OPDA sitesinden sertifika alıp telfonu kapananlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Larock

Larock

Üye
    Konu Sahibi
OPDA sitesinden sertifika alıp telfonu kapananlar
ben de gecen gün opda'dan sertifika almak için imei numaramı verdim ve aldım. biliyorum pek güvenilir bir site değildir belki ama ben yine de sormak istiyorum, bu siteden sertifika aldıktan sonra teli klonlanan var mı?

klarnet_adnan

Üye
bende opdadan sertifika aldım hiçbir sorun yok bence güvenilir.

Larock

Larock

Üye
    Konu Sahibi
sen sertifikayı alalı ne kadar zaman oldu mesela.

vedat533

vedat533

Üye
ben opda dan aldım sertifika telefon elimde patladııııı şimdi yoğun bakımdayım.....:kop::d:
BUHUHOHAHAHHAHAHHAHAHA nolcak yaw koskoca site imei korsanlığımı yapacak şehir efsanesi bunlar aga takma bende aldım hemde yarı fiyatına

Larock

Larock

Üye
    Konu Sahibi
telfnu kapanan olmadığına göre sorun yok:oke: teşekkürler..

kartoncu

kartoncu

Üye
Arkadaşlar, hepinize selamlar.

Şuan moralim çok bozuk, az önce telefonuma "Yasal Takip" adı altında bir SMS geldi.
Telefonumun imei numarası klonlanmış ve 30 gün içinde operatörlere kapatılacağından bahsediliyor.
Bu SMS'i okuyunca başımdan kaynar sular döküldü, çok fena oldum.

Yaklaşık 1,5 ay önce, Opda.Cn adresinden sertrifika almıştım. Alırken de "Aman, ben ne yapıyorum, ya imei numaramı çalarlarlsa?" diye de düşünmüştüm.
Hani derler ya, aklıma gelen başıma gelir, bizimkisi de o hesap oldu.

Neyse ki, telefonum faturalı, lakin faturası bana ait değil. TK ile yaptığım görüşme sonrası, TK'daki yetkili bana bir adet GSM numarasına telefonumu açabileceklerini( gerekli evrakı yolladıktan sonra) belirttiler.

Bende bu durumu sizlerle paylaşmak istedim. Sizden ricam, benim başka bir alternatifim var mı? Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
Hepinize şimdiden teşekkürler,

jeki01

jeki01

Üye
2 seneden beri 5 telefona sertifika aldim bu siteden, hic sorun cikmadi.

Yurt disinda da, Turkiye de de.

eses2658

eses2658

Üye
Ben yaklaşık 8 ay önce aldım. Hiçbir sorun yok tarafımdan. Gayet de kullanışlı bence.

eç038

eç038

Üye
arkadaşlar bu opda her telefona özel bişe mi.. ben eski telefonumu verdim de ??

celibar

celibar

Üye
telefona özel...bir sertifika her telefona olsaydı opda diye bir site olmazdı.

eren3546

eren3546

Üye
Nokia N96 356406026364447 buyrun size saglam imei bi arkadaşım gecenlerde bana büyük bi kazık attı bende imelini ele gecirdim

kral_can

Üye
e napcaz bu imiyi :dd

talat070

Üye
ben 1 ay oldu alalı problem yok

bob_marley01

Üye
Nokia N96 356406026364447 buyrun size saglam imei bi arkadaşım gecenlerde bana büyük bi kazık attı bende imelini ele gecirdim

lan ben sana kazık mı attım hadi attım benle çözsene ne diye imei mi yazıyon saga sola adminler banlayın sunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt