Erkek dediğin böyle olacak.gerisini at çöpe :-))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
buketcik

buketcik

Üye
    Konu Sahibi
Erkek dediğin böyle olacak.gerisini at çöpe :-))
ERKEK DEDİĞİN ;

Erkek dedigin ozu sozu dogru olacak, sozunun eri bir delikanli olacak. Eline kagit kalem alsa delikanliligin kitabini yazacak böyle... Komple olacak Yakisikli olacak nasil giyinmesi gerektigini bilecek ama aklini sende tutacak kadar da akıllı.. Seni elinin tersiyle degil avucunun iciyle kavrayacak. Bileceksin ki emin ellerdeyim, baskasi tutamaz elimi boyle. Rahat olacaksin yaninda. İnce olacak; seni senin kadar dusunecek. Sen onu merak ettiginde kendisine hesap soruluyor havalarina girmeyecek.. Erkek dedigin ilgi gordugunde ilgiyle, sevgi gordugunde sevgiyle karsilik verecek.Erkek dedigin, sen onun icin kendine baktiginda, sirf ona daha guzel gorunmek icin giyinip kusandiginda hicbir sey olmamis gibi davranmayacak.trene bakar gibi bakmayacak!. Ruhunu oksamasini bilecek.. Özel gunleri unutmayi marifet sanmayacak. "Ökuz" olmayacak senin butun zarafetine karsi.. Gercekten seven bir kadin sevgi ve ilgi bekler.. Ben daha cok aranmayi severim, cok aramayi sevmem demeyecek. Her sey kendi istedigi gibi olsun istemeyecek. Erkek dedigin, hissettigiyle yaptigi sey arasinda ucurum olmayacak.Cesur olacak cesur. Seni seviyorum derken korkmayacak, baska seylerin arkasina gizlenmeyecek. Seviyorum deyip bir sonraki perdede kacmayacak, ozluyorum diyorsa gelecek, kaybetmek istemiyorum diyorsa kaybetmeyecek. Erkek dedigin askina sahip cikacak. Korkak olmaz erkek dedigin. Asksiz yatmayacak yataga ve sen bunu bileceksin.. Bir baba sefkatiyle seni alnindan optugunde bileceksin ki sevgisi gecici ve zayif degildir. Ve sevgiyle optugunde dudaklarindan bileceksin ki öpüşün tek sebebi şehvet degildir. Erkek dedigin aldatmayacak.. Seviyorum diyorsa aldatmaz erkek dedigin.. Erkek dedigin yakisikli olacak, cekici olacak ama bundan cok daha ote bir sey... Zeki olacak. Kadinin küçük yalanlara, bahanelere inanmayacagini, kendisini kendi gibi tanidigini bilecek.. Zeki olacak, seni bir hamur gibi karmasini bilecek, o hamura kendisi katmasini da. Degerlerini bir anlik hevesler ugruna satmayacak. Namussuzlugunu, ahlaksizligini ancak ve ancak seninle yataktayken kullanacak. Yan gozle hatun kesmeyecek. Koluna girip gezmesini bileceksin gururla, koynuna alip sevismesini de. Babaligini da bilecek, ana-babaya hurmet etmeyi, kadir kiymet bilmeyi, vefakarligi, fedakarligi...Erkek dedigin seni koruyacak, kusatacak. O nerede olursa olsun seni koruyacagini bileceksin. Pisirik olmayacak erkek dedigin.. Seni sadece sen oldugun icin sevecek.Parayla pulla, kariyerle, gucle, kimin ne dedigiyle hareket etmeyecek. Hem sevgilin, hem arkadasin, hem dostun, hem baban, hem cocugun olacak, huzurla bagrina basacaksin. Bileceksin ki evde o erkegi beklemenin zevkini, huzurunu baska hicbir sey yasatamayacak sana.. :bye2:

• Beğen
Tepkiler: jejep ve zaza

zaza

zaza

Üye
benden bahsetmişsin resmen abla :ehe

• Beğen
Tepkiler: buketcik
buketcik

buketcik

Üye
    Konu Sahibi
eksik bişey varsa tamamla ablam:ehe

AlpReis

AlpReis

Üye
:oke::oke:

zaza

zaza

Üye
evet eklenecek bişey var sen orada cesurluğu seviyorum demek için kullanmışsın bide gerçek cesur olmak var aklında ölüm olmadan sevdiğini kollayacak kendisi ölecek ama sevdiğini yaşatacak

• Beğen
buketcik

buketcik

Üye
    Konu Sahibi
haklısın

CoDeYs

CoDeYs

Üye
bunu kendin mi yazdın

CoDeYs

CoDeYs

Üye
ozman yorumumu boşvereyim.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
ya buket bence yazıyı sil veya altına "özetle; Revengeful" yaz.

:ehe

• Beğen
CoDeYs

CoDeYs

Üye
sen bunları calıstıgın ortamdakı cesıt cesıt ınsanın davranıslarından cıkarmıs olabılırmısın diye aklıma geldi dogrusu yanı ınsan genellıkle calıstıgı ortamdan ınsanlarla sohbetı muhabbetı enfazla olur ordan esınlendın dıye dusunuyorum

----------Eklendi @ 17:32:33 ---------- Yazıldı @ 17:32:07 ----------

dahada devam etcektım yaruma ama yorgunum

• Beğen
ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
:) :)

buketcik

buketcik

Üye
    Konu Sahibi
erkekler nerdesiniz yahuu.kimse yaklaşamaz tabi yaaa.nerde böyle erkek varmı. cesaretli aranıyor hadi bakalım:P:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
yorumlara cevap vercek konu sahıbı nerde acaba :oke: :islik:

buketcik

buketcik

Üye
    Konu Sahibi
ben burdayım hiç gitmedimki sadece okuyorum yazmadım diye yok mu oluyorum.
ama bravo sana cesaretliymişin demek bukara güveniyosun kendine(h)

cehili

cehili

Üye
Yazının tümünü okuyacak kadar sabır olmadığı için birşey diyemeyeceğim :d:

maxirabit

maxirabit

Üye
Ne yani özetle o cümleden çıkarılcak tek anlam bir erkek bir bayan için herşeyi yapıcak demek oluyor.
Her yeri anladımda ''Namussuzlugunu, ahlaksizligini ancak ve ancak seninle yataktayken kullanacak'' hangi piskoljiyle cümlesine bunu eklemiş makaleyi yazan kişi.

buketcik

buketcik

Üye
    Konu Sahibi
Ne yani özetle o cümleden çıkarılcak tek anlam bir erkek bir bayan için herşeyi yapıcak demek oluyor.
Her yeri anladımda ''Namussuzlugunu, ahlaksizligini ancak ve ancak seninle yataktayken kullanacak'' hangi piskoljiyle cümlesine bunu eklemiş makaleyi yazan kişi.

junnescob adlı eserde kadınların erkeklere karşı düşüncelerini bizim türk toplumu olarak bildiğimiz herşeyin tam karşıtı olarak düşüncesini bu eserde göstermidir.senin anlatmak istediğin açık ama o konuya girersek sosyolojik bir bulgu söz konusu olur.onun içinde ayrı bir konu açmalıyız.dedğin doğru olabilir.ama sadece bu kitaptan alınarak tasarlanmış ingiliz yazarın modern türk toplumu olarak adlandırdığı kişlere ve toplumlara istinaden ingilizce yazılmış ve can yücel tarafından da bu hale getirilmiş bir makaledir.sitemin yada sözün sanırım bu kişilere:evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt