75ramlı cfw gören oldumu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alki58

alki58

Üye
    Konu Sahibi
75ramlı cfw gören oldumu
arkadaşlar geçenlerde norveçden gelen bi vatandaşla tanıştık telkılıfı sormaya geldi 5800 navigasyon editionu vardı ve ingilizceydi rmsi farklıydı sadece gördüğüm kadar telefonda cfw yüklüydü elime aldım tel acayip hızlı ve kullanışlı geldi hemen dükkanda ramblow yükledim ve ram 75.07 idi 12 uygulama açtım baktım 67lerde geziyordu fotoğraf çektim sanki 8 megapiksel (başıma c6-01) oldu sanki menü düzeni 5*4 dü ekran falan aynı bizim c6fwler gibiydi onda ayriyetten 3 ev ekranı vardı *#0000# yaptım rm-596 yazılım sürümü imported_saz gibi birşeyler yazıyordu vatandaş norweçde telefoncu arkadaşının attığını soledi tek kusur göremedim adam gittikten sonra dank etti birkaş resim çekmedim de ama meraktan unuttum sat dedim satmadı değişelim dedim yok dedi şarjını sordum doğru yalan bilmem ben sürekli yoldayım 3gün rahat gidiyor dedi ama batarya orjinal değildi tabi ilginç geldi ve paylaşmak istedim inşallah ileride bizimde 5800larımız yani tr dekiler 75 ramlı tertemiz süper manyak bi cfwye kavuşur AMİNN

giray38

giray38

Üye
ohaa ortagam dili ne olursa olsun bulmaliyiz o fw yii (;

alki58

alki58

Üye
    Konu Sahibi
dil kolaydı halledilir belki de nasıl alacaz fwyi telin içinden,,,adam telefon dan anlamıyo uğraştım sat diyede satmadı işte dedim gidince bana yolla fwyi ben anlamam işciyim dedi orada bi telefoncu arkadaşı varmış yabancı o yüklemiş ama yine görürsem o adamı ki gelecek salı yeni kılıflara bakmaya resim çeker koyarım valla galiba b koşu norveçe gitmek lazım elin adamı yapıyo aslında yapılır sade bi fw bizdede babyiğit çok zamanla olur inşallah

worry

worry

Üye
bnm bi ark var oda abdeden 5800 ında symbian^3 işletim sistemi var :D (h)

• Beğen
Tepkiler: Quantanium

estami

Üye
5800 ile alakalı Norveç sitelerine girip kontrol etmek gerek belki vardır ve paylaşılmıştır.:)

alki58

alki58

Üye
    Konu Sahibi
5800 ile alakalı Norveç sitelerine girip kontrol etmek gerek belki vardır ve paylaşılmıştır.:)

çok baktım hatta almanyadakilere bile baktım baktırdım orada elden alıp satan arkadaşlar var ama cfw yi bilmediler:) yinede araştırmakda yarar var belli bi isim göremedim işte imported_saz yazıyodu

_reflex_

_reflex_

Üye
kardeş ben bi ingilizden gördüm cfw muhabbetini ondan sonra merak sardım valla. adamlar yapmıs. ben antebe tasındıktan sonra o ingiliz tekrar gelmiş otele ama bizim lavuklar bana haber vermediler. rasim in anlattıgını yaptım ram en fazla 65 i gördüm. başka da ram görmedim

kvnc39

Üye
dostum alkollü falan değildin dimi o sırada :) rm 596 n8 in product kodu ve resmen s^3 anlattın sen :) arayış içerisine girdim bende belki bulabilirim fakat hayal ürünü gibi geliyor açıkçası

haL!Lx

haL!Lx

Üye
Araştılmalarım Başladı Hocam

mangdaşire

mangdaşire

Üye
mardok

mardok

Üye
benim 5230 için kendi yaptığım fw'de en fazla 72 mb ram gördüm ama sonra 50-55 lere falan düşüyor. ağır kullanımda 60 mb ram süper olurdu :D

-starkiller-

-starkiller-

Üye
umarız bulursun sonra da biri diğer s60v5 telefonlara uyarlar :D

mangdaşire

mangdaşire

Üye
İz[Mir]Kan;3393171' Alıntı:
*#0000# da oralara istediğini yazarsın ki
her tarafı degiştirelebilir ancak rm kodu kendi arasında degişir diye biliyorum.mesela amerikadaki 5800 ın kodu diyelim ki rm-396 ve bu koda güncelleme çıktı,bazı işlemlerle bu rm koduna geçiş yapabiliyorsun.hani kendi istedigimiz rm kodunu kullanamayız diye biliyorum.:oke:

KEyQUAD

Üye
:oke: 77 mb. trailblazer

Ali Emre Çirik

Üye
görürsen bize de söle :naughty:

karizma2501

Üye
arkadaşlar ram konusunda ben kendim yaptım fw orjinali bozmadım sadece hack yaptım birkaç sistem hızlandırması yaptım 75 mb ram oldu sürerde oldu. Açıldıktan sonrada ram düşmüyor birkaç saat kullanımdan sonrada düşmüyor 65 70 arasında duruyor:islik:oke:

Ali Emre Çirik

Üye
arkadaşlar ram konusunda ben kendim yaptım fw orjinali bozmadım sadece hack yaptım birkaç sistem hızlandırması yaptım 75 mb ram oldu sürerde oldu. Açıldıktan sonrada ram düşmüyor birkaç saat kullanımdan sonrada düşmüyor 65 70 arasında duruyor:islik:oke:

fw linki ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt