Facebook güncelleme... Tam bir hayal kırıklığı...

Sponsorlu Bağlantılar

silver021

silver021

Üye
    Konu Sahibi
Facebook güncelleme... Tam bir hayal kırıklığı...
Arkadaşlar facebooku güncellemek icin samsungappsten gûncellemeleri seçtim ve yükledim. sonraki manzara hayal kırıklığı yaratti bende. hiç stabil bir program olmamis. ben daha seri olur hızlanir diye düşünmüştüm lakin yanilmişim. birde yeni sohbet bölümü eklenmiş bu süper bir özellik lakin kullanamıyorsunuz. birilerine yaziorsunuz arkasina yazi yazmaya olanak vermeden hata verip kapatiyor. ben bunlarin hepsini 3g modunda denedim wirellessta deneme şansim olmadi. lakin genel itibariyle biz gene ebuddy den baska bir yerde sohbet bölümünü açipta konusamiycaz anlaşılan. palringoda sağolsun bu aralar oda açilmior :) süper dimi daha nolsun. waveden ilk kez bgn nefret ettim. nefret etmesi gereken bu forumda en son insan benimdir ama bgnkü facebook güncellemesi sinirimi bozdu.

mavrick

mavrick

Üye
takma kafana düzeltirler

aybek1453

Üye
İlk yüklediğimde benim de stabil değildi,hemde wifide.Şu an gayet stabil.Vodafone 3g de denedim,wifide denedim.
Facebook uygulaması eskisine oranla daha hızlı olmuş bunu gördüm.
Görsellik ve pratiklik gayet güzel olmuş.Apps yoluyla güncelleme olayı da çok güzel bir gelişme.İnşallah yakında Browser güncellemesiyle Flash da gelir :)

Şu an hala face chatteyim hemde 3g den.Sorunsuz çetleşiyorum.

15-20 dakikadır 3g ile hiç hata vermedi :)

silver021

silver021

Üye
    Konu Sahibi
Hayret aybek sen baska bir cep telefonu kullaniorsun herhalde yada benim avea 3g çekmior ! ben dakkasina hata aliorum. konusma yapmak mümkün olmuor.. ilginc. ayrica stabil olan neresi var yani halen bekleme yapior iki saat boyunca.
Görsellik demissinde bildigimiz facebookun önceki sürümunden farki nedir görsel olarak söyle yada gösterde bizde bilelim.

aybek1453

Üye
Görsellik olarak chatin görselliğinden bahsettim gayet güzel.Ben Aydın hocanın SHP li JVKC1_V2 CFW sini kullanıyorum ve vodafone 3g kullanıyorum.Bunları bilgilendirme amaçlı yazdım.Sorunu doğrı yerde arayalım diye.Bekleme süresi öncekinden daha hızlı olduğunu ilk girişte farkettim.Hatta scrool bile daha da hızlanmış.Belki benim internet şu an daha hızlı bilemem ama farkettiğim bu.Tek sorunu bildirimden tıklayınca yorum kısmını falan açıyor o da sorun değil zaten.İlk yüklediğimde sunucu hatasından nefret etmiştim ama şu an tık yok.
Kör bada savunucusu değilim.Hergün yeni tema gördüğümde bada ya küfredebiliyorum yani.

silver021

silver021

Üye
    Konu Sahibi
Peki bu baglanti o zaman benim aveamda kaynaklaniordur sen öyle dedigine göre. genede çok can sikici bir durum. bide bgn sadece facebook sohbeti actim telefon kendini kilitledi uzun bi süre tepkime vermedi sonra uygulama hafizasi dolu uyarisi aldim. yani bu sadece baglantisalda olmaktan cikti. kullandigim jvkc1 1.2 sûrümüyle bunun bir ilgisi varmidir aybek kardeş?

aybek1453

Üye
Peki bu baglanti o zaman benim aveamda kaynaklaniordur sen öyle dedigine göre. genede çok can sikici bir durum. bide bgn sadece facebook sohbeti actim telefon kendini kilitledi uzun bi süre tepkime vermedi sonra uygulama hafizasi dolu uyarisi aldim. yani bu sadece baglantisalda olmaktan cikti. kullandigim jvkc1 1.2 sûrümüyle bunun bir ilgisi varmidir aybek kardeş?
Kardeşim Aydın Hocanın CFW si dururken başka FW kullanılır mı? :) SHP siz asla.16 tane program da cabası :ehe Kasma ilk yüklediğimde oldu.Hatta uygulamadan ana sayfaya falan attı yada face den sonra MSN ye girdim hemen ordan da attı.Ben de teli kapadım,bataryayı bile çıkardım.Sonra tekrar açtım.Face uygulamasına girdim gerçekten sorun yok.Olursa söz yazacağım.

ares_53

ares_53

Üye
bende de birsorun yok silver yazışabiliyorum.. fakat bencede hala stabil değil.. sayfa akışında takılmalar oluyor gene eskisi gibi..

silver021

silver021

Üye
    Konu Sahibi
Walla aynen bende senin gibi yaptim yetersiz hafiza uyarisi cikinca kapadim yeniden açtim defalarca girdim banamisin demedi halen hata verior faceten bana bir ton küfür eden oldu bgn msj atioruz cevap yok die. :d bende fw atmayi isterdim lakin ewde pc yok napalim bu sekilde cepten takilioruz netlerde.

----------Eklendi @ 22:09:20 ---------- Yazıldı @ 22:07:28 ----------

bende de birsorun yok silver yazışabiliyorum.. fakat bencede hala stabil değil.. sayfa akışında takılmalar oluyor gene eskisi gibi..

Hangi operatörden girdin chat bölümünü yada wirelesslami baglaniorsun. ?

ares_53

ares_53

Üye
Walla aynen bende senin gibi yaptim yetersiz hafiza uyarisi cikinca kapadim yeniden açtim defalarca girdim banamisin demedi halen hata verior faceten bana bir ton küfür eden oldu bgn msj atioruz cevap yok die. :d bende fw atmayi isterdim lakin ewde pc yok napalim bu sekilde cepten takilioruz netlerde.

----------Eklendi @ 22:09:20 ---------- Yazıldı @ 22:07:28 ----------

Hangi operatörden girdin chat bölümünü yada wirelesslami baglaniorsun. ?

hem wi-fi hemde vodafone 3G ile..ikisiylede denedim. :)

aybek1453

Üye
Sayfa akışında resimler açılıncaya kadar takılma yine oluyor ama eskisine göre daha akıcı gibi geldi bana.Sizde de öyle mi?

Bu arada uzun süre arkadaşın face sini pc de açtım,3g ile telden chat yaptım hiç sorun çıkarmadı.Hatta face yi arka plana aldım bildirim 1-2 sn sonra hemen geldi.

silver021

silver021

Üye
    Konu Sahibi
Eywallah ares. aveayi çöpe atsam iyi olcak o zaman. bende sunucu stabil değil uyarisi cikior.

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
arkadaşlar ben bir türlü güncelleyemedim nasıl yapacaz ya? yardımcı olabilirmisiniz? hiçbir yerde güncelleme yazmıyor?

ares_53

ares_53

Üye
korfare

korfare

Üye
Eywallah ares. aveayi çöpe atsam iyi olcak o zaman. bende sunucu stabil değil uyarisi cikior.
wifi ile bağlanıyorum ama bende de aynı uyarı çıkıyor. Güncelledikten sonra 2 kere açıldı daha sonra stabil değil uyarısı vermeye başladı. :S

lostmisafir

Üye
çok güzel olmuş bence custom rom kullanıyorsanız s8530 da hiçbir sorun yok hiç hata almadım dünden beri

akdenizx

akdenizx

Üye
hay guncellemez olaydım. eskisi daha iyiydi. arkadaşlar sakın güncelleme yapmayın. ekisinden daha kötü :vur

Hatta bende artık hiç açılmıyor. Bu konu hakkında samsung'a mail atalım..

X-7

X-7

Üye
Tek kelime ile rezalet.Gitti face uygulaması telefondan :off:

ares_53

ares_53

Üye
bazılarında hata oluştu bazılarında sorunsuz çalışıyor..sorun neki acaba :hmmm

Üst Alt