NOKİA en iyi dokunmatik telefon hangisi??

Sponsorlu Bağlantılar

vic353

vic353

Üye
takmışsınız otofokusa allahım ya oto yok ama elle yap nokiaların denklanşör tuşu 2 kademeli olur az basarsan odaklanma( fokus) tam basarsan çekim yapar. sen de odaklan ve öyle çek. adam nokianın en iyi dokunmatiği hangisidier diyor siz hemen nokia yı kötülüyorsunuz gidin bunu s^3 kısmında bada veya iPhone kısmında yapın.

• Beğen
Tepkiler: kaptan_006 ve pRime.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
birde samsung jet hoşuma gitti ama işletim sisteminin ne olduğunu bilmiyorum galiba yok ..
Hemen bilgi veriyim. Güzel telefon hakkaten ben de arkadaşımda gördüğümde sevmiştim ama yaklaşık 2 yıl önceydi. Alınır ama alınmaması için de iki nedeni var telefonda 800 mhz'lik iyi bir işlemci var, ama işletim sistemi yok Android kurdular ama bluetooth gibi bazı özellikler çalışmıyor. Telefonu aldığında Android kurmak için baya uğraşıcaksın yetmezmiş gibi bazı özelliklerden feragat etmek zorunda kalacaksın. Dokunmatik ekranı rezistiv yani basmatik diye nitelendirilen türden. Artık rezistiv ekranların yerini alan ısıya duyarlı hassasiyeti en yüksek olan tür yani kapasitif ekranlar moda.
Son olarak yazdığım eksiler senin için önemli değilse aldığına pişman olmazsın, kamerası falan iyidir yani.

--------------- Ekleme ---------------

takmışsınız otofokusa allahım ya oto yok ama elle yap nokiaların denklanşör tuşu 2 kademeli olur az basarsan odaklanma( fokus) tam basarsan çekim yapar. sen de odaklan ve öyle çek. adam nokianın en iyi dokunmatiği hangisidier diyor siz hemen nokia yı kötülüyorsunuz gidin bunu s^3 kısmında bada veya iPhone kısmında yapın.
Bunun sebebi nedir biliyor musun ? Bu forumda sadece Nokia'yı kötülemek amacıyla cahilce yorumlar yapan üye sayısı baya arttı. İşin kötü yanı da bu konuda bizlerden yardım isteyen arkadaşlara yalan yanlış bilgiler veriyorlar. Yani odak noktaları Nokia. Bugün Nokia 4 çekirdek işlemcili 20 mp kameralı, 4 hoperlörlü müzik seti gibi ses veren telefon yapsa da gene kötülerler. Mantık bu yani; Kişinin sorununu çözmekten çok hedeflenen markayı olabildiğince yerin dibine sokmak.

• Beğen
Tepkiler: pRime.
kömürkenti

kömürkenti

Üye
nokia istiyorsan şimdiden geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: hoss
hoss

hoss

Üye
senin gibi nokia nı degiliz allahtan hiç olmazssa gercekleri konusuyoruz , otofokussuz bir telefonu adama kakalamaya calısıyorsunuz

mahqum_74

Üye
Hoss her yerde nokia yı kotülüyorsun samsung wave auoto focus var deselerde yok ... axe midir ace midir her ne haltsa onuda kımse begenmıyor adam yenı almıs deiştirmek ıstıor yok onu al yok sunu al neyı al diosan 1 ay kullanıp 2. el olarak satılan telefonlar ... Nokia c6-01 c7 ws. bu modellerde hep bi kusur buluyorsun amacın ne senın ? dogru yonlendirmek olsa nokia'nın tellerıne dandik diorsun senın önerdiğin dandiğin dandiği ..

• Beğen
Tepkiler: pRime. ve kaptan_006

kaptan_006

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım profilindede yazdığı gibi galiba senin telefonun c6-01... nasıl memnun musun benim icin c6-01 birinci planda o olmazsa x6 16 gb düşünüyorum ne dersin ???? :) :)

pardon yhaa yanlış alıntı yaptımm:ehe:ehe:ehe

Hoss her yerde nokia yı kotülüyorsun samsung wave auoto focus var deselerde yok ... axe midir ace midir her ne haltsa onuda kımse begenmıyor adam yenı almıs deiştirmek ıstıor yok onu al yok sunu al neyı al diosan 1 ay kullanıp 2. el olarak satılan telefonlar ... Nokia c6-01 c7 ws. bu modellerde hep bi kusur buluyorsun amacın ne senın ? dogru yonlendirmek olsa nokia'nın tellerıne dandik diorsun senın önerdiğin dandiğin dandiği ..
arkadaşım profilindede yazdığı gibi galiba senin telefonun c6-01... nasıl memnun musun benim icin c6-01 birinci planda o olmazsa x6 16 gb düşünüyorm ne dersin ????

pRime.

pRime.

Üye
Gerçekler mi? :aha: Fanboylukla gerçekleri karıştırmayalım lütfen. Adam Nokia istiyo siz gelmişiniz Nokia şöyle kötü, böyle kötü gibi boş yorumlarla doldurmuşsunuz Gelmiş Wave2 öneriyo Galaxy S öneriyo! Biz bu telefonlar kötü mü diyoruz? Harika ama adamın fiyat aralığı belli,o fiyata alabileceği en iyi telefon da belli biri çıkıp diyo ki Galaxy Ace al.
Belli Galaxy Ace çok daha iyi! O kadar iyi ki HD video kaydı yok, 3G kamerası yok, ekranı lcd ve çözünürlüğü düşük. Üstüne üstlük C6-01den daha pahalı!
Kaptan_006 sana c6-01 öneriyorum. sırf kamera için x6 falan sakın alma. Sonra neden x6 alıpta c6-01 almadım dersin benden söylemesi!
Bu da c6-01'in kamerasıyla çekilmiş bir foto:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 737108 ve kaptan_006
SpeciaL@

SpeciaL@

Üye
Bana sorarsan dokunmatik telefon alacaksan Nokia alma.Nokia dokunmatikte geç algılıyo ve iyi değil.Eğer dokunmatik alacaksan sana Samsung öneririm..

kaptan_006

Üye
    Konu Sahibi
Gerçekler mi? :aha: Fanboylukla gerçekleri karıştırmayalım lütfen. Adam Nokia istiyo siz gelmişiniz Nokia şöyle kötü, böyle kötü gibi boş yorumlarla doldurmuşsunuz Gelmiş Wave2 öneriyo Galaxy S öneriyo! Biz bu telefonlar kötü mü diyoruz? Harika ama adamın fiyat aralığı belli,o fiyata alabileceği en iyi telefon da belli biri çıkıp diyo ki Galaxy Ace al.
Belli Galaxy Ace çok daha iyi! O kadar iyi ki HD video kaydı yok, 3G kamerası yok, ekranı lcd ve çözünürlüğü düşük. Üstüne üstlük C6-01den daha pahalı!
Kaptan_006 sana c6-01 öneriyorum. sırf kamera için x6 falan sakın alma. Sonra neden x6 alıpta c6-01 almadım dersin benden söylemesi!
Bu da c6-01'in kamerasıyla çekilmiş bir foto:
haklısın ama o fotoğrafta uzaklar bulanık görünüyor bi de şuna bakınız;;;;

pRime.

pRime.

Üye
Sırf kamera için x6 alacaksan parana yazık edersin. Uygun fiyata çok iyi bir kamera telefonu mu istiyorsun N86 8mp al ozaman.

kaptan_006

Üye
    Konu Sahibi
Sırf kamera için x6 alacaksan parana yazık edersin. Uygun fiyata çok iyi bir kamera telefonu mu istiyorsun N86 8mp al ozaman.
dokunmatik arıyorum :)

neden c6-00 ı kimse önermiyor :) 5 mp kamera otofokus var .. tam benim aradığım tel bi kaç yerde danıştım ama aldığına pişman olursun diyorlar neden ??

mangdaşire

mangdaşire

Üye
kardeş nokia alma.samsungun dokunmatiklerine bak.eger program yüklemekle ugraşamam diyorsan samsung genoa iyidir.

• Beğen
Tepkiler: kaptan_006
pRime.

pRime.

Üye
Illa C6mı X6mı diyorsan X6 al. X6'nın ekranı tam dokunmatik, c6'nınki resistiv.

casannova

casannova

Üye
N97 fena değil

kaptan_006

Üye
    Konu Sahibi
kardeş nokia alma.samsungun dokunmatiklerine bak.eger program yüklemekle ugraşamam diyorsan samsung genoa iyidir.
samsung un eski telefonlarına oyun indirilmiyordu mesela e250 flan ilk çıktığnda biraz kullanmıştım tema oyun program hiç bişey yüklenilmiyordu ayrıca cok cabuk bozuluo 3 defa servise gitti yine bozuldu attım bi kösede yatıo bundan sonrada zaten bir daha samsung almam demiştim şimdide pek düşünmüyorum zaten ailemde buna pek sıcak bakmaz onlarda benimle birlikte o telefondan bıkmıştı... peki nokia nın dokunmatiğini neden önermiorsunuz kimisi diyor hayatının hatasını yaparsın kimisi diyor pişman olursun... benim bi arkadaşımın n97 var sorunsuz kullanıyor...

mahqum_74

Üye
arkadaşım profilindede yazdığı gibi galiba senin telefonun c6-01... nasıl memnun musun benim icin c6-01 birinci planda o olmazsa x6 16 gb düşünüyorum ne dersin ???? :) :)

pardon yhaa yanlış alıntı yaptımm:ehe:ehe:ehe

arkadaşım profilindede yazdığı gibi galiba senin telefonun c6-01... nasıl memnun musun benim icin c6-01 birinci planda o olmazsa x6 16 gb düşünüyorm ne dersin ????
hiç bir problem yok kardeşim milletin işini kafanı karıstırmak ... c6-01 sınıfının en ıyısı bence .. ama sende bilirsin yuksek olanlara hep çamur atarlar ...

• Beğen
Tepkiler: kaptan_006 ve pRime.

kaptan_006

Üye
    Konu Sahibi
hiç bir problem yok kardeşim milletin işini kafanı karıstırmak ... c6-01 sınıfının en ıyısı bence .. ama sende bilirsin yuksek olanlara hep çamur atarlar ...
biliyorum c6-01 güzel telefon en baştan beri o hoşuma gidiyor ama ben fotoğraf çekmeyi seven biriyim çok fotoğraf çekerim ve alacağım dokunmatik telefonun bana güzel sonuçlar vermesini istiyorum... bu telefonda otofoks yok biliyorum nokianın deklanşörü 2 tuşlu mu ne oluyormuş birinciyi basıp odaklama ikinciyi basıp çekme yap diyorlar ama emin değilim yani..:hmmm

mangdaşire

mangdaşire

Üye
eh valla kendin bilirsin kardeş.ben 5800 aldım acayip pişmanım.eger samsung almayacaksan nokia olarak c7 veya n8 öneririm.

• Beğen
Tepkiler: kaptan_006

kaptan_006

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bişey daha sorucm paralel ithatın ne anlama geldiini biliyorum ama paralel ithalat olmayana bişey deniyor mu yani herhangi bi ismi var mı :ehe

mutluadam

Üye
gerçekten c7 de dneklanşörle birinci kademede otofocus oluyormu? ben inceledim c7 fotolarını hep uzak çekim ve her bölgeye eşit odaklı. otofocus luı olanlar ise odaklandığı nesne net diğer taraflar puslu aynı gözün algılaması gibi.