Aşk nasıl anlatılır yada anlatılır mı...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qirL1903

qirL1903

Üye
Aşk olmaz olur mu ya .. Aşk vardır siz yaşamadığınız icin nerden bileceksiniz :D Bazen insan aşık olduğunu sanır ama aşık değildir aşk garip bir şey :D

• Beğen
Tepkiler: ebuş...
-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel bir konuydu sonuna kadar okudum aşk bir ****** yemeyen yoktur
:nono:
güzel hikaye paylaşım için teşekkürler.
ÖNEMLİ DEĞİL.

--------------- Ekleme ---------------

Aşk olmaz olur mu ya .. Aşk vardır siz yaşamadığınız icin nerden bileceksiniz :D Bazen insan aşık olduğunu sanır ama aşık değildir aşk garip bir şey :D
:op:yürü be kim tutar seni yaşayan bilir.o kalp atışı güm güm güm sanki çıkıcak ayy hiç unutlmaz bişey unutmak istemediğin bişey farklı

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
hakan.c

hakan.c

Üye
ne işe yarıyor?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Boş yere acı çekmeye :hmmm

• Beğen
Tepkiler: hakan.c
minoo

minoo

Üye
Aşk..
Aşırı sevgi ve bağlılık duygusu, sevi..: “Gönlüm düştü bu sevdaya / Gel gör beni aşk neyledi” -Yunus Emre.

Mükemmel bir hikaye.

• Beğen
Tepkiler: ChavRash
PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
Aşk diye bir şey yok..
eğer cok iyi birini bulursan gercek aşkı ozmn anlarsın.Tabi bizim simdiki gibi sadece vakit geçirmek icin cıktıgımız kişiler değil.Zaten o aşk değil.Ama iyi birini bulursan ask ozmn kendini cok belli eder.

minoo

minoo

Üye
Sizce aşk mesafelere bağlı mıdır?

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
Sizce aşk mesafelere bağlı mıdır?
Eğer birini gerçekten sevdiysen asla mesafe önemli değildir.Benim kız arkadasım suan İzmirde.Ve cok da güzel ilişkimiz yürüyor hemde birbirimizi daha cok özlüyoruz.Onun maddi durumu biraz daha iyi oldugu icin fırsatları hic kacırmıyor.:)

• Beğen
Tepkiler: minoo
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Off ya lanet olsun.. Ayrıldıktan sonra tam 3 yıl bir kızı unutmamıştım. O yüzden aşktan nefret ediyorum oldu mu ? :@

mangdaşire

mangdaşire

Üye
aşk aslında anlatılmaz.hatta meşhur bir söz vardır "sen, mutluluğun resmini yapabilir misin abidin?"(Nazım hikmet'in Abidin dino ya sordugu soru)ya,aşk ta mutluluk gibidir aslında.anlatmak zordur.hayatta yaşayarak ögrenilen birşeydir.bana göre aşk bir kerem ile aslıdır.başkasına göre bilgisayarına duydugu sevgi olabilir aslında.aşk göreceli bir kavramdır...:sarıl:

• Beğen
Tepkiler: minoo ve Revengeful
PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
Off ya lanet olsun.. tam 3 yıl bir kızı unutmamıştım. O yüzden aşktan nefret ediyorum oldu mu ? :@
İnsanlar da bunu cok takıyor nedense ya:D Ben suanki kızı herşeyden cok seviyorum ama ayrılsam sadece biraz üzülürüm:D

zaza

zaza

Üye
Ben aşk anlatılmaz demiştim hatta bunu şiirle anlatmıştım başı şöyle:)

aşk'ı anlat dediler olmayacağını bile bile
yaz dediler yazmadım sevgi anlatılmaz diye
beni sürgün ettiler bilmediğim diyarlara
şimdi ise çağırıyorlar geri mezarımı kazmaya

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
O kız kimdi biliyor musun ? Ben o kıza daha ilkokul 1 de görmüştüm.. yıllar geçti çıkmaya başladık, 4 yıl boyunca birlikteydik.... Sonra ikimizinde istemediği bir durum yüzünden ayrılmak zorunda kaldık.

minoo

minoo

Üye
Aşk anlatılmaz bence. Şudur diyemiyorum ben.
Ama güzel bir şey. Hem de çok.

• Beğen
Tepkiler: zaza ve PhyscoDevil
PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
O kız kimdi biliyor musun ? Ben o kıza daha ilkokul 1 de görmüştüm.. yıllar geçti çıkmaya başladık, 4 yıl boyunca birlikteydik.... Sonra ikimizinde istemediği bir durum yüzünden ayrılmak zorunda kaldık.
her insan farklıdır sonucta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...