n8 aux olarak araba teybımde nasıl kullanabılırım?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anlamamki

Üye
    Konu Sahibi
n8 aux olarak araba teybımde nasıl kullanabılırım?
slm
n8 araba teybıme aux gırısınden nasıl baglayabılır muzıklerımı dınleyebılırım arkadaslar ...saygılarımla

Uruloki

Uruloki

Üye
telefonun 3.5mm kulaklık girişine kabloyu takıcan sonrada aracın teybine tabi o kabloyu bulman lazım önce ama nasıl bulursun bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: suat1111

anlamamki

Üye
    Konu Sahibi
telefonun 3.5mm kulaklık girişine kabloyu takıcan sonrada aracın teybine tabi o kabloyu bulman lazım önce ama nasıl bulursun bilmiyorum
o kabloyu satan bı yer varmı acaba almak ıstıyorumda saygılar

Uruloki

Uruloki

Üye
belki sahibinden.com da vardır ama olmadı elektronikçilere sor

Uruloki

Uruloki

Üye
valla bilsem ama hiç bilmiyorum sahibinden.co da aux kablosu yazarak arabilirsin

jejep

jejep

Üye
Sakarya merkeze git orada telefon aksesuarları satan yerler vardır onlara dersini anlat sana yardımcı olacaklardır

suat1111

suat1111

Üye
bulamazsan kardeş bana özelden mesaj at sana sevabına burdan gönderiyim burda 5 tl benden olsun sen kargöyu ödersin

• Beğen
Tepkiler: ozggurr
maxirabit

maxirabit

Üye
Teyp'in kasetli türdense elektronik marketler de kulaklık çıkışı olan kasetler var.Eskiden ben de kullanırdın aracın teybine kaseti yerleştirip kasetten çıkan kulalık giriş kablosunu mp3 çalara bağlıyordum.Teypten kaset çalar gibi mp3teki çalan müziği teyp'e aktarırdı.Eyer sadece aux giriş varsa tek gereken araba aksesuarları satan yer de oluyor eyer ordada olmazsa elektronik ürün satan herrangi bir mağzadada bulursun.

Rap3g

Üye
fm vericiyi kullansan olmuyomu kabloya ne gerek var. İlla aux modunda bağlıcaksan teypteki çıkışa göre değişir stereo çıkışmı pin jack mı.

karaboga_1890

karaboga_1890

Üye
fm verici çok kullanışlı değil ya özellikle ankara gibi yere :) ben de kullanıyour bazen aux kablosunu her elektornikçide vardıer ben ankaradan maltepe pazarından almıştım ya da konya sokağa baklılabilir :) iyi kablo al bence ucuzları da var

WeiLSiDe

WeiLSiDe

Üye
Herhangi bi teknosaya git aux kablosu istiyorum de |-)

akinkptn

akinkptn

Üye
fm vericiyi kullanabilirsin dmiş arkadaşın biri..telefonu arabana sabitlersen park halindeyken film izlemek istedin mesela önce fm verici yi çalıştır frekansı ayarla filmin sesini arabaının kolonlarından al.doya doya seyret.(h)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt