En Son Guncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
burakburti

burakburti

Üye
    Konu Sahibi
En Son Guncelleme
Arkadaşlar lütfen Gts8500 un en son surumunun dosyalarını bana ulaştırabilcek biri varmı aranızda multiloader ile atılcak tşk.ler

baby_face_

baby_face_

Üye
Arkadaşlar lütfen Gts8500 un en son surumunun dosyalarını bana ulaştırabilcek biri varmı aranızda multiloader ile atılcak tşk.ler

bir çok arkadaşımız bir çok kere bunlarla ilgili linkler anlatımlar paylaştı, biraz forumu araştırıp göz atabilirsen bulabilirsin.

didyou

Üye
Tek kelime ile Wave ile Ace'i takas etmek pek mantıklı olmaz.Wave işlemcisi 1ghz,Ace 860mhz.Kamera ikisininde 5mp ama Ace'de HD video kayıt yok.Ayrıca Wave Süper Amoled ekran iken Ace değil.Ace'in tek artısı Android'e sahip olması.Malzeme olarakda Wave aliminyum kasaya sahipken,Ace plastik yapıya sahip.

aybek1453

Üye
cep-----king.com/forum/jvkc1-tabanli-shp-li-custom-firmware-jvkc1aydv2-son-versiyon-t1951.0.html bunu yükle kardeşim.Davetiye istersen ÖM atarsın :oke:

(aradaki ----- kaldır)

eaagent

eaagent

Üye
Tek kelime ile Wave ile Ace'i takas etmek pek mantıklı olmaz.Wave işlemcisi 1ghz,Ace 860mhz.Kamera ikisininde 5mp ama Ace'de HD video kayıt yok.Ayrıca Wave Süper Amoled ekran iken Ace değil.Ace'in tek artısı Android'e sahip olması.Malzeme olarakda Wave aliminyum kasaya sahipken,Ace plastik yapıya sahip.

arkadaşım yanlış konuya gelmişssin senin konu bi altta :D :d:

• Beğen
Tepkiler: burakburti ve Noks
cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
cep-----king.com/forum/jvkc1-tabanli-shp-li-custom-firmware-jvkc1aydv2-son-versiyon-t1951.0.html bunu yükle kardeşim.Davetiye istersen ÖM atarsın :oke:

(aradaki ----- kaldır)

dostum pmden bana davetiye gönderebilirmisin teşekkür ederim :)

Noks

Noks

Üye
Koptum ya :D

burakburti

burakburti

Üye
    Konu Sahibi
ortalık karışmış:DD:D:D

ares_53

ares_53

Üye
:ehe:ehe:ehe

burakburti

burakburti

Üye
    Konu Sahibi

(aradaki ----- kaldır)

kardeşim bi yaRDımcı ol davetiye ile uye olunuyo bide

ML yüklemesinden sonra Pre-configuration Set ile TUR seçip ayarlamak gerekmektedir. Bu işlem mutlak yapılmalıdır.

Pre-Configuration Set İşlemi:

Tuşlara basıp

*#272*ssdd#

kodu girilecek.

ssdd Telefondaki saati belirtir, telefondaki saat 21:32 ise ssdd=2132 dir. Yani saat 21:32 de yazacağınız Pre-Configuration Set kodu : *#272*2132#, saat 11:28 de yazacağınız Pre-Configuration Set kodu : *#272*1128# olacaktır.

Çıkan Listede TUR seçilerek işlem tamamlanacak Cihaz kendini Reboot edip açılacak tüm bilgileriniz gidecektir. Rehberinizin yedeğini bilgisayara almayı unutmayın.

Pre-Configuration Set işleminin Amacı:

Kies veya ML ile güncelleme yaptığınızda yeni yüklenen CSC tam oturmaz, eski CSC takılı kalır, bu da cihazda problemlere yol açabilir. Bunu önlemek için Pre-Configuration Set işlemi yapılmalıdır.

Social Hub etkinleştirme:
Hesaplarım
Tepedeki Push servisi etkinleştir butonu na basılacak. (wifi ve/veya paket veri açık olmalı)
Çıkan sayfada yasal uyarı butonuna basılacak
Açılan internet sayfası kapatılıp önceki pencereye dönülüp Kabul e basılacak
Ekrana Social Hub etkinleştirildi yazısı gelecek

sayfada bunlar yazılı pek anlamadım daha önce multiloder ile attıgım yazılımdan farklı galiba :S gerçi uye olamadım yardım pls

nizam62

Üye
bir davetiye de ben rica edeceğim, yardımcı olursan çok sevinirim

serdarx06

Üye
Bi davetiye de bana gönderebilir misin

mustafa1800

Üye
ortalık iice karşmış :P

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt