dünyada tek siz kalsaydınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
    Konu Sahibi
dünyada tek siz kalsaydınız
dünya da tek siz varsınız herkez gitmiş.Tüm kapılar açık 1hafta boyunca dünya sizin malınız ne yapardınız?

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Bir hafta mı :hmmm
Ne kadar banka varsa takardım hortumu :D
Bir de Vatikan'ın merak ettiğim gizli yerleri var, oralara bir girer bakardım ne var ne yok :D

Aksuva

Aksuva

Üye
Uzay mekine atlar bende giderim :hih:

join_23

join_23

Üye
bütün htc'leri yağmalardım :ehe

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
İnsan Hayatının dörtte Üçü Olmayacak Şeylerin Hayalini Kurmakla Geçer Cümlesini lugata Kazandıran adamın dönmesini beklerdim :box

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
1 Haftada hiç birşey yapılmaki:D

Sandrake

Sandrake

Üye
:hmmm Her yeri yağmalarım :d:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
1 haftanın ilk günü yemek toplamakla ev yapmakla geçer,2.gün biraz etrafı gezer,dünyadan geriye neler kalmış diye bakardım.3.gün canımın sıkıldıgını anlar,internette kendi kendime takılırdım.4.gün dünyayı turlamaya devam ederdim.5.gün sonuç olarak 2 günümün kaldıgını düşünüp her dilde "insanların dünyası artık sizindir"şeklinde büyük dev pankartlar yazıp koyardım.çünkü büyük ihtimal bizden sonra uzaylılar dünyaya yerleşecekler.6.gün doganın içindeki evime geçip benden başka bi insanın daha olması ve 7. gün karşıma çıkması için dua ederdim.7.gün eger karşıma çıkarsa biraz muhabbet ederdim,çıkmazsa dünyayı sürekli gezerdim,gece uyumazdım.mutlaka bi yerde yıgılıp öldügümü görürdüm,sonra uyanırdım ve bunların rüya oldugunu anlardım...:D:)

maxirabit

maxirabit

Üye
Nere de o günler...

serecans

serecans

Üye
altini ustune getirirdim de tek kisiyle olmaz

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
oturup ağlardım ve güneşin hiç batmadigi bir yerde olmak isterdim zaten gece olunca 1. Günün akşamı ölürüm son 6 güne gerek kalmaz

greenmile

greenmile

Üye
canım sıkılır o 1 hafta geçmez:)

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
aaa yanımda biri daha olsa neler yapmazdımki :D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
New York'a gitMek iÇin hiçbiR şeYe ihtiYacımın kaLmadığı bir DünYa.... haYaLi biLe güzeL....
bi buGaTTi veYRon buLur hız ManyaĞı oLMuş şekiLDe ameriKaya giderdiM... Okyanusa gelinCe nabarDım orasını düşüNMediM :D

TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
    Konu Sahibi
:D en ilginç benimki heralde tavşanımı alırdım burdaki tüm evlere girer heryeri darma dağın ederdim arkadaşlarımın iç çamaşırlarını çalardım :D fotorafını çeker faceye kordum.diğer günlerde heryeri darma dağnı etmeye çalışırdım ve okulu bombnalardım

'Enver'

'Enver'

Üye
sokaklarda boxerla dolaşırım :ehe

MetQ7

MetQ7

Üye
Dünyanın en özel insanı hissederdirdim kendimi:ehe

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
1 hafta sonra gene herkez gelecekye bütün herkezin giysilerini ayakkabı iç çamaşırı falan çalardım hepsini bizim eve getirirdim evin önüne pankart açardım geceyi burada geçirebilirsiniz (sadece kızlar :ehe) :D :D :D :D :D

maxirabit

maxirabit

Üye
Keyfi sonrada,
keyfi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt