samsung i900 rom alakalı şarj sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kahincocuk

Üye
    Konu Sahibi
samsung i900 rom alakalı şarj sorunu
insanın delirdiği anlar vardır.. ve hayatımın en büyük sorunu şu an için samsung i900..
sırf bundan dolayı sigaraya başlayabilirim..
saat 09:15: uyanıyorum.. telefonu şarjdan çekiyorum.. batarya %100 (seviniyorum)
saat 09:45 yemekten sonra 30 dakikalık bir telefon görüşmesi (kız arkadaşım.. sesini duymak iyi geliyor)
saat 10:15 ie'den facebook'a giriyorum..
saat 10:45 faceden çıkıyorum.. batarya %80 (kız arkadaşımla konuştuğum için yine seviniyorum)
saat 10:45 ile saat 13:00 arası teli çekmeceye gömüyorum..
saat 13:01 arkadaşım ile 5 dk'lık telefon görüşmesi.. batarya %60.. (olamaz olmamalı diyorum)
saat 13:10 bir kaç müzik dinliyorum sonra bir iki saatliğine cebimde kalıyor arada sırada çıkarıp saate bakıyorum..
saat 15:30 batarya %40
saat 15:30 ile saat 18:40 arası tel cebimde ve arada sırada kısa kısa görüşmeler yapıyorum toplasan 5 dk olmaz hesabı.. batarya %20

kullandığım rom PDhee_i900Omnia_23662.5.3.6_M2Dv2_beta1

şimdi bu anlattığım iğrenç günlük hayatımdaki batarya durumu normalmidir değil midir?

dibik not: 2 tene bataryam var ikiside orijinal ve ikisinde de durum aynı
dibidik not: rom değiş, tamirciye götür demekle yetinmeyin.. tavsiye verin veya yardım edin.. adıyamanda i900 diye bir telin varlığından haberdar telefoncu yok.. hatta rom ne demek onu bilen bile yok..

vesselam..

kahincocuk

Üye
    Konu Sahibi
hey........................

ph03nix

Üye
bende de aynı sorun var 2 tane bataryamda da aynı sorun ama bende henüz yardım bulamadım diqer forumlarda bile ilqilenen pek kişi yok malesef

recboy

Üye
arkadaşlar lite güzel bir rom...pil daha uzun gidiyor ben kullanıyorum 1 günden fazla ...
resimler

buradan indirebilirsiniz....

sonner82

Üye
insanın delirdiği anlar vardır.. ve hayatımın en büyük sorunu şu an için samsung i900..
sırf bundan dolayı sigaraya başlayabilirim..
saat 09:15: uyanıyorum.. telefonu şarjdan çekiyorum.. batarya %100 (seviniyorum)
saat 09:45 yemekten sonra 30 dakikalık bir telefon görüşmesi (kız arkadaşım.. sesini duymak iyi geliyor)
saat 10:15 ie'den facebook'a giriyorum..
saat 10:45 faceden çıkıyorum.. batarya %80 (kız arkadaşımla konuştuğum için yine seviniyorum)
saat 10:45 ile saat 13:00 arası teli çekmeceye gömüyorum..
saat 13:01 arkadaşım ile 5 dk'lık telefon görüşmesi.. batarya %60.. (olamaz olmamalı diyorum)
saat 13:10 bir kaç müzik dinliyorum sonra bir iki saatliğine cebimde kalıyor arada sırada çıkarıp saate bakıyorum..
saat 15:30 batarya %40
saat 15:30 ile saat 18:40 arası tel cebimde ve arada sırada kısa kısa görüşmeler yapıyorum toplasan 5 dk olmaz hesabı.. batarya %20

kullandığım rom PDhee_i900Omnia_23662.5.3.6_M2Dv2_beta1

şimdi bu anlattığım iğrenç günlük hayatımdaki batarya durumu normalmidir değil midir?

dibik not: 2 tene bataryam var ikiside orijinal ve ikisinde de durum aynı
dibidik not: rom değiş, tamirciye götür demekle yetinmeyin.. tavsiye verin veya yardım edin.. adıyamanda i900 diye bir telin varlığından haberdar telefoncu yok.. hatta rom ne demek onu bilen bile yok..

vesselam..

Kardeşim benimde sorunum aynıydı tlfnu alalı 1 hafta oldu hergün şarja takıp durdum neyse ki sabahtan akşama kadar yetiyordu bide ilk alındığında sürekli kurcalarız bilirsin :D demem o ki teli kapatıp şarj et ve akşamdan uyanana kadar açma teli..Bugün bu sorun bende olmadı sabahtan akşama kadar 5 görüşme yaptım biraz msj attım kurcaladım ve batarya %90 da daha sıcaklığı geçince bazen %100 ü görüyor.. Galiba şarj etme ile ilgili sorun bu kardeş bende ışık yeşil olunca çekiyordum 1 gün gidiyordu şimdi sabah kalkana kadar bırakıyorum şarjda şimdilik iyi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt