symbexe v1.02 {exe ve py dosyalarını telefonda açın}

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
symbexe v1.02 {exe ve py dosyalarını telefonda açın}
Telefonunuzda exe ve py uzantılı dosyaları açmaya yarayan phyton temelli küçük bir program.sertifika isterse sertifikalayın.telefonunuzda phyton kurulu olması lazım.benim deneme imkanım yok deneyenler tecrübesini aktarırsa sevinirim.

This little application to empower your phone (file shells) to launch exe-file and py-files
For example, X-plore (Symbian 9.x, up to version 1.30) could not run exe-files, and among Python does not allow to run the script from any location
Free program SymbExec help solve this problem

Short guide

If SymbExec not yet installed, then put the previous version SymbExec 1.01, and only then the current
In X-plore (up to version 1.30) for exe-file makes the association to the program SymbExec
On the py-file associations do not need, the association is registered in the system of automatic installation SymbExec (to run the script Python-script required to run Python and Python Shell)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bymen07, ismailbahadır, dert91 ve 11 diğerleri

menopiko

Üye
uygulamada sorun var. Yükleme sırasında yarıda takılıyor.
Yardımcı olursanız sevinirim. :)

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
Sağol nadir

HackerCelik

HackerCelik

Üye
evet yuklerken yarıda iptal ediyo nedendir?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
eğer kurulmazsa bir önceki versiyonu kurulacakmış.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bir önceki versiyon eklendi onu kurup 1.02 yi kurun bakalım.

HackerCelik

HackerCelik

Üye
nadir abi önce eski sürümü kurdum denedim açmadı yeni sürümü üstüne kurdum yüklendi ama uygulamalara simgesi gelmedi yüklü uygulamalarda gözüküyo tekrar yükledim yine uygulamalara gelmiyo

muaythai

muaythai

Üye
exe derken bildiğimiz exe :S uygulama uzantısı mı :S

dejawu_10

Üye
teşekkürler

y10

y10

Üye
exe dosyaları tel.de açınca nolcakkı yukledigimiz şeyi açabilcezmi deneyen varmı beyler ???

masa3550

masa3550

Üye
Tşkürler

geneluye

geneluye

Üye
Teşekkürler Nadir abi
Acaba programı denediniz mi? Ne tür ve boyutlarda exe dosyalarını açabilir çok farklı bir durum bilgi verebilir misiniz?

nwileck

Üye
Teşekkürler

Ninjaemos

Ninjaemos

Üye
Ya Denedinizmi Arkadaşlar Belki Portaple( Uygulamanın Tüm Dosyaları Sadece EXE :) ) uygulamaları açar

rta

Üye
Arkadaşlar önce eski ve sonra yenisini yükleyin. Program X-plore dosya yöneticisinin "Araçlar" menüsüne " Dosya Uzantıları" diye bir menü ekliyor. Bu menü ile dilediğiniz dosya uzantısının istediğiniz program ile açılmasını ayarlayabiliyorsunuz.

'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
Arkadaşlar önce eski ve sonra yenisini yükleyin. Program X-plore dosya yöneticisinin "Araçlar" menüsüne " Dosya Uzantıları" diye bir menü ekliyor. Bu menü ile dilediğiniz dosya uzantısının istediğiniz program ile açılmasını ayarlayabiliyorsunuz.

Yahu arkadaş tamam onu da yaptım yine nasıl açacakiz o exe dosyalarını:(

prgrmc

prgrmc

Üye
emeklerinize sağlık

anık

Üye
ben bunu kurdum x-ploreden her şeyi ayarladım aç deyin açabilecek uygulama yok diyor bir sorun var bu programda

berk2010_2

Üye
Ben Olayı Çaktım Bunu İndirin Sonra X-Plore a girin Orda Bir Yer Var Arkadasimizin dedigi oraya girin exe yaain bu uygulamayi seçin Bu Kadar!

qwerse

Üye
sertifika hatası :(