Vodafone cepnet dosya indirme sorunu yardım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yusufabii

yusufabii

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone cepnet dosya indirme sorunu yardım.
Selam arkadaşlar ben bilgisayardan aylık cepnet i kullanıyorum.
Ve 3 gündür 197 mb lık dosya indirmeye çalışıyorum 30 mb kadar indiriyor sonra hız 0.0 kb a düşüyor yani indirmiyor.
Aynı şekilde cep telefonundan bile indiremiyorum ucweb ten denedm olmuyor aynı şekilde 30 mb kadarı doluyor sonra bağlantı sıfırlanıyor.
Bir kaç tane daha dosya demedim onları da indirmiyor.Mesela 10 mb lik dosyaları indiriyor ama fazla büyük dosyaları indiremiyorum vodafone nin yapmış olduğu bir uygulama olabilir mi..?

stainless steel

stainless steel

Üye
büyük dosya indirmedim en fazla 30mb tel çok ısınıyor sen en iyisi internet kafeye git telefona yüklenme .

ssercan

Üye
Yok kardeşim sınır falan ben 2 günde toplam 1 Gb lık indirme yaptım.Yüksek boyutlu dosya indirirken başka hiçbirşey yapma site bile açma o dosyayı indirene kadar.Yoksa yoğunluktan bağlantısı kopuyor ve indirme duruyor.

yusufabii

yusufabii

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardeşim sınır falan ben 2 günde toplam 1 Gb lık indirme yaptım.Yüksek boyutlu dosya indirirken başka hiçbirşey yapma site bile açma o dosyayı indirene kadar.Yoksa yoğunluktan bağlantısı kopuyor ve indirme duruyor.

zaten başka site açmıyorum yaa benim hatta sorun var o zaman.
Başka hat takıp deneyeceğim.Gerekirse müşteri hizmetlerini arayıp soracağım.
Teşekkürler arkadaşlar

emin_elaziz

Üye
ayni sorun bendede var. Musteri hizmetlerinide aradim bisey yapamadilar. Ne olacak bilmiyorum. Yardim edebilecek biri olursa cok sevinirim

dj eşref

Üye
kardes bende dosya ındırıyorum 1 sorun yok hem pc den hem telden boyle sorunla karsılasmadım sana tavsıyem telden ındır hem cabuk oluyor hemde o dosya ınerken baska seylere bakabılıyorsun sen en ıyısı tele opera mını v6.00 yukle hem hızlı ındırıyor hem cabuk gırıyor nete benden soylemesı

efe85

Üye
Arkadaslar uc browser kullanıyorsanız secenekler ayarlar bolumunden indirme (download) bölumunden block sizedekini(2.Secenek) 9999 yapin sorun hallolacaktir.

SilverNitrate

Üye
bende bir problem yok. bence dosya indirdiğin sitede bir problem var. mesela 4shared.com'daki gibi. bu sitede belirli bir sürede bağlantıyı site kesiyor. bağlantının 0'a inmesi telefonunda EDGE logosu görünmediği durumdalarda oluyor bu da çok çok nadir bir olay. sanırım vodafone bağlantısını yenilerken oluyor. ben cepneti ilk çıktığından beri kullanıyorum; bu anlattığım olaya 3 defa denk geldim.
dediğim gibi bende dosya indirme hızının 0'a inmesi sadece dosyayı çektiğim siteden kaynaklı.
telefondan opera, uc, bolt gibi proğramlardan büyük boyutta dosya çekmedim hiç. ona şarj dayandıramam. pcden cektiğim oluyor arada ve bunlar 40mb civarı bir boyutta oluyor. hiç bir sorun yaşamıyorum

yusufabii

yusufabii

Üye
    Konu Sahibi
Aradım sordum , bir sorun yaşadığımı biliyorlar ama sorunun ne olduğunu bilmiyorlar.
Hattımın fabrika ayarına döneceklermiş.
Bir sürü sebeb saydılar.
Inşallah düzelir.
Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt