pluscep hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Aziz™;3196900' Alıntı:
bizim konularla piyasada azcıkta olsa duran siteler nicedir..şahsen kendi konularımı onlarca sitede gördüm..hepsinin kökünü kurutmak lazım:)
Dev arama motoru Google zaten onların kökünü kurutuyor, hakettikleri değeri veriyor. İnternet ortamında elbette ki biryerlerden biryerlere veriler ve içerikler taşınacak ancak bizim buradaki öncelikli amacımız, konularımızın aynısı pluscep de oldugu için kapatmak degil, bize karşı kurulmuş bizden içerik ve üyeler çalınarak olusturulmus bir yapıyı çökertmekti.

Yoksa; rakibi severiz. Rakipler olmasa durdugumuz yerde sayarız ... Bizden alıntı yapmayan aktif rakiplerimiz de var ve takdir ettiğim içerik ve davranısları da mevcut. Sonucta; amaç internet ortamında ziyaretçilere faydalı ve yararlı içerik ve bilgi sunabilmek ...

Aziz™

Aziz™

Üye
Dev arama motoru Google zaten onların kökünü kurutuyor, hakettikleri değeri veriyor. İnternet ortamında elbette ki biryerlerden biryerlere veriler ve içerikler taşınacak ancak bizim buradaki öncelikli amacımız, konularımızın aynısı pluscep de oldugu için kapatmak degil, bize karşı kurulmuş bizden içerik ve üyeler çalınarak olusturulmus bir yapıyı çökertmekti.

Yoksa; rakibi severiz. Rakipler olmasa durdugumuz yerde sayarız ... Bizden alıntı yapmayan aktif rakiplerimiz de var ve takdir ettiğim içerik ve davranısları da mevcut. Sonucta; amaç internet ortamında ziyaretçilere faydalı ve yararlı içerik ve bilgi sunabilmek ...
Haklısın Ozan dediklerine katılıyorum bu durum tamamen sapıtanlar için geçerli ve bu site çığır noktasına gelmişti.sonuçlanmasıda çok iyi oldu.dediğin gibi rekabet iyidir ama haddini aşanlarında yolu kesilecektir:)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Hırsızlar çalabilirler ama eninde sonunda ait oldukları çöplüğe dönerler.

Buna ilaveten -istisnalar hariç- oradaki üyelere diyebileceğim bir şey yok. Bazıları hata yaptılar, bazıları sadece tercih, bazılarıysa kalleşlik.
Her ne kadar "yaramaz"lara kesinlikle yerimiz olmasa da herkesin hata yapabileceğine inanıyoruz.
Gerisi için -->

fatikngage

fatikngage

Üye
hayırlı olsun:D

ozgurfeb1907

Üye
pluscep.com yok ama pluscep.net erişilebiliyor hala yani kapatamamşsınız pluscep'i :ehe

byilmazZ

byilmazZ

Üye
Tüm forum ailesine hayırlı olsun :oke:

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
pluscep.com yok ama pluscep.net erişilebiliyor hala yani kapatamamşsınız pluscep'i :ehe
O site de bizim arkadaşım merak etmeyin :)
Bazı verileri denetlemek ve kullanmak için geçici olarak açmıstık editörlerimizde bilgileri ;)

biltek

biltek

Üye
pluscep forumundaki onca açtığımız konulara ne olacak !!!

onca emek boşamı gitti ???

Morphes

Üye

Eee biraz öyle olacak ama olsun bunda da vardır hayır diyerekten. Bi bardak soğuk su içip çekileceksin köşeye. Ne yapalım.:bilmm

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Sadece şunu kullanmak istiyorum yeteri kadar açık çünkü..

:haha:

Aziz™

Aziz™

Üye

onca emek derken neyin emeği:)kopyala-yapıştırla götürdüğünüz konularımızın mı emeği?:)

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
niye bu siteyi kopyalamışlar ki !! kendi sitelerini yapsalaryaa

MAVERİCKS

MAVERİCKS

Üye
yeter arkadaşlar tamam vurdunuz kırdınız oldu bitti ... hepiniz aynı şeyden bahsediyorsunuz .hepinizde aynı pencereden bakıyorsunuz ... hepimiz müslümanız daha fazla kırmanın ne alemi varr

mustafa

mustafa

Üye
:) hayırlı olsun bende diyorum niye pluscep.com yazınca maxicep geliyor heralde komple kopyalamışlar dedim kendimce :ehe

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
yeter arkadaşlar tamam vurdunuz kırdınız oldu bitti ... hepiniz aynı şeyden bahsediyorsunuz .hepinizde aynı pencereden bakıyorsunuz ... hepimiz müslümanız daha fazla kırmanın ne alemi varr

Dini istismara hiç gerek yok, o konulara girilecekse gene vurulan, kırılan taraf siz olacaksınız ...

Emek hırsızlığı, üye çalmak, dedikodu, küfür vs vs ... Bunlari yapan biz değildik . Karşılığımızı şimdi alıyoruz ve istediğimiz gibi yorumlayabiliriz :oke:

e1b1

e1b1

Üye
taklitçiler kapan dı

Üst Alt