samsung wave için en iyi kılıf..

Sponsorlu Bağlantılar

:::burak:::

:::burak:::

Üye
    Konu Sahibi
samsung wave için en iyi kılıf..
evet en iyi diye geçiyo ama gören duyan varmı arkadaşlar!

buda linki

OğuzcanAbi

Üye
direk bi anasayfa açıo kılıf felan göremedim (:

anilimaca

Üye
ereyondan aldım invisible shield.. telefona güzelce uyguladım zaman ayırarak. faydalıve güzel bir ürün bence. ama dikkatli uygulamanız gerek :)

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
ben telefonun kutusundan çıkan kılıfla gaet memnunm :D

tombilix

Üye
samsung aksesuarları bölümünden wave e girin güzel kılıflar var ben aldım memnunum gayet ucuz ve sorunsuz bir site tavsiye ederim

lonenly

Üye
arkadaşlar ben bu samsung s8500 içinden çıkan kılıfın aynısını nerden bulabilirim bilen var mı?

tulkas

tulkas

Üye
Arkadaşlar size birşey sorucam yeri burası değil ama.

Varsayalımki 2.0 s8500'e geldi internetten dilediğimiz siteden dilediğimiz video'i sorunsuzca izleyebilecekmiyiz ve diyelimki oyun siteleri var ordan oyun oynayabilecekmiyiz (kral oyun vb gibi)

battlefield2

battlefield2

Üye
Arkadaşlar size birşey sorucam yeri burası değil ama.

Varsayalımki 2.0 s8500'e geldi internetten dilediğimiz siteden dilediğimiz video'i sorunsuzca izleyebilecekmiyiz ve diyelimki oyun siteleri var ordan oyun oynayabilecekmiyiz (kral oyun vb gibi)

arkadaşım videoları sorunsuz izlersin ancak benim görüşüme göre oyun oynayamazsın ...bilgisayarın açtığı programlar "exe" türünden , sen gidip jar,jad açamıyosn bilgisayarda...yani sen gidip exe açamazsın ...

tulkas

tulkas

Üye
arkadaşım videoları sorunsuz izlersin ancak benim görüşüme göre oyun oynayamazsın ...bilgisayarın açtığı programlar "exe" türünden , sen gidip jar,jad açamıyosn bilgisayarda...yani sen gidip exe açamazsın ...

Anladım.

Oyunları kuzenin Galaxy S'si var ordan rahatça oynuyordum keşke bundada olsaydı

TozteL

Üye
evet en iyi diye geçiyo ama gören duyan varmı arkadaşlar!

buda linki

ben bugün istabul bakırköyde gezerken gördüm ve aldım çok güzel kılıflar var.şeffaf telefonu çokda güzel sarıyo tavsiye ederim..10 lira..

erem.qns

erem.qns

Üye
bende bi dünya kılıf var.
Kapaklı deri,Siyah silikon,Sert silikon,çekmeli deri.
Hepsinden kullandım :)
tahtakale de fln rahatlıkla bulabilirsiniz veya netten. Kapaklı flip'i netten almıstım.

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye

Üst Alt