Nokıa 5800 ile Bluetooh ile Pcnin İnternetine Girme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sonerrap

sonerrap

Üye
    Konu Sahibi
Nokıa 5800 ile Bluetooh ile Pcnin İnternetine Girme
Başlıkdaki gibi arkdaşlar bilen varsa yardım edebilirmi ...şimdiden teşekkürler

Silinen Üye 524728

Silinen Üye 524728

Kapalı Hesap
Evet arkadaşlar eğer bilen varsa inşallah bizimle paylaşır.bende arkadaşım gibi bunu bekliyorum.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Şimdiden Söyleyim Ben Bluetooth iLe BağLaNDığıMDa Bağlantı Kopup Duruyor, USB Kablonuz Varsa Onla Bağlanın Ben Şuan USB iLe BağLaNıyoRuM...

1-) Nokia PC Suite İndirin.

2-) Daha Sonra Bilgisayarınızdaki Bluetooth ile Telefonunuzu Eşleştirin. Telefonunuzdan Yetkili Olarak Atayın.
3-) PC Suiteyi Açın ve En Üstteki Yeşil Olana (One Touch Access) Tıklayın Ve Alttan Bağlana Basın. (Eğer Otomatik Olarak Algılamazsa Ayarlardan Daha Telefon Ekleye Basın Ordan Bluetoothu Seçin)

Kolay GeLSiN... UmaRıM YarDıMcı OlabiLMişiMDiR...:oke:

sonerrap

sonerrap

Üye
    Konu Sahibi
Şimdiden Söyleyim Ben Bluetooth iLe BağLaNDığıMDa Bağlantı Kopup Duruyor, USB Kablonuz Varsa Onla Bağlanın Ben Şuan USB iLe BağLaNıyoRuM...

1-) Nokia PC Suite İndirin.

2-) Daha Sonra Bilgisayarınızdaki Bluetooth ile Telefonunuzu Eşleştirin. Telefonunuzdan Yetkili Olarak Atayın.
3-) PC Suiteyi Açın ve En Üstteki Yeşil Olana (One Touch Access) Tıklayın Ve Alttan Bağlana Basın. (Eğer Otomatik Olarak Algılamazsa Ayarlardan Daha Telefon Ekleye Basın Ordan Bluetoothu Seçin)

Kolay GeLSiN... UmaRıM YarDıMcı OlabiLMişiMDiR...:oke:
SANIRIM yanlış anladın pcnin internetini kullanarak telden girmek istiyorum telin interneti ile pcden deil genede bilgi için teşekürler

SilentOne

SilentOne

Üye
bnde diom ne diyo bu :D

'Patron

'Patron

Üye
:zuhaha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt