[YENİ] Ucweb 7.6 Türkçe By Burhan 2010 farkıyla ilk maxicep"de>

Sponsorlu Bağlantılar

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
teşekkurler.. ama bir sorun var ben 6670 kullanıyorum hat vodafone. program guzel sorun yok yuklendı açıldı ama sitelerin isimlerinde oknmuyacak karakterler yazıyo. yani örneğin google yazması gerekirken böle kareler var bildiğin kare yani hçbi harf yok.:S menüde sorun yok menu türkçe tamam sorun yok ama o siteler harfler falan ole kare kare şeyler. :S dilden dolayı dyemi düşündüm dil değiştirme yeride yok. bi yardım edersen sevinirim.

serverden kaynaklanıyor

yusufabii

yusufabii

Üye
Dostum burhan. Bana özel mesaj atar misin.Ben atamadım da özel bişey konuşacağım bekliyorum.Uygulama içinde teşekkürler.

süleyman yıldız

Üye
gerçektende yazı yazması gereken yerlerde kare işaretleri çıkıyor.

ishak18

ishak18

Üye
hotfileden dosya indirebiliormu ?

neco5858

Üye
Gerçekten eline saglik.Ben birsey sorucaktm benm tel 6630 operanin bazi versionlarini ve senin bikaç ucbrwser versionlarini kullandm youtube facebook gibi yerlerden video izleyebilirmiym acaba?Sitenin Mobil mi olmasi gerekiyor yardmci olursan sevinirm

Masum Shersery

Masum Shersery

Üye
eline saglık

romeo560

Üye
burhan kardeş eğer bize paylaştığın program gerçekten çalışıyorsa bende indirecem

köprülü

Üye
burhan abi şunu sormak istiyorum UCweb programı ile ve diğer tarayıcı programları ile facebook a girdiğim zaman bu facebook tarafından olağan dışı giriş olarak algılanıyor ve hesabım geçici olarak kapatılıyor bu sorunu opera ve netfront tarayıcı programları hariç tüm programlarda yaşıyorum her seferinde hesabımı doğrulamak ve şifremi yenilemek zorunda kalıyorum sebebi ne olabilir yardımcı olurmusun abi

ishak18

ishak18

Üye
burhan abi şunu sormak istiyorum UCweb programı ile ve diğer tarayıcı programları ile facebook a girdiğim zaman bu facebook tarafından olağan dışı giriş olarak algılanıyor ve hesabım geçici olarak kapatılıyor bu sorunu opera ve netfront tarayıcı programları hariç tüm programlarda yaşıyorum her seferinde hesabımı doğrulamak ve şifremi yenilemek zorunda kalıyorum sebebi ne olabilir yardımcı olurmusun abi

cepten girince farklı yerlerden giriyor mesela amerikadan gibi guvenlik amaçlı dogrulama yaparken şu yerden girildi diye soruyor bilgim var dersen bi daha sormaz

face heasbına nerden girildigine bakmak istiyorsan facebook hesap > hesap ayarları > > hesap guvenligi >Hesap Aktiviteleri :oke:

sabri04x

sabri04x

Üye
Teşşekkürlerrrrr

köprülü

Üye
Teşekkür ederim

Çevirmen 58

Üye
güzlmi program

Serdarcerrah

Üye
Program 5800xp çalışmıyor.

alone_city

Üye
6630 garantı baglantı olur mu?

Mstfgl

Mstfgl

Üye
<a href="http://mgol.ceb.im/86843-UCBrowser_V7.7.1.88_S60V2_pf27_(Build11051010).sis"><font color="#00FF00">ucbrowser</a>Direk ındır

bekir72

Üye
Teşekkürler

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
Teşekkürler

my62231

Üye
Çok sağolasın ellerine sağlık

Mustafa0099

Üye