F-Secure Anti-Theft v6.60.16380 Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi
F-Secure Anti-Theft v6.60.16380 Symbian^3 Signed
Mobil cihazlar için F-Secure Anti-Theft ile kişisel ve gizli bilgilerinizin hiçbir kişi tarafından kötüye kullanılmadığından emin olabilirsiniz. SMS ile; telefonuzu kilitleyebilir, gizli verileri silebilirsiniz.

#KİLİT# - UZAKTAN TELEFONUNUZU KİLİTLEYİN

Telefonunuz kayıp olduğunda tek SMS ile telefonuzu kilitleyin! Telefonunuz artık siz telefonu geri alana ve doğru parolayı girene kadar kilitli kalacak.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: cool_moon, djlkr, vursavus ve 8 diğerleri

punqermojo

Üye
V2 lerde bu telefonu çok kastırıyordu..
teşekkürler..

sirsaklarmisin

Üye
sogol

machinex

Üye
eyww

mucaht

Üye
yanılmıyorsam N97 de telefonun kendi özelliği olarak vardı bu.

codered

Üye
ben programı açınca telefon kilitlendi ne yapmalıyım acil yardım lütfen

mburak77

Üye
-

Son düzenleme:
apobaba1234

apobaba1234

Üye
bu symbian^3 serisi telefonların kendi özelliği zaten bu programa gerek yok . tek mesajla kitlenebiliyo zaten :ehe

ÖMER VE KARAYEL

ÖMER VE KARAYEL

Üye
teşekkürler

erquin

erquin

Üye
uzaktan telefon kilitlemeyi aç güvenlik ayarlarından gönderilecek mesajı yaz baska telefondan aynı mesajı kendi telefonuna gönder kilitlenir

speedyx1

speedyx1

Üye
7 gunluk deneme surumu bu kirilmisi varmi

SPLNTR

SPLNTR

Üye
Beyler F - Secure programını kurduktan sonra dosyalarınızı atmada , silmede herhangi bir problem olursa endişelenmeyin program kendi engelliyo programı kapattığınızda sorun ortadan kalkar :oke:
Ayrıca program sadece kitlemek için değil normal antivirüs olarak da kullanılabilir kasperskydan daha orjinal duruyo ..

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
bu özellik zaten mevcut. sadece anti virüs için aktifleştirme istiyor o sorunu çözebilsek.

SPLNTR

SPLNTR

Üye
ben de olmayan özelliği söylemedim zaten , tarama yapabiliyo başka bişey kastettiysen bilemem ...

ARCANX5

Üye
nasıl kitliyoruz?

bnm n8im var kardeş güvenlik ayarlarından uzaktan kilitleme diye bir bölüm var oradan istediğin bir kelimeyi girerek ya da sayıyı o sana kalmış.sonra doğrulayıp çıktıktan sonra herhangi bir telefondan kendi telefonuna o seçtiğin parolayı gönderdiğinde telefonun kilitleniyor.bu arada senin yapabildiğin gibi herkes de senin telefonunu mesajla kilitleyebilir unutma bnu.bu yüzden sadece senin bileceğin bir şifre koy ;)

mehsell

mehsell

Üye
bu ful sürümmü eger deilse bi ***** ****** tarzı bişi verin ya

qsaw

qsaw

Üye
pro mu bu?

Silinen Üye 1710851

Silinen Üye 1710851

Kapalı Hesap
maxicep forumda E7 için anti-virüs bulamadım.bir kaç tanesini yükledim, verimli değil.aslında bu minik program oldukça basit ve çok iyi çalışıyor.Ustalar bu işi çözerse çok iyi olacak.yabancı sitelere güvenmiyorum.öpülmedik bir telefonumuz kaldı.onuda onlara kaptırmayalım.

serkanoloji

serkanoloji

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]çok teşekür[/SIZE][/COLOR]

---------- Eklendi @ 06:04:28 ---------- Yazıldı @ 06:03:19 ----------

[COLOR=""][SIZE=""]sağol un[/SIZE][/COLOR]

Üst Alt