nokia custom dictionary?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
accman

accman

Üye
    Konu Sahibi
nokia custom dictionary?
dostlar bu programla istediğimiz kelimeleri bi .txt dosyası olarak hazırlayıp telefona ekleyip t9'da kullanabiliyorduk..yani bi kaç dakika içinde kocaman bi kelime arşivimiz oluyor ve t9 çok daha kullanışlı bir hale geliyor
bu program symbian v5 içindi..o program çalışmıyo s^3'te acaba bu programı s^3 için de bulabilir miyiz?
Saygılar

pRime.

pRime.

Üye
Bu pro. Nokia Betalabs'de vardı sanırım. Orda uyumlusu varsa kurabilirsiniz.

accman

accman

Üye
    Konu Sahibi
orda baktım ama s^3 için göremedim kardeşim yaa..buna benzer bi program olsa da olur..zira program olmadan telefon bi süre sonra eklediğim kelimeleri unutuyor..

pRime.

pRime.

Üye
orda baktım ama s^3 için göremedim kardeşim yaa..buna benzer bi program olsa da olur..zira program olmadan telefon bi süre sonra eklediğim kelimeleri unutuyor..

Evet baktım uyumlu sürüm yok. Unutması büyük bi sorun. :S Ama t9 yerine Swype tavsiye ederim. Çok daha iyi.

Uruloki

Uruloki

Üye
evet swype da çok yi hatta ben bazen anlamaz diyorum bakıyorum anlamış yazıyo

accman

accman

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler dostlar ama ben swyp'i aktif edemedim yaa yukluyorum hersey normal ama mesajlara geliyorum calismiyor nedendir acaba? dili ingilizce mi secmek gerek?

muratcan1905

Üye
tesekkurler dostlar ama ben swyp'i aktif edemedim yaa yukluyorum hersey normal ama mesajlara geliyorum calismiyor nedendir acaba? dili ingilizce mi secmek gerek?

telefonu kapatıp açtın mı ?

muratcan1905

Üye
kurduktan sonra menüde settings diye bir simge oluşmalı resminde de swype in işareti olmalı bu çıktıktan sonra o settings kısmından aktif edip telefonu kapatıp açacaksın sonra mesajlara gir yazma kısmına gel yani klavyeyi aç swype in klavyesi gelmesi lazım.

SilentOne

SilentOne

Üye
nokia beta labs var die biliyom bn xD

accman

accman

Üye
    Konu Sahibi
bu konuya hala çözüm bulamadım arkadaşlar..
custom dictionary veya buna benzer bir program varsa t9'u düzenlemek için çok makbule geçer

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Evet baktım uyumlu sürüm yok. Unutması büyük bi sorun. :S Ama t9 yerine Swype tavsiye ederim. Çok daha iyi.

evet swype da çok yi hatta ben bazen anlamaz diyorum bakıyorum anlamış yazıyo

betalabstan swype indirdim kurdum mesajlar bölümümde çıktı ama kullanım dili olarak english ve bi kaç dil var türkçe yok... şimdi ingilizce kelimelerde sorun yok hafızasında var olmayanlarıda ben normal tuşlayarak ekliyorum..
türkçe kelimelerin hiçbirini bilmiyor hepsini tek tek eklemek lazım bu zor iş bide mesela nasılsın yazamıyorum ingilizce desteklediği için ancak nasilsin yazabiliyorum... bunun türkçesi varmı arkadaşlar ikinizede soruyorum? :)

----------Eklendi @ 19:44:53 ---------- Yazıldı @ 19:42:01 ----------

bende bi ara indirmiştim çalışmıyordu sonra betalabstan indirdim takır takır çalışyıor indirdiğin swpye bozuk ondan çalışmıyor:oke:

Uruloki

Uruloki

Üye
cezbedici ordan indirdiğinde türkçe olanıda var olmadı forumda vardı türkçe olarak betalabs a iyi bak

accman

accman

Üye
    Konu Sahibi
güncel..
hala arıyorum bu veya buna benzer programı..zira t9 kaydettiğim kelimeleri unutuyor..
s60 v5 için olanı çalışmıyor s^3'te..
saygılar

HYDR-MC

Üye
güncel..
hala arıyorum bu veya buna benzer programı..zira t9 kaydettiğim kelimeleri unutuyor..
s60 v5 için olanı çalışmıyor s^3'te..
saygılar

Aynen öyle arkadaşlar bi yardım etseniz N73 de aynı sorunu yaşıyorum önceden yoktu böyle bir problem durup dururken oldu neden acaba ?

accman

accman

Üye
    Konu Sahibi
n73 için dediğim programı kullanabilirsin.. v5 bölümünden bakıp indirebilirsin programı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt