bana bi yardımcı olun lütfen arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hastali

Üye
    Konu Sahibi
bana bi yardımcı olun lütfen arkadaşlar
nokia n8ime takas teklifi geldi satmak istiyorum sizce nasıl bi teklif yardımcı olurmusunuz...!!!

nokia n8i vericem htc hd2 alıcam sizce hd2 çok güzel bi telefonmu? değerli değiştirmeye??n8den çok çok daha iyi bi telefon diye biliyorum yanlışsam yardımedin lütfen

Utku

Utku

Üye
Değiştirme bence

Sandrake

Sandrake

Üye
Değiştir arkadaşım htc hd2 süper bir telefondur n8'e göre

co123

co123

Üye
değiştir ama eğer android yüklemeyi biliyosan değiştir htc hd2 androidsiz bir hiç

muratcan1905

Üye
değiştir derim hd2 daha üstün haklısın özellikle işletim sistemi bakımından windows android vs hepsi yükleniyor çok güçlü bir sistemi var keşke n8 de de android ve ya wp yükleme şansımız olsaydı ...
ama tabii kamera çok kullanıyorsan değiştirme orası başka

accman

accman

Üye
oyun uygulama olarak şikayetiniz yoksa kamerayı çok kullanıyorsanız değiştirmeyin derim...

n000k

n000k

Üye
değiştir... kesin değiştircem , bıktım bu nokiadan deyip duruyordun!!! şimdi neyi sorup duruyorsun????!!! kararsızlıkta bu kadar yani.. pes çocuk gibisin aynı!!! ya değiştir yada buraya ikidebir saçma sapan konular açıp durma!!!

son kez söylüyorum... Değiştir!!!!!!!!!!! senin gibi biri nokia kullanmasın bence..

intro

intro

Üye
n8 in kamerası bi başka. Öbür tarafta htc hd2 çok başka kıyaslanmaz bile

ceranteam

ceranteam

Üye
12 mp carl zeiss camaera haricinde htc daha iyi değiştir hiç düşünme çünkü sistemi güçlü bir telefon biraz zor kullanımı vardır gerizekalı değilsen çözersin zaten :D

hastali

Üye
    Konu Sahibi
herkezew teşekkürederim...n000k terbiyeni takın adam gibi konuş burası forum sitesi isteğimi sorarım bilgi almak için üye oldum buraya baban mı sahibi nokianın böle konuşuosun terbiyesizliğin alemi yok isteğim gibi sorarım nokiada kötülerim istersen överim bu seni ilgendirmez arkadaşım...
geriye kalan herkezin verdiği bilgiler için çok teşekkürederim arkadşlar...

• Beğen
Tepkiler: Buraxlive
SilentOne

SilentOne

Üye
bncede deqiştir hiç acıma

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Çok zor bir karar,bir tarafta n8 gibi bir cihaz bir tarafta birçok işletim sistemi yüklenebilen kocaman ekranlı hd2,Allah kolaylık versin.

hastali

Üye
    Konu Sahibi
karar veremedm ya=)

n000k

n000k

Üye
ben zaten terbiyemi takınıpta konuştum ama sen bi karar versende artık bu tarz konulardan kurtulsak.. boş boş konuların alemi yok!! dediğim gibi ya değiştir yada böyle aklı karışık tavuk gibi ortalıklarda gezinme.. ne forum benim nede nokia benim.. adam gibi kararını ver.. nokia n8 de kaç aydır piyasada Htc desire HD de kaç aydır piyasada!! daha neyini soruyorsun? gir android bölümüne bak.. ne diye hala sorup duruyorsun?? bu sorduğun soruyu binlerce kişi sordu araştırdı azıcık forum konularını incele bak, boşuna konu açmana gerek yok!! ayrıca iyice bak bakalım terbiyesiz bir kelime kullanmışmıyım bir önceki yorumumda ona göre gel bana hesap sor!!! senin zaten nokia yı kötülemene yada övmene birşey diyen yok..

hastali

Üye
    Konu Sahibi
bak kardeş senin derdin ne bilmioyrum ama istediğim gibi konu açarım istersem kaparım bu seni ilgilendrmez eğer operatörler kaparsa kapar geriside seni ilgilendrmez istersem satarım istersem 254165465413514351435 tane soru sorarım buda seni ilgendrmez konu açarım beğenmiosan cevap yazmsın bukdr basit sana soru soran olmadı istersem htc alırım yne buraya konu açar n8le ilgili soru sorarım seni hiç ilgendrmez işine bak

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
kamera çok önemli değilse, tasarım sağlamlığıda ikinci plandaysa n8 kullanman için başka bir sebep yok diye düşünüyorum, hd2 çok sağlam alet direk değiştir...
ama bişeyi merak ettim sana gel telefonları değiştirelim diyen arkadaş n8le takas etmek için ne sebebi var:hmmm

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
12 mp carl zeiss camaera haricinde htc daha iyi değiştir hiç düşünme çünkü sistemi güçlü bir telefon biraz zor kullanımı vardır gerizekalı değilsen çözersin zaten :D

:kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop:

n8 daha pahali degil mi htc hd2 den ? bu adam sana para vermicek mi :hmmm direk takasss hahaha :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt