Nokia C3 Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
okandnmz

okandnmz

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C3 Hakkında
Öncelikle Herkese Merhaba Arkadaşlar.

Ben nokia E63 almaya karar vermiştim ki bugüne kadar.Teknosada dolaşırken Nokia c3'ü gördüm 330 tl yazıyordu.Yanında da tek ödeme. Yani peşin mi 330 Tl anlamadım ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

tlg-68

tlg-68

Üye
peşin 330 taksitli satış 350 tl (8 taksit)

OğuzcanAbi

Üye
c3 330 tl mi =?

okandnmz

okandnmz

Üye
    Konu Sahibi
evet hatta link

--------------- Ekleme ---------------

teşekkürler tlg-68

galaxyminipsp

galaxyminipsp

Üye
daha ucuzlamamış :d

wiper81

Üye
Arkadaslar Nokia C3 aldım Hattım Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp wap ayarlarını istedim wap ayarlarını gerçekleştirdim.Wifiyi açıyorum internete girdğimde kontur gidiyor.Yardımcı olabilecek var mı ???

sLayer31

sLayer31

Üye
3 hafta önce real m1 den 335 e aldım kvk lı peşin :))

Meteormta

Üye
Arkadaslar Nokia C3 aldım Hattım Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp wap ayarlarını istedim wap ayarlarını gerçekleştirdim.Wifiyi açıyorum internete girdğimde kontur gidiyor.Yardımcı olabilecek var mı ???

bende de turkcell var aynısı oldu, telefonun ayarlarını fabrika ayarlarına döndürdüm wifide bir sorun kalamdı ancak o.facebook a bile girsem wapten para gidiyor. Anladığım kadarıyla birini seçcez wap yada wifi.

die4you.

Üye
bende de turkcell var aynısı oldu, telefonun ayarlarını fabrika ayarlarına döndürdüm wifide bir sorun kalamdı ancak o.facebook a bile girsem wapten para gidiyor. Anladığım kadarıyla birini seçcez wap yada wifi.
Wap ayarlarında bağlanıcak yerleri temizleyin.Sonrada wireless'a bağlanıp kablosuz internetten gezinebilirsiniz.
Telefon ilk olarak wap'tan bağlanıyordur o yüzdende tl'niz düşer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt