Telefon/Card Virus Sorunum War :@ lutfen biri yardm etsin :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

klambery

Üye
    Konu Sahibi
Telefon/Card Virus Sorunum War :@ lutfen biri yardm etsin :D
Telefon hafızasında 14 tane worm hafıza kartında 16 tane worm war kafayı sıyırcam eset smart security 4 ile taratıyorum buluyo lakin ben bunları nereden silcem eset smart securty 4 ten anlayan yada warsa bu wirusleri temizleyebilceim wirus programı bilen cok mutlu olurum tesekkurler smdiden

ares_53

ares_53

Üye
Telefon hafızasında 14 tane worm hafıza kartında 16 tane worm war kafayı sıyırcam eset smart security 4 ile taratıyorum buluyo lakin ben bunları nereden silcem eset smart securty 4 ten anlayan yada warsa bu wirusleri temizleyebilceim wirus programı bilen cok mutlu olurum tesekkurler smdiden

kardeş antivirüs virüsleri buldumu zaten kendi silmesi lazım yada karantinaya alır senin bişey yapmana gerek kalmazki...

klambery

Üye
    Konu Sahibi
bi dakika ben sana resim koyımda bide oyle bak silmiyor :S yine taratınca yine cıkıyor :S

silver021

silver021

Üye
windows essential kullan derim sana. silemedigi bulamadigi virüs yok neredeyse.

klambery

Üye
    Konu Sahibi

bunlara bakarsan gorursun temizlenen sayısında falan 16/0 yazıo kendi kendine silmior hatta alttaki gibi ben siliorum ona ragmen tarattıgımda yine cıkıor :S

----------Eklendi @ 14:50:55 ---------- Yazıldı @ 14:49:41 ----------

windows essential kullan derim sana. silemedigi bulamadigi virüs yok neredeyse.

o programın bi linkini werebilirmisin sana zahmet ?

silver021

silver021

Üye
Arkadasim bu wondowsun orjinal antivirüsü google a yaz windows essential security die çikar zaten.. hemen indirip kurabilirsin.

klambery

Üye
    Konu Sahibi
bu programla temizlemem icin yıgın bellek modunda baglayıp memory carda we telefon hafızasına sag tık yapıp tara dicem demi ? kendimi siliyo yoksa ben mi islem yapcam ?

nescafe656

Üye
kardeşim sağ tıkla eset le taranın altında
gelişmiş seçenekler de dosyaları temizleye tıkla işlem tamam

klambery

Üye
    Konu Sahibi
becerdim en sonunda wirusleri sildim ama dosyalarmda silindi :D:D dosyalar silindi derken aslnda dosyalar duruyor fakat yıgın bellek modunda baglaynca memory card ın altındaki images videos vs vs dosyalar cıkmıyor :S buna cozum warmıdır peki :S

spy ghost

spy ghost

Üye
biçimlendirmeyi denemişsindir değilmi

anselmo

Üye
telefonu yığın bellek modunda bağla ve xp kullanıyorsan başlat çalıştır win 7 kullanıyorsan başlat program ve dosyaları ara kısmına cmd yaz
sonra sırası ile
önce hafıza kartın çıkarılabilir disk olarak hangi ismi aldıysa oraya gir (örneğin bende F öyle anlatıcam)
f: yaz enter bas sonra
attrib -h /s /d yap enter bas işlemin bitmesini bekle
sonra bunu telefon hafızası içinde uygula
geri gelecekler ...
kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt