Video İzleyemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gitaristcocuk

gitaristcocuk

Üye
    Konu Sahibi
Video İzleyemiyorum
Arkadaşlar merhaba ben internette video izlerken donuyo ve sağ alt köşede yetersiz disk alanı uyarısı çıkıyor ben de Yerel Disk C ye girip biraz dosya siliyorum sonra video bir dakika daha devam ediyor ama şimdi sileceğim bir şey kalmadı acaba ara belleklemeyi yerel disk d ye taşıyabilirmiyiz malum orası daha boş Lütfen YARDIM EDİN

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Arkadaşlar merhaba ben internette video izlerken donuyo ve sağ alt köşede yetersiz disk alanı uyarısı çıkıyor ben de Yerel Disk C ye girip biraz dosya siliyorum sonra video bir dakika daha devam ediyor ama şimdi sileceğim bir şey kalmadı acaba ara belleklemeyi yerel disk d ye taşıyabilirmiyiz malum orası daha boş Lütfen YARDIM EDİN

Yetersiz disk alanı uyarısı alıyorsanız bu C:\'nin dolu olduğunu gösterir. C:\ sürücüsüne bir göz atın. Eğer 20 GB'ın altında ise yetersiz disk alanı uyarısı verir. 20 GB'ın üstünde ise sorun olmaz. En az 20 GB boş alan bırakmalısınız ki bu uyarıyı almayasınız.

Gereksiz dosyalar ve veriler var ise bunları CD veya DVD'ye yazdırın. Bu sayede C:\ sürücüsü rahatlar.

Eğer kurulu olan oyunları D:\'ye atarsanız bu çalışmaz. Diğer verilerinizi D:\'ye yedekleyebilirsiniz.

Videoların donması çerezlerin dolduğunu gösterir. Onun için CTRL+SHIFT+DELETE ile çerezleri temizleyin. Veya tarayıcınızın, ayarlar kısmından bunları tek tek silebilirsiniz. Veya toptan olarak. Orası size kalmış.

Son olarak Windows Disk Temizlemeyi açın. Başlat/Çalıştır'a/cleanmgr yazın ve tamam deyin. Temizleyeceğiniz sürücüyü seçip tamam'a tıklayın.

gitaristcocuk

gitaristcocuk

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim deneyeceğim . Bir sorum daha olacak. Bilgisayardan Youtube giremiyorum . Muhtemelen DNS ayarlarının bozulmuş olduğunu düşünüyorum ve internetten bir kaç tane tarayıcı indirdim ve yine giremedim bunun çözümü ne peki ?

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Çok teşekkür ederim deneyeceğim . Bir sorum daha olacak. Bilgisayardan Youtube giremiyorum . Muhtemelen DNS ayarlarının bozulmuş olduğunu düşünüyorum ve internetten bir kaç tane tarayıcı indirdim ve yine giremedim bunun çözümü ne peki ?

Youtube şuan açık durumda. Yani mahkeme kararı kaldırıldı. Eğer DNS ayarları ile oynadıysanız muhtemelen bu sunucuya bağlanamayabilir. Onun için Ağ bağlantılarıma sağ tıklayın/özelliklere tıklayın/tekrar sağ tıklayıp tekrar özelliklere tıklayın ve Internet İletişim Kuralları/TCP/IP'ye iki kez tıklayarak, DNS sunucu adresini otomatik olarak al yuvarlağını işaretleyip tamam deyin. Yine girmez ise o zaman alt kısımdaki: Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan yerine; 4.2.2.1, 4.2.2.2 yazın ve tamam deyin. Yeğlenen DNS sunucusu 4.2.2.1, diğer DNS sunucusu ise 4.2.2.2'dir.

gitaristcocuk

gitaristcocuk

Üye
    Konu Sahibi
Youtube şuan açık durumda. Yani mahkeme kararı kaldırıldı. Eğer DNS ayarları ile oynadıysanız muhtemelen bu sunucuya bağlanamayabilir. Onun için Ağ bağlantılarıma sağ tıklayın/özelliklere tıklayın/tekrar sağ tıklayıp tekrar özelliklere tıklayın ve Internet İletişim Kuralları/TCP/IP'ye iki kez tıklayarak, DNS sunucu adresini otomatik olarak al yuvarlağını işaretleyip tamam deyin. Yine girmez ise o zaman alt kısımdaki: Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan yerine; 4.2.2.1, 4.2.2.2 yazın ve tamam deyin. Yeğlenen DNS sunucusu 4.2.2.1, diğer DNS sunucusu ise 4.2.2.2'dir.
benim bilgisayar vista ama

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Ön bellegin dolmuş googlede arat cózümü var

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
benim bilgisayar vista ama

Bunun Vista/XP/Windows 7 ile alakası yoktur. Her İşletim Sisteminde Ağ Bağlantılarım mevcuttur. Vistada da Masaüstünde bulunur. Eğer masaüstüne gönderdiyseniz. Başlat çalıştır'a "ncpa.cpl" yazın ve tamam'a tıklayın. Buradan anlattığım şekilde yapın.

gitaristcocuk

gitaristcocuk

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar youtube a girememe sorununu youtube jacker programını indirerek hallettim önbellek meselesi ise ben bilgisayara format atıığımda eski bilgiler cde kalmış ondan dolmuş eski bilgileri sildim şimdi süper oldu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt