14:12:44 ---------- Yazıldı @ 14:12:09 ----------

bir çok kişi en fazla kaç gb harici disk bağlayabileceğini soruyordu.Bunu gördüğümüz iyi oldu teşekkürler :oke: :oke:

Rica ederim:oke:

intro

intro

Üye
1tb bağlayan varmı acaba

Uruloki

Uruloki

Üye
1.5 tb vardı yanlış hatırlamıyorsam

slant1111

slant1111

Üye
klavye fare fln da baglyrlar

SilentOne

SilentOne

Üye
bluetooht üzerindn klavye ve fare baqlıyabiliyon

muslumkocak

Üye
bluetooht üzerindn klavye ve fare baqlıyabiliyon

Bluetooth ve ya usb den N8 de çalışan klavye mause seti var mı. Deneyip sorunsuz çalıştırabilen arkadaş varsa marka ve modelini yazar mı? bende kaplosuz set almayı düşünüyorum ama çalışıp çalışmayacağını bilmiyorum.

pRime.

pRime.

Üye
Çok fanteziye kaçılmadığı sürece baya bir cihaz bağlanabiliyor. 500gb'lık hard diski bağlayabildim, kart okuyucu denedim onu da okudu, mp3 çaları da okudu, usb lambası vardı. Onu da çalıştırdı. Bir tek telefon denemedim.

rowel35

rowel35

Üye
pcmin şarjı bitmişti dağda fotoğraf çekmiştik onları alıp survey hazırlanması gerekiyo kimsede harddisk yoktu ben telefona altım bu sayde fotoğraf makinasını direk bağlayarak telefon da denedim bu arada:) utanmasa araç beyinlerini de usb ile bağlayın diyecekler:D

meletim

meletim

Üye
merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak örneğin internete girince Facebook tüm siteyi göster diyorum yüklemeye başladığı zaman hafıza dolu uyarısı geliyor arka planda çalışan bişeyde yok kapanıyor nasıl bir çare bulabilirim buna ?

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bende fanlı masa lambası var. ikisininde açma kapama düğmesi ayrı ama aynı usbden güç alıyorlar sonuçta.. birini açtığımda sorun yok lamba yanıyor ama fervaneyi açtımda telefon komaya giriyor kendini kapatıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt