Admın kardeşler ve yönetım okusun çok önemlı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emreimren

emreimren

Üye
    Konu Sahibi
Admın kardeşler ve yönetım okusun çok önemlı
ARKADAŞLAR ŞU AN MAXICEP'TE ÜYE OLAN PESiMiST_61X NiCKLi AHMET TURAN MiLLETE HAKARET SiTESi AÇMIŞTIR.VE ŞU AN SITEYE SAHTE FACEBOOK HESABIMI SAHTE ADRESIMI SAHTE NUMARAMI YAZMIŞTIR HATTA VE HATTA BANA CUMALi iSMiNI TAKIP TÜM NiMBUZZ ODALARINA ŞABLON ATMIŞTIR.AÇTIĞI SITE BU BU HERIFE SORUYORUZ MILLETIN ÖZEL HAYATIYLE NEDEN OYNUYORSUZ ERMENI MISIN YOKSA SAPIK MI ANLAMIYORUZ YALAN YANLIŞ SITE HERGÜN KONU AÇIYOR NE ADAMLAR VAR YA BUNU BURADA TUTUYORSUNUZ YA BRAVO INANMAYAN GIRSIN OKUSUN SITEYI

emreimren

emreimren

Üye
    Konu Sahibi
Adminler uyuyor mu yada cevap mi vermek istemiyor

CoDeYs

CoDeYs

Üye
mesajlarına baktım baya agır konuşyor dogru dııyorsun gerisini pek anlamadım dogrusu

• Beğen
Tepkiler: emreimren
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Üyenin forum dışında yaptığı işler bizi ilgilendirmiyor. Forum içerisinde herhangi bir konuda, mesajda, profilde, PM'de, albümde, sosyal grupta veya blogda size karşı gönderdiği bir ileti var mı?

Eğer varsa şikayet edip bize bildirebilirsiniz; biz de gerekeni yaparız. Kendi sitesi üzerinden sizin hakkınızda yazdıkları bizi bağlamamaktadır.

İyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: Kobra_FighterTR ve Rich4arD
emreimren

emreimren

Üye
    Konu Sahibi
Forumdada var nimbuzz hack programlarını koymuş nimbuzz avatar alma vs ne hakla millete iftira atar insan değil bu.ayrıca beni haklı bulan kardeşime teşekkürler

----------Eklendi @ 11:17:12 ---------- Yazıldı @ 11:11:50 ----------

Codeys kardeşime teşekkürler.zaten eski kullanıcı adım wersage yi bile yasakladılar bunlar.taraf var zaten biliyoruz karstan katılan kardeş adminlik sadece site içinde insanlık yapmak değil ;). Neyse siz şikayet edin yine nick yaparım

----------Eklendi @ 11:19:39 ---------- Yazıldı @ 11:17:12 ----------

Kendi sitesi değil zaten zavallı site mi yapabilir ne php den anlar ne asp den. sayfasını açıp url yönlendirm yapmış

----------Eklendi @ 11:26:29 ---------- Yazıldı @ 11:19:39 ----------

Bedava blog dağıtan ve ilgilenmeyen aşağılık google yani blogger.com a çok yazdım ama hiç bir sonuç olmadı zaten bu pesimisti bu yüzden foruma şikayet ettim ilgilenmeyin siz boşuna adminlik yapmayın sadece paylaşım yapın yada teşekkür alın az

----------Eklendi @ 11:27:39 ---------- Yazıldı @ 11:26:29 ----------

Yazacagimi yazdım allah ıslah etsin by

----------Eklendi @ 11:28:16 ---------- Yazıldı @ 11:27:39 ----------

Yazacagimi yazdım allah ıslah etsin by

----------Eklendi @ 11:30:59 ---------- Yazıldı @ 11:28:16 ----------

Zaten admin admini tutar

----------Eklendi @ 11:31:36 ---------- Yazıldı @ 11:30:59 ----------

Zaten admin admini tutar

M@NY@K

Üye
Codeys kardeşime teşekkürler.zaten eski kullanıcı adım wersage yi bile yasakladılar bunlar.taraf var zaten biliyoruz karstan katılan kardeş adminlik sadece site içinde insanlık yapmak değil ;). Neyse siz şikayet edin yine nick yaparım.

o Kırptığın Gözünle Olaya Bakma, Onu Gör.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Kuruntu yapmanın anlamı yok. Sıkıntınız nedir?

----------Eklendi @ 18:25:09 ---------- Yazıldı @ 18:00:40 ----------

Forumdada var nimbuzz hack programlarını koymuş nimbuzz avatar alma vs ne hakla millete iftira atar insan değil bu.ayrıca beni haklı bulan kardeşime teşekkürler

----------Eklendi @ 11:17:12 ---------- Yazıldı @ 11:11:50 ----------

Codeys kardeşime teşekkürler.zaten eski kullanıcı adım wersage yi bile yasakladılar bunlar.taraf var zaten biliyoruz karstan katılan kardeş adminlik sadece site içinde insanlık yapmak değil ;). Neyse siz şikayet edin yine nick yaparım

........
Zaten admin admini tutar

Adminin admini tutması ne alaka ya?

Tekrar söylüyorum, üyenin forum dışında yaptıkları bizi ilgilendirmiyor. Forum üzerinde, forum kurallarına aykırı bir eylemi varsa şikayet edin gerekeni yapalım.

Codeys kardeşime teşekkürler.zaten eski kullanıcı adım wersage yi bile yasakladılar bunlar.taraf var zaten biliyoruz karstan katılan kardeş adminlik sadece site içinde insanlık yapmak değil ;). Neyse siz şikayet edin yine nick yaparım.

o Kırptığın Gözünle Olaya Bakma, Onu Gör.

Anlaşıldı..

Bas küfürü millete, ondan sonra gel bana insanlıktan bahset. Bir dahaki sefere tebrik ederek banlayım canım ayıp ediyorsun lafı mı olur(!).

İyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: Kobra_FighterTR ve 'Şeref'
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt