Survivor'da bu haftanın yorumunu alalım ? (17.04.2011)

Sponsorlu Bağlantılar

Kim Adadan Gitsin ?

• Zeynep Tunuslu

Kullanılan: 3 75.0%
  • Özge Ulusoy

Kullanılan: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alemburda

alemburda

Üye
    Konu Sahibi
Survivor'da bu haftanın yorumunu alalım ? (17.04.2011)

Arkadaşlar bildiğiniz gibi bu hafta ünlüler konseyde en güçsüzleri olan Zeynep Tunuslu'yu elemek istediklerini belirtti. Gönüllülerde bunu doğal olarak önceden tahmin edebiliyorları, dikkat ettiğim kadarıyla kamera karşısında bunlar Asena'dan felan bahsetti ama sonra her ne olduysa karar Özge'de karar kırıldı ve oy çoğunluğuyla Zeynep Tunuslu ile Özge Ulusoy halk oylamasına kaldı.

Şimdi buradan dikkat ettiğim gönüllülerin acayip çakallığı çünkü gönüllüler ne tam güçlüyü seçtiler nede tam güçsüzü orta karar birinde durdular. İki kişide halk tarafından fazla bilinmeyen simalar bu şekilde Nihat üzerinden Zeynep Tunuslu'nun kalıp Özge Ulusoy'un gitmesini sağlamayı planladıkları kesin. Ve tam güçlüyü seçmediler ki çünkü halkın adaletli olmak için Zeynep hanımı eleyebileceklerini tahmin ettiler. Ama benim Survivor'dan beklentim ise son derece çekişmeli müsabakalar ama bu şekilde haksızlık olacağını düşünüyorum umarım Özge Ulusoy elenmez. (İleri karşılaşmalarda)

Özge Ulusoy için şimdi bir mesaj çektim bile :naughty:

SİZİNDE DESTEK ÇIKMANIZ İÇİN YAPMANIZ GEREKEN:
ÖZGE YAZ VE 2950 GÖNDER.
:evet:

-------Zeynep Tunuslu -----------------------------Özge Ulusoy------------

Peki arkadaşlar sizlerin bu oylamayla ilgili yorumunuz nedir ? :hmmm

• Beğen
Tepkiler: jejep ve Burak

Burak

Üye
zeynep gitsin.

ama kimseye destek olamam kontor tuzağı onlar :ehe

jejep

jejep

Üye
Güzel konu kim gitmiş kim gitmemiş önemli değil eğlenmemize bakalım,Zeynep tatsız,tuzsuz davrannışları ve hal ve hareketleri hiç tasvir etmiyorum seviyesiz biri ne diyeyim ki

Burak

Üye
taner tam fırlama yahu :ehe

Burak

Üye
harbi yaa :ehe ısırdı zaten :D

jejep

jejep

Üye
Taner'i neden göndermediler derseniz,Adamın yaptıklarından dolayı insanlar gülüyor buda adamın varlığından seyirciler hoşnut

Burak

Üye
nıhat doganda sozlerı ve konusma tarzı ıle kurtarıyor. Onlara guluyor mıllet

serkanacar25

serkanacar25

Üye
Zeynep Tunuslu'yla Nihat iticiliğin sınırlarını zorluyo :@ Pascal gibi bi adam bile Zeynep hakkında "She is like a snake. " demiştir :D Çekimlerinin önceden yapıldığını ve oy göndermenin bi işe yaramadığını okudum bi yerde.Ne kadar dogru bilmiyorum..ayrıca Zeynep 2 gun önce istanbulda görülmüş.Sanırım o gidecek :D

• Beğen
Tepkiler: jejep
alemburda

alemburda

Üye
    Konu Sahibi
Taner'i neden göndermediler derseniz,Adamın yaptıklarından dolayı insanlar gülüyor buda adamın varlığından seyirciler hoşnut
ama o giderse tadı kalmaz adanın ama Vedat'ada haksızlık oldu.:allalla: Nihat'ta dikkat ederseniz bu bölümde sıkıysa beni eleyin benim "N" harfimi bile o kağıda yazamazsınız diyor neden çünkü adam seyirciye güveniyor. Seyirci zaten işten güçten bunalmış azcık gülmek için herşeye razı :bilmm Ama Nihat'ında dediği gibi "ilahi adalet" eminim ki yerini bulacaktır. :oke:

• Beğen
Tepkiler: jejep
MetQ7

MetQ7

Üye
Adalar birleşene kadar nihatla taner kalsın süper olur ikisi bir arada:eheBide şu zeynep denen kadın erkeğe bezniyor.Şüphelenmeye başladım:allalla::d::ehe

alemburda

alemburda

Üye
    Konu Sahibi
oh be istediğim oldu özge kazandı :yuru

OğuzcanAbi

Üye
nihatcıyız.biz .)

MetQ7

MetQ7

Üye
İyi oldu zeynepin gitmesi

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
zeynep kim ya :d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt