Blackstar 5800 v52 MOD/HACK

Sponsorlu Bağlantılar

akrepkore

akrepkore

Üye
orda "takılı olduğundan emin olun" dediğine göre takmalısınız. İsterseniz takmadan deneyin ama telefon açıldığında hafıza kartına bazı verileri otomatik olark atmak isteyecektir(rompatcher için patches klasörü gibi) ve hafıza kartı olmadığı için atamayacak ve sistem de eksik olacaktır.
Hafıza kartınız niye takılı olmasın istiyorsunuz ki?!

hayır herhangi bir neden yok sadece o kısmı tam anlayamadım..

ilgin için teşekkür ederim...
saygılar..

maktama

maktama

Üye
hayır herhangi bir neden yok sadece o kısmı tam anlayamadım..

ilgin için teşekkür ederim...
saygılar..
hafıza kartının içindeki bazı eski sistem dosyaları yeni fw attıktan sonra sorun çıkarabiliyor. Onun için ya hafıza kartına format atmanız ya da içindeki sistem dosyalarını silmeniz önerilir.
En basit yolu Pcsuite ile telefonunuzun tam yedeğini(hafıza kartıyla birlikte) alın , hafıza kartınıza format çekin, bu fw'i telefona jaf ile atın, ve pcsuite ile yedeğinizi "ayarlar" hariç geri yükleyin.

akrepkore

akrepkore

Üye
hafıza kartının içindeki bazı eski sistem dosyaları yeni fw attıktan sonra sorun çıkarabiliyor. Onun için ya hafıza kartına format atmanız ya da içindeki sistem dosyalarını silmeniz önerilir.
En basit yolu Pcsuite ile telefonunuzun tam yedeğini(hafıza kartıyla birlikte) alın , hafıza kartınıza format çekin, bu fw'i telefona jaf ile atın, ve pcsuite ile yedeğinizi "ayarlar" hariç geri yükleyin.

Teşekkürler...

bluemai

bluemai

Üye
telefonda rompatcher'i tıklıyorum açılmıyor.. bir de pc suit ile dizüstü pc den nete bağlanmakta sorunlar yaşıyorum konu ile bilginiz varsa...

--------------- Ekleme ---------------

3,4 gündür bi sıkıntı yoktu fw yi yükleyeli..

eray688

Üye
bro gayet iyi sorun yok ama rompatcherdaki install server rp nerde onu arıyorum bulamıyorum sonradan ekleyebiliyormuyuz

biraz dosyaları göz attım z ye atılmış rompatch eklentileri sanırsam oraya ekleme yaparak yapabilirim (bakmadan soruyolar yaa:D)

Ozaman ben size z ye nasıl dosya atcam ben yaa diyee bişey sorsam

-hasangun-

-hasangun-

Üye
    Konu Sahibi
telefonda rompatcher'i tıklıyorum açılmıyor.. bir de pc suit ile dizüstü pc den nete bağlanmakta sorunlar yaşıyorum konu ile bilginiz varsa...

3,4 gündür bi sıkıntı yoktu fw yi yükleyeli..
Dostum olay şu:
hard format attıysan yazılımı yükledikten sonra bu durumun oluşması gayet doğal.
çözüm:
Z:\data\ içindeki patches klasörünü olduğu gibi c ya da e: ye kök dizine kopyala
bro gayet iyi sorun yok ama rompatcherdaki install server rp nerde onu arıyorum bulamıyorum sonradan ekleyebiliyormuyuz

biraz dosyaları göz attım z ye atılmış rompatch eklentileri sanırsam oraya ekleme yaparak yapabilirim (bakmadan soruyolar yaa:D)

Ozaman ben size z ye nasıl dosya atcam ben yaa diyee bişey sorsam

z: ye dosya kopyalanmaz. ancak yazılımı düzenleyerek z ye istediğin dosyları gömmüş olursun....

RudeJbx

Üye
ya kardes flash diyorum phone not found yazıyor napacam ben ya?

kubi1907fb

Üye
resimler gitmiş

ayarları biri söyleyebilirmi?

maktama

maktama

Üye
resimler gitmiş

ayarları biri söyleyebilirmi?
resimler sağlam. imageshack'e üye olun. sonra foruma girin. İmageshack'in kullanıcı çekmek için dalavereleri.

-hasangun-

-hasangun-

Üye
    Konu Sahibi
resimler sağlam. imageshack'e üye olun. sonra foruma girin. İmageshack'in kullanıcı çekmek için dalavereleri.

benim anladığım kadarıyla da Forum Yöneticisinin üye olması lazım...
Çünki bütün konularda oluyo bu durum!

maktama

maktama

Üye
benim anladığım kadarıyla da Forum Yöneticisinin üye olması lazım...
Çünki bütün konularda oluyo bu durum!
eeeeeee... Bilgim yok o konuda.:islik
Bende tıkır tıkır açılıyor vallahi:D(zaten üyeydim ben imageshack'e). Milletin sorunu olunca araştırıp bulmuştum nedenini:D:D

Isumairu

Isumairu

Üye
yeni fw ne zaman gelecek?

şu koca forumda sadece senin fw adam gibi çalışıyo

BetaBong

BetaBong

Üye
hafiza karti : Sounds\Digital mp3 dosyalarini buraya attim aam player görmüyor yeniledim yine yok....

Bu arada mod için tesekkürler

maktama

maktama

Üye
hafiza karti : Sounds\Digital mp3 dosyalarini buraya attim aam player görmüyor yeniledim yine yok....
|-)ilk sayfadaki ilk mesajı iyi okuyun.
Özellikle Yapılan Değişiklikler... kısmını:pro:

BetaBong

BetaBong

Üye
tamam " Müzik çalar sadece Hafıza kartındaki Music klasörünü tarar " mod basarili olmus :) birde c2z eklentisini nereden bulurum rompatcher için sagol

-hasangun-

-hasangun-

Üye
    Konu Sahibi
tamam " Müzik çalar sadece Hafıza kartındaki Music klasörünü tarar " mod basarili olmus :) birde c2z eklentisini nereden bulurum rompatcher için sagol

C2Zmaker diye arat bulursun...
Kendi teline has oluşturman lazım...
Program vasıtasıyla....

BetaBong

BetaBong

Üye
v5 bölümünde bulamadim sizde varmi C2Zmaker ?

-hasangun-

-hasangun-

Üye
    Konu Sahibi

BetaBong

BetaBong

Üye
sagol ama olmadi önce pip sonra öbürünü yükledim uygulamalarima birsey gelmedi... E nin içinede gelmedi öyle bir dosya

HideSystem

HideSystem

Üye
yeni fw ne zaman gelecek?

şu koca forumda sadece senin fw adam gibi çalışıyo

+1

kesinlikle doğru söylüyorsun bu forumda o kadar fw yükledim telefona hiçbiri bu fw kadar stabil ve kullanışlı değil kimilerde sorun çıkıyor kimilerde eksiklik oluyor en stabil en iyi fw bu bence

kotukoylu yeni fw yi bekliyoruz

bu arada emeklerinden dolayı teşekkürler :oke:

Üst Alt