ovi suite-usb ile internete baglanamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
watercity

watercity

Üye
    Konu Sahibi
ovi suite-usb ile internete baglanamıyorum
baglanıyorum aslında 10-15 sn sonra kopuyor 10 dk sonra geliyor önceden böyle bişey olmuyordu neden olabilir

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Bendede Aynı Sorun Var 5 Dk Sonra Kopuyor Siteye Girerken Firefoxun Altında Bekleniyor... Yazıyor İyice Gıcık Etti Beni Sorunu BiLeN Varsa Yardım Etsin Lütfen...

'Patron

'Patron

Üye
bn cepneti yeniledigimde olmustu bu. telefona rest attim duzelmisti. yada olmuyosa pc suite ile bagla. snra ag baglantilarnda kaydedyo. snra ovi-pc suiteyi kapatn drek ag bglantilarmdan baglanin.

watercity

watercity

Üye
    Konu Sahibi
bn cepneti yeniledigimde olmustu bu. telefona rest attim duzelmisti. yada olmuyosa pc suite ile bagla. snra ag baglantilarnda kaydedyo. snra ovi-pc suiteyi kapatn drek ag bglantilarmdan baglanin.
aynen dediign gibi yeniledigimde oldu 3g açıktı usb den baglanmada sorun oluyordu 100 mb ı aşınca normale döndüm sorun yok usb den giriyorum şimdi

'Patron

'Patron

Üye
aynen 100u asinca da duzeliyor.tuhaf :d:

kcsoft

kcsoft

Üye
baglanıyorum aslında 10-15 sn sonra kopuyor 10 dk sonra geliyor önceden böyle bişey olmuyordu neden olabilir
one touch access ten ayarlar de telefonu görüyorsa ileri de ondan sonra bağlantıyı el ile yapılandır de erişim noktasına internet yaz son tıkla tamamdır bendede kopmalar olmuştu böyle yapınca düzeldi eğer düzelmezse operatörü arayıp teknik destek alabilirsin

anovelaslife7

anovelaslife7

Üye
Nokia Internet Pc Access programı olan varsa siteye upload edebilir mi.?

'Patron

'Patron

Üye
internetten bulabilirsin neden uploadı beklıyorsun ki.

SilentOne

SilentOne

Üye
joiku dan girin premium versiyonunu forumdan indirin kurun mis gibi kablosuz net

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt