Nokia Symbian Anna nokia 5800 express music yüklenir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

şikişikibaba

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Symbian Anna nokia 5800 express music yüklenir mi?

arkadaslar videodaki gibi nokia da böyle olsa süper olur bence bu arada nokia X7 3G yok. var ama görüntülü konuşma yapamıyorsunuz.yardımlarını bekliyorum.

SilentOne

SilentOne

Üye
ha symbian anna he s^3 ne farkederki 2 side aynı bnce zaten s^3 daha 5800 a port olmadıqına göre oda zor

Del Rey

Del Rey

Üye
:d: Güldürüyorsun beni. Öncelikle telefon çıldırır, hatta elinde bile patlayabilir. Belki de telefonun hiç açılmaz, servise gönderirsin, kullanıcı hatası alırsın sonra da ölü flash atarsın. Herneyse, Symbian Anna kısaca PR 2, Symbian^3'ün gelişmiş bir sürümü. Güvenlik özellikleri arttırılmış, Symbian Web Browser 7.3 getirilmiş. Symbian^3 gelemezken, Anna nasıl gelsin? :) Ancak klavyesini falan alabilirsin :)

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
hepsi boş hayaldan başka bişey değil...:pro:

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Hayallerimizi dıttın:nono:

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
5800 s60v5 den başka bir işetim sistemi yüklenemez bir telefon her yeni çıkan işletim sistemi yüklenirmidiye konu açmayın :ah

bthn_997

bthn_997

Üye
amman ne güzel alın symbian anna c7'de :D

rsm39

rsm39

Üye
v60ı bulamıyoruz annayımı yukleyecegiz :)

hasan_k_o

hasan_k_o

Üye
neden olmasın ben 5800 windows 7 kurdum crysis 2 ve gta ıv oynadım.

saçmalamayın lütfen imkansızında ötesinde bu. bunu artık kardeşime söylesem bidaha abi demez :D

Del Rey

Del Rey

Üye
5800 s60v5 den başka bir işetim sistemi yüklenemez bir telefon her yeni çıkan işletim sistemi yüklenirmidiye konu açmayın :ah

Benim bu konuya yazmış olduğum bir mesaj olmasaydı kesinlikle bunu derdim. :oke:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
hay bu nokianın annasını...:ehe:ehe nokia anca symbian çıkarsın zaten.hiç android yok.5800 kullanıyorum hack yapılmadan hiçbişi yüklenmiyo.şu symbianları bi hackli gönderseler,yine eskisi gibi satışları artar.ama nerde...:)

Emre-45

Emre-45

Üye
Tabii ki de olmaz :D

zatenosman

Üye
hay bu nokianın annasını...:ehe:ehe nokia anca symbian çıkarsın zaten.hiç android yok.5800 kullanıyorum hack yapılmadan hiçbişi yüklenmiyo.şu symbianları bi hackli gönderseler,yine eskisi gibi satışları artar.ama nerde...:)
nokia geri kafalı davrandı teknoloji olarak diğer telefonlardan geri kaldı yazılım o kadar önemli deyil ama donanım çok fark ediyo yazılım öyle yada böyle yüklersin :)

ultrayer6

ultrayer6

Üye

Kusura bakmayın ama "S*KT*R lan!!!" Diyorum...

SilentOne

SilentOne

Üye
nokia misal 5800 512 mb ram 1 gb rom 650mhz ve grafik hızlandırıcı flen koysaydı ve s60v5 olsaydı işletim sistemi sen ona symbian anna deqil symbian baba kurardın...

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
hasan_k_o

hasan_k_o

Üye
ultrayer iyimisin ne küfür ediyon mesajın tamamını okusana.

~ angLr ^^

~ angLr ^^

Üye

saçmalamayın lütfen imkansızında ötesinde bu. bunu artık kardeşime söylesem bidaha abi demez :D

katıLıyorum. ^

serdar84

serdar84

Üye
valla sizin hayaliniz atariye windows 7 yüklemek gibi birsey olmus bide x7 de nasil 3g yok o yoksa 4g vardir görüntülü konusma bir kere operatöre actirarak olan birsey :d:

Üst Alt