Samsung Wave S8500 Güncelleme Nasıl Yapılır ? - Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi

cehili

cehili

Üye
Bilgisayarında son sürüm kies yüklü olmalı.Telefonu kies modunda pc'ye bağlıyorsun.Sonra pc'den kies'i açıyorsun.Ekranda zaten güncelleme var diye gelecektir.Adımları takip ederek yükleyebilirsin.Ama ilk seferinde olmayabilir ve telefon açılmayabilir korkma 2-3 sefer dene elbet olacaktır.

Bu arada bilgisayarın xp veya win7 hangi işletim sistemi yüklü ise bazı programlar olması lazım xp ise activesync, win7 ise device manager.Bunların yanında windows media player 10 veya üstü,Framework'de 3.1 sürümü yüklü olmalıdır.

• Beğen
Tepkiler: Dogus Pertez ve ares_53
silver021

silver021

Üye
Ben en son sûrüm kies modunda win7 64bit isletim sisteminde denedim ilk denememde yükleme gerceklesti ve baska hicbir programa ihtiyac bile duymadan gayet rahat yükledim. bu birazda şans meselesi.

cehili

cehili

Üye
Ben en son sûrüm kies modunda win7 64bit isletim sisteminde denedim ilk denememde yükleme gerceklesti ve baska hicbir programa ihtiyac bile duymadan gayet rahat yükledim. bu birazda şans meselesi.
Demek ki gereken programlar önceden sende yüklüymüş :oke:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Bilgisayarında son sürüm kies yüklü olmalı.Telefonu kies modunda pc'ye bağlıyorsun.Sonra pc'den kies'i açıyorsun.Ekranda zaten güncelleme var diye gelecektir.Adımları takip ederek yükleyebilirsin.Ama ilk seferinde olmayabilir ve telefon açılmayabilir korkma 2-3 sefer dene elbet olacaktır.

Bu arada bilgisayarın xp veya win7 hangi işletim sistemi yüklü ise bazı programlar olması lazım xp ise activesync, win7 ise device manager.Bunların yanında windows media player 10 veya üstü,Framework'de 3.1 sürümü yüklü olmalıdır.

Vista yüklü ama yapamadım ben sanırım.

cehili

cehili

Üye
Vista yüklü ama yapamadım ben sanırım.
Ne gibi bir sorunla karşılaştın ?
KİES İÇİN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Sistem gereksinimleri
Açıklama
OS Windows XP(service pack2), Windows Vista, Windows 7 CPU Intel® Pentium 1.8 GHz işlemci veya üstü (önerilen) Minimum bellek (RAM) boyutu 1.00 GB (önerilen) Boş sabit sürücü alanı En az 500 MB Ekran çözünürlüğü 1024 X 768 (600), 32 bit veya üstü Gerekli yazılım .Net Framework 3.5 SP1
Windows Media Player 10 veya üstü
ActiveSync(Windows XP), Device Center (Windows Vista)
DirectX 9.0C Buraya da bir bakabilirsin

Üst Alt