Avea İnternet Ücretsiz!..

Sponsorlu Bağlantılar

frkndgr

Üye
Bende de olmuştu bir gün boyunca devam etti böyle sabah kalktım bir daha gireyim dedim ilk girişimde 3.52 TL gitti bakiyem boşaldı :D Tabi yine de Avea'ya biraz girdi :D

arda_kemal

Üye
qimiyo kii nasıl oluyyoo arkadaşlar lütfen bi acılım yapalım

hmet20

Üye
bende paket yapcaktım yolladım isteğimi ama cevap gelmedi kontorde gitmedi şimdi 2 gündür her yerde dolaşıorum kuruş gitmio nasıl işki bu xD

mmzzkk

mmzzkk

Üye
aynısı benim arkadaşımdada var.. hattından kaynaklıyor.. adam sınırsız ücretsiz internete giriyor

no_body

no_body

Üye
arkadaşlar hattım avea kullandığım telefon 6303 Classic ve ayarları avea internet.
Daha önceleri 0.facebook.com'a giriyordum ücretsiz diye.
daha sonra m.facebook'a girdim resimleri göreyim diye baktım ki kontör gitmiyor.Sonra başka sitelere girdim.yine gitmedi.
Sonra bi internetten bakayım dedim böle bişey var mı diye baktım başkaları da anlamış bunu.
yazmışlar
Arkadaşlar internet ayarınızı yapıp internete ücretsiz girebilirsiniz.hattınız kontörlü ise.
Şimdiye kadar kuruş gitmedi :)

Bu "avea internet" dediginiz ayarlarin nasil oldugunu ayrintisiyla paylasmaniz mumkunse biz de deneyebilir miyiz dostum?

Tesekkurler...

AlpReis

AlpReis

Üye
Allah Allah:hmmm

zaza147

zaza147

Üye
aynen bendede oluyor nerdeyse 1 aydan beri beleş giriyorum hemde istediğim siteye

hamdi38

hamdi38

Üye
benimkide 20mb başına 1tl kontö yiyor iyi birşey aslında

seloslion54

Üye
beyler o ilk basta bi arkadas anlatmıs 0.facebooktan girme bendede aynıydı bende giriyordum ole aveadan bi m.facebook a girim dedim girdi biras yavas giriyor ama istediginiz her siteye giriyor bedava :)

buraksaysss

Üye
BEDAVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

aspar12

Üye
söyle olur yo bebin avea köntor varken face bedava girilemiyordu kotörü bitirince 0.facebook üzeriden girdim baktım çalışıyor sonra bu başlığı gördüm bedava internet hemen wap ayarları üzeirnden google girmeye çalışrtım girdimde ama biraz yavaş ...

--------------- Ekleme ---------------

hesabınızda tl olmaması gerekiyor 0.facebook girmek için

--------------- Ekleme ---------------

hesabınızda tl olmaması gerekiyor 0.facebook girmek için

hakan7s

Üye
daha önce yazılmıştı,bir arkadaş yapmış sonra ilk kontör yüklemesinde bütün kontörler gitmiş,

'MuTTo'

'MuTTo'

Üye
172.28.235.12 Bedava internet.İsteyen denesin.Büyük ihtimal seninki de ondandır.Hiç para gitmiyor.Google dahil tüm sitelere giriyor.:ehe

• Beğen
Tepkiler: gslimm
wolverine741

wolverine741

Üye
deathgazer

deathgazer

Üye
wolwerine o proxy adresidir webden ayarlanıyo ayrıca bu bi aralar bende de wardı daha sonra avea 100mb falan aşınca 5mb si 1 kuruş dedi ve en sonunda 7.50 lira param gitti bence fazla bağlanma

----------Eklendi @ 22:35:23 ---------- Yazıldı @ 22:31:42 ----------

bu ''avea 3g'ye hoşgeldin paketi'' olarak da geçiyo olabilir forumu inceleyin

mesut_930

mesut_930

Üye
arkadaslar telefonum 6230i hattm avea ama kontor olmadan gırmıo bende nedendır kontor olunca gırıyo ama bılen varmı sonucunu

place3461

place3461

Üye
bedava internet var arkadaşlar bu sadece avea için değil tüm hatlar için var

zaman19

Üye
nasıl yaparız bu bedava interneti bi anlatın hele ya

Üst Alt